Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za off-top, ale wojewodowie to przedstawiciele władzy centralnej, a nie samorządowej.

Ale co z tego ? Nie chodzi o to, wojewoda to przede wszystkim polityk partii bądź koalicji rządzącej w zależności od tego kto tworzy rząd a przecież te same partie startują w wyborach i centralnych i samorządowych. A wiadomo jaki jest stosunek na Lechu do obecnych władz Poznania i skąd one są i do kogo ręce wyciąga partia rządca.

 

Ale te doświadczenie o którym piszecie nie ma żadnego znaczenia, Djurdevic ma znaczenie większe doświadczenie niż jakiś inny trener który przyjdzie do Lecha. Praca w każdy klubie jest inna. Owen czy Jozak to ok to jest problem bo to ludzie z zewnątrz ale jeśli ktoś pracuje w klubie ileś tam lat zawsze będzie lepszą opcją dla klubu niż ktoś z zewnątrz, tym bardziej przy polityce Lecha czyli promowaniu i sprzedawaniu. 

 

Najlepszy przykład Urban, w Legii czuł się idealnie a czy w Śląsku, Lechu czy Zagłębiu szło mu wręcz bardzo słabo.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, stonowany wywiad z Piekarskim https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/legia-warszawa/mariusz-piekarski-dzisiaj-blizej-mi-do-legii-warszawa-wywiad/pwwtt35

Niemal ze wszystkim się zgadzam, inteligentny człowiek. Szkoda, że tak rzadko jest w roli eksperta w tv, ale pewnie obowiązki nie pozwalają.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet milion (a niektóre źródło podają nawet kwotę półtora miliona) superpremii do podziału dla piłkarzy za utrzymanie w Ekstraklasie Bruk-Betu nie motywuje do walki.

 

A oni o pierwszą ósemkę mieli walczyć. :D

 

4:0 - pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta zawiść do mniejszych ośrodków? Piast zapewnił sobie utrzymanie bezpośrednim meczem, nie było podejrzeń o to,że ktoś odpuścił mecz. To co Arka wyrabiała w rundzie finałowej i Korona oraz Zagłębie pokazuje,że żaden system nie wymusi profesjonalnego zachowania i gry do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi przede wszystkim właścicieli klubu z Niecieczy. To bardzo sympatyczni ludzie, ale niestety od dłuższego czasu trafiali na osoby, które nie wiedziały kompletnie co robią i najzwyczajniej w świecie ten klub wykorzystali. Do tego roku Termalica była przyzwoitym klubem na środek tabeli, całkiem ciekawym projektem, który niestety przez złych doradców został rozwalony w drobny mak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd ta zawiść do mniejszych ośrodków? Piast zapewnił sobie utrzymanie bezpośrednim meczem, nie było podejrzeń o to,że ktoś odpuścił mecz. To co Arka wyrabiała w rundzie finałowej i Korona oraz Zagłębie pokazuje,że żaden system nie wymusi profesjonalnego zachowania i gry do końca sezonu.

 

Może stąd, że chętnie zobaczyłbym mecz Górnik - GKS Katowice, Górnik - Ruch czy nawet Sosnowiec. Jednak meczów z Sandencją czy Termaliką nie oglądałem ;) Po prostu mecze bez emocji, duże miasta to duże miasta i to one powinny grać w Ekstraklasie moim zdaniem. Jeden klub z mniejszego ośrodka nie zaszkodzi, ale nie jak mamy ich 4-5, bo wtedy jest mega nudno. Paradoksalnie (pomijając, że parodią, jest to, iż nikt nie chce awansować) ciekawsza jest 1 liga, bo jest tam więcej intereujących mnie spotkań ;)

 

Co do genu zwycięstwa, to zobaczymy go na pewno w bojach z Azerami, Ormanami czy Kazachami....Jak będziemy mieć jakikolwiek klub w 4 rundzie eliminacji i jeden w 3 rundzie to będzie duży sukces :) Teraz idzie lato i znów przyjdzie zaprzęg z Tercery hiszpańskiej (4 poziom rozgrywkowy) ;) Nigdy nie zrozumiem jak ktoś może za to płacić taką kasę...400 mln ? Żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Górnika mam nadzieję, że się nie zakwalifikują do LE, bo nie chce znów za rok, żeby spadli, a jak zaczną sezon tak wcześniej z powodu kwalifikacji LE (plus tak krótka kadra) to może się to źle skończyć....

 

Legia do grupy? Sukcesem będzie jak w 4 rundzie nie skończy się po 5-0 z Milanem czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legia 1:0 w Poznaniu :)

Wisla Plock 1:0 w Bialymstoku :)

 

Takze tego ^^

 

Najlepszy uklad, bo Legia bedzie miec chocby ludzka droge do grupy LE.

 

Reszta poodpada w miare szybko, wiec nie ma co o nich mowic nawet.

Radović może i stary, może i po kontuzji, ale jest wielki. Asysta miód malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzalo ich z tym VARem ...

Bramka poprawna na 2:1 dla Plocka a oni cos sprawdzaja, nie wiafomo co ibramki nie uznaja ... Co za żal, brak slow. WTF?

Jako kibic Górnika mam nadzieję, że się nie zakwalifikują do LE, bo nie chce znów za rok, żeby spadli, a jak zaczną sezon tak wcześniej z powodu kwalifikacji LE (plus tak krótka kadra) to może się to źle skończyć....

 

Legia do grupy? Sukcesem będzie jak w 4 rundzie nie skończy się po 5-0 z Milanem czy coś ;)

O czym Ty gadasz? Jaki Milan w IV rundzie eliminacji? Przeciez to niemozliwe, Legia nie moze trafic na zaden Milan, Seville itp. w eliminacjach.

Legia jesli odpadnie z el. LM to bedzie grac w czesci mistrzowskiej el. LE.

Milan i reszta bedzie grac w czesci niemistrzowskiej.

 

Jezeli ktos nie ma pojecia o czym pisze to lepiej zeby sie nie wypowiadal ...

 

Z tego typu zespolami to Legia moze zagrac najwczesniej w grupie LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...