Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gornik 2:0 i zagra w el. LE.

Oczywiscie poleca z hukiem szybciutko, bo druzyna idzie do wyprzedazy teraz. Kurzawa odchodzi 100% (17 asyst, krol asyst w tym sezonie, z ogromna przewaga).

 

Legia wiekszosc tych druzyn ktore ma dostepne, ma obowiazek przejsc. Red Bull i PSV raczej poza zasiegiem (moze bylyby jakies szanse), reszta spokojnie.

Oczywiacie jak beda grac normalnie a nie odstawiac cyrk jak w ostatnim sezonie.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akeda nie można powtórzyć meczu, gdyby KL tak zdecydowało można ten mecz jedynie dograć od momentu w którym został przerwany tak więc wyjścia są jedynie 2 walkower i dokończenie według regulaminu.

 

 

Kolejna kompromitacja władz ESA, Jaga dostaje srebrne medale a oficjalnie nie wiadomo co z meczem Lech - Legia bo jak pisałem wyżej w teorii mecz można dokończyć i Lech może strzelić 3 gole. 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat Komisji Ligi:

Decyzja Komisji Ligi ws. przerwanego meczu Lech - Legia

Obradująca w trybie pilnym Komisja Ligi podjęła decyzję o weryfikacji wyniku meczu 37. kolejki Lech Poznań – Legia Warszawa jako walkower na korzyść drużyny gości.

Decyzja taka została podjęta z powodu przerwania meczu na skutek zachowania kibiców drużyny gospodarzy. W związku z deklaracją Lecha Poznań, że nie będzie składać odwołania od tej decyzji, rozstrzygnięcie meczu i decyzja o przyznaniu 3 punktów Legii Warszawa staje się wykonalna.

 

Na skutek tej decyzji Legia Warszawa ma 70 punktów i zapewniony tytuł mistrza Polski. Lech Poznań ma 60 punktów i trzecie miejsce na podium.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak ty sobie wyobrażasz ? Skoro do samolotu wniesiesz bombę to czemu na stadion nie wniesiesz czegoś ?

 

 

Ja mam jeszcze jeden wniosek, całe te zakończenie meczu wyglądało mi na wyreżyserowane. Niby czarne race, niby wyrwana brama, niby wbiegli na murawę, ale wszystko było pod kontrolą, nic się nie działo. Dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stąd, że chętnie zobaczyłbym mecz Górnik - GKS Katowice, Górnik - Ruch czy nawet Sosnowiec. Jednak meczów z Sandencją czy Termaliką nie oglądałem ;) Po prostu mecze bez emocji, duże miasta to duże miasta i to one powinny grać w Ekstraklasie moim zdaniem. Jeden klub z mniejszego ośrodka nie zaszkodzi, ale nie jak mamy ich 4-5, bo wtedy jest mega nudno. Paradoksalnie (pomijając, że parodią, jest to, iż nikt nie chce awansować) ciekawsza jest 1 liga, bo jest tam więcej intereujących mnie spotkań ;)

 

Co do genu zwycięstwa, to zobaczymy go na pewno w bojach z Azerami, Ormanami czy Kazachami....Jak będziemy mieć jakikolwiek klub w 4 rundzie eliminacji i jeden w 3 rundzie to będzie duży sukces :) Teraz idzie lato i znów przyjdzie zaprzęg z Tercery hiszpańskiej (4 poziom rozgrywkowy) ;) Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może za to płacić taką kasę...400 mln ? Żart :)

O tym,że te zespoły grały w Ekstraklasie decydowało to,że w sportowy sposób sobie to wywalczyli, więc w sporcie nie dostajesz nic tylko za zasługi czy za fakt,że jesteś z dużego miasta.

Skandalem można określić to co się wydarzyło w Poznaniu. Jedynie zdecydowane działania klubów oraz państwa polskiego mogą skończyć  z tą patologią. Lech na 4 mecze u siebie 4 przegrał i to wystarczy za wszelki komentarz.  Gratuluję Górnikowi gry w pucharach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta komentarze wygranych. Tylko ciekawi mnie jedno. Odwracamy sytuację i co? Kibice legii potulnie opuszczają lazienkowską.... tak oczywiście:) A więc proszę bez moralizowania. Takie skandale są u nas normą. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadki transferowe zawsze będą w każdym klubie. Nie można z tej perspektywy patrzeć, o Szwedzie to ja pisałem przed sezonem akurat i mnie to nie dziwi ale nie w tym rzecz. U was ktoś otwarcie boi się przyznać, że Lech ma swój pomysł na piłkę podobny do Basel, Dinama Zagrzeb itd tylko jest jeden problem tam takie kluby nie mają takiej Legii za rywala a znacznie słabsze klubu.  Za parę lat większość zawodników z reprezentacji będzie miała Lech w CV ale gablota będzie nadal pusta. 

 

Jakby miał wyliczać zawodników którzy nie odpalili w Legii to ta lista będzie znacznie większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalizmem jest to że tych pieniędzy nie wydają na dobrych zawodników tylko na jakieś szroty z wypożyczeń albo Barkrothy.Ilu było w ostatnich latach Nielsenów,Thomalli itd?

Bo prezesi polskich klubów chcą zarobić, a żeby stworzyć dobry klub musisz wydawać i przygotować się że poniesz straty u nas tego nie rozumiejąc dlatego nigdy nie będzie u nas porządnego klubu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...