Skocz do zawartości

Piłka nożna: Ekstraklasa


bogdan425
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musi się wdrożyć, on jeszcze dość słabo rozumie się z kolegami, jak poruszają się po boisku itd. Przerwa na kadrę będzie zbawieniem.  To jest to co pisałem w temacie o pucharach nie było czasu aby się zgrać, choć po tym co było na treningach to być może dostanie jutro szansę w 2 połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co Marciniak odwalił wczoraj? Jeśli tak ma działać ten VAR to ja dziękuję.

Nikt w ogóle nie dotknął piłkarza Śląska a ten dyktuje karnego. Żeby było zabawnie - po obejrzeniu powtórki.

Czy on ślepy jest, czy złośliwy? I oczywiście pewnie konsekwencji nie będzie.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo VAR dopiero pokazuje jak słabi są sędziowie: w Ekstraklasie co mecz to VAR zmienia kluczowe decyzje sędziów, w Bundeslidze już w pierwszej kolejce obnażył sędziów, podobnie we Włoszech.

A druga kwestia to że Ci sędziowie oglądając powtórkę też nie potrafią dobrze jej ocenić, co widzieliśmy wczoraj, ale Pan Sławei i tak to wybroni. zawsze musi być 90% na korzyść sędziów.

Edytowane przez marrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wow, coz za news na poczatek dnia! Jacek Magiera i MIchal Zewlakow zwolnieni z Legii! https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/jacek-magiera-i-michal-zewlakow-zwolnieni-z-legii-warszawa/7jspj16

 

Zmiany, zmiany, zmiany - ciekawe czy w ogole cos z tego bedzie. Biorac pod uwage brak kasy w kasie Legii - śmiem wątpić.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno Mioduski uspokajał, że trenera nie zwolni i co? Typowe polskie piekiełko :D Akurat Żewłakow zasłynął kilkoma poważnymi wpadkami więc to, że zniknął może wyjść Legii na dobre. Nie wiadomo jak wygląda sytuacja wewnątrz klubu i ilu pracowników jeszcze poleci. Z tego co mówił Mioduski to w Legii nadal były osoby, którym się nie podobało odejście fana koralików więc możemy jeszcze usłyszeć o jakichś czystkach w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak gadały warszawskie pismaki, że legia jako jedyna w Polsce ma długofalowy plan i Magiera jest jego częścią. Tak pisał wielokrotnie stanowski. Tylko że fakty temu przeczą. 4 października 2015 roku został zwolniony Henning Berg. Po nim byli: Czerczesow, Hasi, Vuković, Magiera. Teraz będzie kolejny, a mamy wrzesień 2017. Tak więc 6 trenerów w ciągu 2 lat!!! Na jednego przypada średnio 4 miesiące pracy. To jest patologia jakich mało! Nawet na skalę polską jest to patologia, nie mówię już o Europie. Legia po raz kolejny się skompromitowała, a Stanowski (kibic legii udający dziennikarza) się ośmieszył ostatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mioduski mówił przeciez ostatnio wszędzie, że Magiera zostaje - a tu nagle BUM, bez ostrzezenia w ogóle!

 

Co do nowego trenera - widzę, że "grubo". Brak słów ...

Co roku wywalanie trenera (wszędzie w Polsce - nie tylko w Legii) - miałem nadzieję, że Magiera chociaż zostanie na dłużej i się to unormuje, będzie wyglądać profesjonalnie. Trenerzy tu nic nie zmienią, szczegolnie tacy jak ten pan z Chorwacji.

 

Trzeba zainwestować w porządnych piłkarzy a nie bawić się w jakieś budżetowe wynalazki. Już nie mówiąc o sprzedaży/odejsciu wszystkich godnych uwagi po sezonie. Z taką polityką nic z tego nie będzie.

No ale co zrobic? Skoro nie ma pieniedzy ...

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie prezesów sześć, tam takie efekty..... Lotto Ekstraklasa jest ostatnio żenująco słaba, mam wrażenie, że jakoś coraz bardziej nam Europa odpływa.
Miała być mocna Legia, a oni nie mają pieniędzy, osłabiają się zamiast wzmacniać, mają podziały w szatni i w gabinetach.
Lechia Gdańsk od wielu okienek, to bazar z piłkarzami.
Lech niby jako tako wygląda, ale w Europie kompromitacja za kompromitacją.
Wisła teraz nasprowadzała tabun Hiszpanów, zachwytom nie ma końca, ale zobaczycie, że nic z tego nie będzie.
Jagiellonia oddaje reprezentanta Polski do Razgradu... 

Tak więc ja będę kontynuował odpoczynek od tej ligi, bo szkoda czasu. :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Akurat Żewłakow zasłynął kilkoma poważnymi wpadkami więc to, że zniknął może wyjść Legii na dobre. 

Ale też to on ściągał Nikolicia i Prijovicia jeśli się nie mylę. Nie mój cyrk, nie moje małpy ale to było nieuniknione, że po odejściu koralika czystki w Legii prędzej czy później musiały nastąpić. 

@mad85 Tylko czy to jest to grubo? https://twitter.com/K_Stanowski/status/907912608451366912

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zmiana trenera w Legii była tylko kwestią czasu. Ta rola przerosła niestety Magierę. Niech ktoś poda nazwisko jednego piłkarza, który pod jego wodzą zrobił postęp? Ja kogoś takiego nie widzę. Ważne kto go zastąpi( ten Jozak to jakiś no name), podobnie jak Żewłakowa.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dyrektor sportowy ma wpadki to nic nadzwyczajnego. A to co mówił Mioduski też nic nadzwyczajnego, dzięki temu nie wypłynęły nazwiska z którymi rozmawiał do mediów. I jeśli moje informacje się sprawdzą to będzie dziś grubo.

No rzeczywiście grubo jeżeli chodzi o tych, o których piszą. Ale przyjdzie jeszcze czas na ocenianie umiejętności nowego  sztabu Legii.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak gadały warszawskie pismaki, że legia jako jedyna w Polsce ma długofalowy plan i Magiera jest jego częścią. Tak pisał wielokrotnie stanowski. Tylko że fakty temu przeczą. 4 października 2015 roku został zwolniony Henning Berg. Po nim byli: Czerczesow, Hasi, Vuković, Magiera. Teraz będzie kolejny, a mamy wrzesień 2017. Tak więc 6 trenerów w ciągu 2 lat!!! Na jednego przypada średnio 4 miesiące pracy. To jest patologia jakich mało! Nawet na skalę polską jest to patologia, nie mówię już o Europie. Legia po raz kolejny się skompromitowała, a Stanowski (kibic legii udający dziennikarza) się ośmieszył ostatecznie

Gdyby tak było w innym klubie to Cafe Futbol, Weszło i inne wynalazki by zjadły właścicieli i piętnowania by nie było końca :D Jednak Farszafka może więcej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale też to on ściągał Nikolicia i Prijovicia jeśli się nie mylę. Nie mój cyrk, nie moje małpy ale to było nieuniknione, że po odejściu koralika czystki w Legii prędzej czy później musiały nastąpić. 

@mad85 Tylko czy to jest to grubo? https://twitter.com/K_Stanowski/status/907912608451366912

Tak, to jest to  grubo. Nie chodziło mi o jakieś wielkie nazwisko a o coś co zburzy funkcjonowanie klubu dotychczasowe. A Jozak właśnie to zrobi, oczywiście jego jedyny atut wedle Mioduskiego to Akademia Dinama więc zanosi się, że grube lata się skończyły, transfery też zapowiadają się chude. Rozmawiali od jakiś 2 tygodni, jeszcze przed kadrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...