Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, bo mam do czynienia z Leśniodorskim albo Miodulskim. Sam g..o wiesz a udzielasz się na tym forum jakbyś co najmniej pracował w dziale wywozu świeci ze stadionu Legii. Gdybyście dali godziwe warunki Szczęsnemu, Lewandowskiemu, Prioviciovi, Nikolicowi i innym którzy odeszli i sobie dobrze radzą poza Waszym śmiesznym klubem nie musielibyście kłamać na komendzie, ze nie doszło do pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też podejdę do Ciebie, [beep]..e Ci z liscia i też ch..a możesz mi zrobić. Ty się ośmieszasz. Za każdym razem piszesz tu swoje mądrości, które są gorsze nawet od tych, które wypisuje Alf, a to już jest osiągnięcie. No i co z tego, że w Chicago ma 4 razy tyle co tutaj? Gdyby klub się z nim odpowiednio obchodził i dał mu większą pensję niż miał i nie sprzedawał kolegów, którzy mogą być przydatni do zdobywania tytułów to możliwe, że nie ruszyłby się stąd. Ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twoje mądrości są warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Zajrzyj do kk a potem pisz na tematy prawne bo dalej się kompromitujesz brakiem wiedzy na ten temat.

 

 

Odbijając od tego dziwaka w Pogoni zaczyna się ciekawie kotłować , pewnie gdyby nie wysokość umowy to poleciałaby Skorżą ale wiadomo że tak się nie stanie więc zapewne zimą czeka ich rewolucja w składzie tylko ciekawe skąd wezmą kasę bo z planów wypromowania Delewa i Gyurcso nie bardzo im coś wyszło. 

 

 

@wis@k06  szykujecie coś specjalnego dla Mączyńskiego ?

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 Na ten temat wiem tyle co wyczytam w sieci, a tam wspominają o tym aby nie zwlekać z wejściem na stadion żeby na wyjście na rozgrzewkę stadion był pełny, chcą odpowiednio przywitać Krzysia. Obstawiam, że skończy się na ostrej porcji bluzgów i transparentach zarówno po stronie zwykłych Januszy i ultrasów. Zaskakuje mnie za to pewność siebie pana Krzysia o czym mówił Jozak podczas konferencji przed mecze. Pożyjemy, zobaczymy czy taki twardy.

Poza tym jestem bardzo pozytywnie zaskoczony frekwencją, ostatni raz bilety skończyły się tak szybko 4 lata temu. Szykuje się ciekawe widowisko.

@eLBeG Przecież on jest z Kozłówka, na pewno już ma :P

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 Oj tam, może nie będzie tak źle. Można teraz zrobic ctrl+c w Zabrzu i ctrl+v na niedzielę do Krakowa, bo mecz Górnika z Koroną (mimo wielu błędów jednych i drugich) ogląda się bardzo przyjemnie.

Derby Polski to wymysł mediów, nie wiem w sumie po co. Jedyne prawdziwe derby to derby Krakowa :wink:

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było z przymrużeniem oka . :)

Ciekawe dzisiejsze mecze Ekstraklasy. Górnik troszkę na własne życzenie wypuścił prowadzenie 3:1. Zbyt pasywna gra,a Korona po raz kolejny pokazała swoją ambicję.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne zwycięstwo Legii w Krakowie. Znowu po dobrej pierwszej połowie, w drugiej już nie było tak kolorowo. Słusznie powiedział Arek Malarz po meczu- nieważny jest styl, teraz liczą się punkty. Mimo słabej postawy Warszawiaków w tej rundzie, strata do lidera jest minimalna, co świadczy tylko o słabości innych drużyn. Dziś świetni Gui, Pazdan, Jodła i Malarz. W Wiśle Carlitos trochę zawiódł, za to dobrze zagrał Sadlok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był w Chinach, gra w kadrze więc raczej mało realne, że pęknie było no i zagrał najlepszy mecz w Legii jak do tej pory. To też nie jest jaki małolat.  A co do meczu i wyniku było tak jak mówiłem, tak to jest jak 2 drużyny wolą oddawać piłkę niż się przy niej utrzymywać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suche wyniki ostatnich tygodni potwierdzają mnie w przekonaniu jaka ta liga jest słaba, Legia gra od początku sezonu beznadziejnie, zatrudnia na stanowisku trenera człowieka bez żadnego doświadczenia, kilku graczy nie ukrywa nawet, że im się gra w tej drużynie znudziła i im bardzo tutaj źle. A tabela? Legia traci punkt do lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety liga jest coraz słabsza. Z jednej strony są emocje, bo każdy zespół może wygrać z każdym, ale o jakichkolwiek sukcesach w europejskich pucharach możemy zapomnieć. Ja cały czas twierdzę, że potrzebne są dwa, trzy mocne zespoły, które między sobą rozst[beep]ły by walkę o mistrzostwo i miały jakiekolwiek szanse choćby na fazę pucharową LE. Poziom się wyrównał, ale niestety w dół. Co do Jozaka, to jednak widać postęp w grze pod jego wodzą. Nie boi się odstawić graczy bez formy typu Nagy czy Moulin. Nie jest jego winą, że Legioniści są źle przygotowani kondycyjnie do sezonu. Pierwsze połowy całkiem niezłe, a potem od 60 minuty coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co roztrząsać, po karnym dla L i dla nas + patelnia Carlitosa która trzeba strzelić i jest sprawiedliwy remis. Obiektywnie to zarówno nam jak i warszawiakom bliżej do walki o 8kę niż puchary, bo spokojnie znajdzie się 8 drużyn które na chwilę obecną grają lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Jozaka, to jednak widać postęp w grze pod jego wodzą. Nie boi się odstawić graczy bez formy typu Nagy czy Moulin. Nie jest jego winą, że Legioniści są źle przygotowani kondycyjnie do sezonu. Pierwsze połowy całkiem niezłe, a potem od 60 minuty coraz gorzej.

Jeśli Legia zatrudnia trenera po to żeby odstawiał nieprzygotowanych, to mogli wziąć panią księgową - taniej by wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...