Jump to content

Recommended Posts

Co do reklam, to walnąłeś teraz megabzdurę roku. TVN nie zarabia większych pieniędzy niż Polsat. Wykaz za 9.10.2007 - 04.11.2007:

1. Polsat/TV4 - 60,63 mln zł

2. TVN - 52,4 mln zł

dane: AGB Nielsen Media Research, ogólnodostępny raport tygodniowy.

Różnica jest nie mała. Ale wy nadal nie zrozumiecie, że TVN emituje tyle samo reklam co Polsat, TV4, Tele 5 i inni nadawcy. Po prostu ma inny rozstaw bloków reklamowych. Polskie prawo zakazuje emisji więcej niż 12 minut reklam na godzinę, zrozumcie to wreszcie. TVN jest poważnym nadawcą i wszelkie błędy w postaci np. bloku reklamowego dłuższego chociażby o minutę niż nakazuje prawo jest wychwytywane, bo jest to stacja monitorowana przez KRRiT.

Niemal 40 mln złotych zarobiła stacja Polsat dzięki reklamom nadawanym w czasie emisji drugiej serii "Prison Break" (Skazany na śmierć). To o 12 mln więcej niż przy okazji emisji pierwszego sezonu.

Średnio każdy odcinek oglądało 4,19 mln widzów. Najwięcej, bo aż 4,8 mln widzów obejrzało drugi z odcinków nadanych 4 listopada.

Trzecia seria "Skazanego na śmierć" zadebiutuje w polskiej telewizji prawdopodobnie w maju przyszłego roku. Również na antenie stacji Polsat.

Na samym Skazanym na śmierc w ciągu 3 miesięcy zgarnęli 40mln.Trzeba przyznac ,ze to niezła sumka :)

TVN zarobił bodajże 53 mln na szóstej edycji Tańca z Gwiazdami, czyli trochę więcej ;) Coprawda musiał płacić za realizację tego show, ale Polsat za darmo Skazanego też nie dostał ;)

No i jeszcze na SMSach zarabiali...

Ostatnio zauważyłem że Polsat wreszcie zaczyna remontować studio Wydarzeń - od wczoraj jest już jakaś mniejsza przestrzeń dla kamer w studiu.

Według Media2.pl już jutro Wydarzenia przejdą metamorfozę. Widać to już dziś - ścianka z monitorami jest czerwona :) Swoją drogą ciekawe połączenie - niebieski z czerwonym. Już się nie mogę doczekać :D

Artykuł w Media2.pl :arrow:http://media2.pl/media/30881-wydarzenia ... rawie.html

Edit: Już wiadomo, to pewne. Ukazał się komunikat prasowy Polsatu :D

Nie znalibyśmy terminu gdyby nie przecieki z forum Polsatu. No to świętowanie czas zacząć :)

Guest Anonymous

marzenie marzeniem ale fakty takie 15lat....a ja pamiętam jak startowali:) 100lat polsatowi by ich N nie skradła hiiihi co do nowej oprawy graficznej jednak stara lepiej mi do gusta wpasowala

Pamiętam jak w piątki o 20 był magazyn Formuły 1 oraz żużel do tej pory mam gdzieś na vhs-ie nagranych kilka meczy .

Jedyne słowa jakie mi przychodzą po oglądnięciu Wydarzeń to "Z wielkiej chmury mały deszcz" . Miała być rewolucja skończyło się na liftingu. Ja już myślałem że będą nadawać spod tego ekranu co tam jest z boku.

slabo slabo slabo. lifting z fajnym zamyslem, ale pusto na belkach. a po zatym bez tak potrzebnej rewolucji. na pocieszenie i tak zjadaja tvp info :)

Może się mylę, ale w momencie odejścia z Tomasza Lisa z Polsatu mówiło się chyba, że Wydarzenia mają już gotowe NOWE studio, które tylko czeka na uruchomienie. Czemu więc remontowano stare... :?:

Nikt nie mówił, że nowe studio jest gotowe. Smoktunowicz przed odejściem jedynie wspominała, że gotowy jest projekt na budowę nowego studia

Ha tylko pytanie kiedy ten kanał się pojawi, miał być na jesieni tego roku i nie ma, pewnie będzie na wiosnę, albo lato jako prezent rozpoczęcie wakacji lub na jesień jak będzie wysyp kanałów :roll: Może będą opóźniali jego start tak jak PS HD :? zapewne tak.

Nowe studio wystartuje razem z Polsat HD.

Z Polsatem HD? Chyba raczej razem z Polsatem 24. Pomyliłeś istotny fakt.

Nowe studio wystartuje razem z Polsat HD.

Z Polsatem HD? Chyba raczej razem z Polsatem 24. Pomyliłeś istotny fakt.

Nie, chodziło mi o Polsat HD. Jednocześnie będą Wydarzenia w hd.

Pewnie będą, gdy zostanie wybudowane studio dla "Wydarzeń" i Polsatu 24, bo z tego co mi wiadomo, to tak ma wyglądać scenariusz na rok 2008. A przecież nie będą budować studia dwa razy...

NIE, takowego nie ma...

A jak ci zależy to masz opcje CP MINI za 9,90zł z dekoderem na własnośc za 99zł:P

Jak wam się podobała urodzinowa Gala ?

Dla mnie nieźle.Najbardziej podobało mi się o talk-show "Na każdy temat" :wink: Jest jakaś możliwość obejrzenia archiwalnych materiałów tego talk -show :?:

Mi się także podobała. Ogólnie była super pod każdym względem ale z tego wszystkiego najlepsza była jednak oprawa muzyczno-graficzna.

Przyłączam się do wszelkich życzeń dla Polsatu (min. rekordowej oglądalności czy 100 lat dla stacji).

Szkoda że Polsat nie planuje powtórki na zwykłym Polsacie.

Szkoda że podczas gali Polsat nie pokazał jak się zmieniał od strony wizualnej (Oprawy i Czołówki)a także jak nawiązywał kontakt z widzami poprzez konkursy (Teleaudio)