Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy chwali to co ma, widać na załączonym obrazku.

 

Czepiacie się do tvnu, a już zapomnieliście świetne ShowTime? Albo 'KARYKATURĘ' magla towarzyskiego, który prowadził Skiba? Polsat to telewizja dla ... I niech każdy sobie wstawi odpowiedni epitet, jeśli dla niego - ok nie czepiam się.

 

Pamiętajcie jednak do jasnej [beep]Y, że każdy ma prawo do własnego zdania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

"Świat według Kiepskich" został nominowany do Tele Kamery.Dla mnie jest to śmieszne.Obecnie nowe odcinki są nudne,nic się nie dzieje,są o niczym,brak pomysłu na serial noi nie ma Waldka.Są nieudolną próbą nawiązania do dawnych super odcinków,kiedy ten serial byl najlepszy w Polsce i nie mial sobie równych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chyba nie miał pomysłu na wystawienie seriali. Co roku wszyscy z wyjątkiem TVN dostają po d*pie na "Telekamerach". Najgorzej ma chyba TVP, która sama emituje plebiscyt... trochę wstyd. Ale wydaje mi się, że "Światem według Kiepskich" Polsat nie dołoży takim serialom jak "Ranczo" czy "Niania". Tak samo może być śmieszny fakt, że nominowano "Fabrykę Gwiazd", która przynosiła słabe wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to dobre miejsce:

"Na wczorajszym posiedzeniu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o utworzeniu kanału Polsat International.

 

- Podjęto uchwałę o rozstrzygnięciu postępowania z dnia 16 października 2008 roku o udzielenie koncesji spółce Telewizja Polsat S.A. na rozpowszechnianie drogą satelitarną programu telewizyjnego o charakterze uniwersalnym pod nazwą Polsat International - mówi nam Anna Szydłowska, dyrektor Departamentu Prezydialnego KRRiT.

 

Polsat International ma zastąpić Polsat 2. Prawdopodobnie będzie nadawał program skierowany do Polaków mieszkających za granicą.

 

18 października ub.r. sygnał Polsatu 2 został zakodowany. Od tego czasu trwają pracę nad nowym kanałem."

Źródło: http://www.wirtualnemedia_pl/article/26 ... ranica.htm

 

No ciekawe co z tego wyjdzie... Miejmy nadzieję że tego nie spartolą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że wątek o Polsacie International gdzieś był a co do Polsatu 2 to ten kanał zostanie jednak będzie miał formułę zbliżoną do formuły głównego Polsatu.

Natomiast co do tej rozmowy myślę że pasuje ona do Polsatu 2 (gdyż na jej bazie powstanie kanał) a wątek tego kanału jest tutaj : viewtopic.php?f=11&t=463&hilit=Polsat+International .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Polsatu 2 to ten kanał zostanie jednak będzie miał formułę zbliżoną do formuły głównego Polsatu.

 

A Ty chociaż mógłbyś nie podawać nieprawdziwych informacji, bo ja dotarłem do nieco innych. Zresztą są też umieszczone na WM. Sam sobie wciskasz kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat rezygnuje z ''Daleko od noszy''. Produkcja nowych odcinków jest już niekontynuowana, informuje serwis Mediarun.pl. W sumie nie dziwię się, że zaprzestali produkcji. Mało widowni, spowodowanym przesunięciem emisji serialu na późniejszą godzinę. :roll:

Powinni dostać za to medal. Wreszcie możemy spokojnie pożegnać ten żałosny cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...