Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest spoko bo wpływa na frekwencje.  Niedziela 20:30 to trochę późno bo ludzie pracują i wielu odpuści mecz i powrót po 23.  Nie ma u nas takiej kultury chodzenia na stadion jak choćby w Niemczech czy Anglii dlatego trzeba wybrać idealne terminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym rzecz że nie są dobre.  Piątek 18 i poniedziałek są koniecznie do uśnięcia bo te mecze zawsze mają najgorszą frekwencję jaką osiąga dana drużyna. Piątek 20 i sobota 20 i niedziela 18 wtedy generalnie grane są 3 najlepsze mecz kolejki więc zostaje rozlokowane 6 meczy tak aby mógłby mieć największą frekwencję i moim zdaniem jedyne nad czym można się zastanawiać to czy sobota 15:30 czy 18 a biorąc pod uwagę, że zagraniczne ligi grają o 15-16 w sobotę dużo meczy wiec 18 może być lepszym terminem, choć 15:30 też jest ok . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym rzecz że nie są dobre.  Piątek 18 i poniedziałek są koniecznie do uśnięcia bo te mecze zawsze mają najgorszą frekwencję jaką osiąga dana drużyna. Piątek 20 i sobota 20 i niedziela 18 wtedy generalnie grane są 3 najlepsze mecz kolejki więc zostaje rozlokowane 6 meczy tak aby mógłby mieć największą frekwencję i moim zdaniem jedyne nad czym można się zastanawiać to czy sobota 15:30 czy 18 a biorąc pod uwagę, że zagraniczne ligi grają o 15-16 w sobotę dużo meczy wiec 18 może być lepszym terminem, choć 15:30 też jest ok . 

Nie chciałbym równoczesnych spotkań, lubię oglądać każdy mecz kolejki bez latania po kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdarzała dość często o ile Legia grała na wyjeździe, w sumie jak w domu to i tak na tablecie oglądało się podczas jazdy ten poprzedni mecz.

Szacun :mrgreen:

Byłeś kiedyś na stadionie? Wiesz co to słońce ? Mecze na Legii o takiej godzinie to tragedia nie da się oglądać bo słońce tak daje po oczach. Na innych stadionach też jest podobnie.

Sobota 15:30 jest ok bo można iść na mecz a potem ruszyć w miasto.

Tylko, że w od kwietnia do września o 15:30 też słońce daje po oczach, dlatego mecze skumulowałbym jeszcze bardziej, tak żeby jak najmniej spotkań zaczynać o takich porach.

Taki multibox też może być fajnym produktem.

PS. Jeśli Jędrzejczyk w obecnej formie będzie nadal powoływany do kadry to.. brak słów.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun :mrgreen:

Tylko, że w od kwietnia do września o 15:30 też słońce daje po oczach, dlatego mecze skumulowałbym jeszcze bardziej, tak żeby jak najmniej spotkań zaczynać o takich porach.

Taki multibox też może być fajnym produktem.

PS. Jeśli Jędrzejczyk w obecnej formie będzie nadal powoływany do kadry to.. brak słów.

Wiesz nie ma takiej aż tragedii bynajmniej u nas aczkolwiek dość mało meczów gramy więc może mam zaciemniony obraz ale jak pisałem potem 18:30 jest jeszcze lepsza bo jest mniej meczów w TV. 

Daj spokój nie grał dziś źle było ok, bez żądnych rewelacji,

 

 

Na plus na pewno Mąka, Młody, nowy Ouattara(Remy) i Jarek.

 

Najgorszy na boisku jak zawsze Złotek ile jeszcze będziemy musieli oglądać tego tragicznego arbitra ? Co mecz to wiele błędów. Nie chce mi się wyliczać ale ostatnia sytuacja czerwona bo był atak na zawodnika nie piłkę (więc zasada podwójnego karania nie ma zastosowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Jędza obok Pazdana był najsłabszy na boisku. Man of the match to oczywiście Niezgoda, nieźle wyglądał nasz środek pola, podanie Mąki majstersztyk, świetny Remy. W pierwszej połowie bardzo dobrze wyglądał Szymański,oby uraz nie okazał się groźny. Na plus też stałe fragmenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściem Jędrzejczyka było to, że Zagłębie częściej grało drugą stroną bo akurat tam był Czerwiński. Irytuje mnie już od dawna jego gra i ogólna postawa.

Fakt, Złotek dzisiaj sporo błędów.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć do statystyk gdzie widać, że Jędza zagrał solidne zawody i na pewno najgorszy na boisku nie był a tak naprawdę wizualna ocena jego gry bierze się z tego jednego błędu gdzie też zawiodła współpraca ze skrzydłowym bo w 1 połowie Młody bardziej w to się angażował w grę w defensywie od Eduardo. 10 wygranych pojedynków (Najlepiej w Legii z Remym i Nizegodą) 9 odzyskanych piłek (więcej miał tylko Remy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z nowych graczy podobał się wczoraj Remy i Philipps - może nie zachwycał, ale podobało mi się, że szuka mądrych podań, a nie holuje piłkę jak robi wielu graczy na jego pozycji. 

Eduardo, to jakiś inwalida? Gra z niewyleczonym urazem, że po każdym kontakcie z rywalem zwraca uwagę na kolano? 

Szkoda Szymańskiego, mam nadzieję, że nic poważnego z tym jego kolanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest właśnie taki piłkarz, taki niewidoczny ale robiący swoją robotę. Też dopiero np. liczby oddają wartość Antolicia który napędzał grę wczoraj wykonał najwięcej podać(89) z 91% celności. Generalnie pomoc wczoraj zagrała dobrze, bo Maką znowu miał 6 odbiorów i kilka fajnych piłek do przodu.

 

Ale ogólnie 2 mecze 11 goli,  super start ESA .Oby tak dalej to będzie rekord kolejki.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, że udało się ściągnąć kogoś takiego jak Remy, bo potencjał ma ogromny, Astiz na Legię się już nie nadaje, przyszedł chyba tylko po to, żeby gasić pożar. 

Ta runda jest też szczególna, bo każdy skrzydłowy, czy napastnik ma realną szanse na mundial, o ile zagra kilka dobrych meczów. :)

Zobaczymy co pokażą pozostałe zespoły, jak odpowie Lech - w tym sezonie punktów nie dzielimy i zaraz Legia może niebezpiecznie odskoczyć.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zajrzeć do statystyk gdzie widać, że Jędza zagrał solidne zawody i na pewno najgorszy na boisku nie był a tak naprawdę wizualna ocena jego gry bierze się z tego jednego błędu gdzie też zawiodła współpraca ze skrzydłowym bo w 1 połowie Młody bardziej w to się angażował w grę w defensywie od Eduardo. 10 wygranych pojedynków (Najlepiej w Legii z Remym i Nizegodą) 9 odzyskanych piłek (więcej miał tylko Remy)

Statystyki nie grają. Zawinił przy pierwszym golu i przede wszystkim był bezproduktywny w ataku. Przy tym systemie gra bocznych obrońców w przodzie ma kolosalne znaczenie. Ogólnie nowi zagrali naprawdę dobre zawody, szczególnie na plus zaskoczył mnie Phillips- świetny w odbiorze i dobrze podający, a nawet popisał się niezłym uderzeniem. Niecierpliwie czekam na debiut Vesovicia i jakąś niespodziankę transferową(ponoć ofensywny pomocnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że grają. InStat to podstawowa rzecz do analizy meczu dla trenerów,  mówimy o liczbach analitycznych a nie o tym kto był przy piłce itd. Zobacz na heatmapę, Ekstraklasa chyba daje już je oficjalnie na swojej stronie gdzie jego pozycja jest bardzo wysoko na boisku. Zdecydowanie słabszy był Adam ale on grał z kontuzją. Jędza zagrał solidne zawody ale od niego wymagamy jednak dobrych albo wręcz bardzo dobrych i na pewno jest postęp do tego co było jesienią. A mówienie, że był najgorszy to jechanie na opinii w sumie na którą zasłużył ale nie jest to sprawiedliwe. 

 

 

Vesovic to szybko  nie zadebiutuje, jeśli w ogolę zagra w tej rundzie jakiś mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nasze boki obrony zagrały słabo. Hlouska tłumaczy kontuzja, coraz mniej na swoją obronę ma Jędza. Może trochę szkoda, że nie udało się zakontraktować Olkowskiego. Gorzej, że w meczu ze Śląskiem Adam nie zagra. Niby Eduardo słaby i chorowity, a wczoraj miał udział przy dwóch golach. To co on pokaże jak będzie zdrowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tym słabo ja bym to określił przeciętnie. Co do Eduardo to różnie to można oceniać, bo gol to też jego wina bo w 1 połowie Seba nie tylko dobrze gał w ofensywie ale też dużo pomagał z tyłu i tego zabrakło przy 1 golu też i  wydaje mi się, że skrzydło to nie pozycja dla niego a na 9 wyglądało to już lepiej.  Na pewno umie utrzymać się przy piłce.  Zobaczymy.  To nie jest wielki problem jest Broź, jest Turzyniecki który słabszy od Brozia nie jest, dadzą radę.  Wiesz tylko że z tym Olkowskim to też był jeden problem  to piłkarz do odbudowania więc też nie można by było spodziewać się cudów. I chyba mimo wszystko miałby większe szansę na grę w Koeln niż u nas dlatego odmówił. 

 

 

Bym zapomniał o najważniejszym, niezłego bramkarza Wisła Płock ściągnęła heh a śmieszniejsze jest to, że ten gość regularnie był powoływany do młodzieżowych kadry Niemiec.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...