Jump to content

Recommended Posts

To taka promocja. Na pewno na mistrzostwa wróci stare logo.

hmm, ale dlaczego u mnie w tv są poobcinane boki na Wydarzeniach ( obcięta ręka Gugały, obcięte napisy)... ?

Nie mogło się obejść bez wpadek i tak się stało jak to kolega wyżej opisał. Mam nadzieję, że te błędy poprawią. Uważam, że nowe Wydarzenia nie mają się czego wstydzić

Polsat z pięknego 16:9 robi 4:3. A że nie ma safe-mode to napisy ucięte :roll: Zobaczymy jutro o 15:50 jak będzie, może się opamiętają i zaprezentują nam jutro 16:9, nawet w letterboxie :)

Artur - zgadzam się. Bardzo ładnie w nowych Wydarzeniach ;)

W weekendy nie ma popołudniowych Wydarzeń, ale na kanale Polsat News o 18:50 będziemy mogli zobaczyć jak wszystko wygląda w standardzie 16:9

I jak myślicie, czy dzisiaj podczas meczu Niemcy - POLSKA, Polsat przekroczy magiczną granicę 10mln widzów?

Ja jestem optymistą, zainteresowanych tym spotkaniem jest o wiele więcej osób. Zauważyłem sporą różnicę, że w ciągu tych dwóch lat od MŚ 2006 coraz więcej osób interesuje się w Polsce piłką nożną. Football jest coraz popularniejszy w Naszym kraju i nawet nie wiem czym to jest spowodowane? Historycznym awansem do EURO? Beenhakkerem? Korupcją w polskiej lidze? Nie mam pojęcia, ale teraz nawet wiele kobiet nie może się doczekać tego spotkania. Życzę co najmniej 10mln widzów Polsatowi i zwycięstwa biało-czerwonych :D

Bo tak jest! Piłka nawet przysłoniła wczorajszy sukces Kubicy :jupi: O mały włos, bym nie typował :(:/

Guest Anonymous

Mam wrażenie, że zwycięstwo Roberta Kubicy przysłoniło w jakimś stopniu emocje związane z EURO 2008. Wielka szkoda, że nasi piłkarze nie wygrali lub chociaż nie zremisowali. Mogło być tak pięknie!!! :D:D:D

To 5 razy więcej niż wyścig Formuły 1 w tym samym dniu :jupi:

Jak widziałem dane to był to bardzo dobry wynik.

To jest chyba ogólnie liczone, czyli wszyscy. Mecz oglądało 70 proc. osób "siedzących" w tym czasie przed telewizorami!

W Wydarzeniach podawali że te 11 milionów,to tylko ci co mieli włączone telewizory.

Chyba masz na myśli tych co oglądali w domach, bo wątpię by te dane liczyły bary i plener. Poza tym widzę już tabelę TOP oglądalności Polsatu. Miejsca od 1-9 mecze, a na 10 Wydarzenia. :brawo:

No to muszę przyznać, że zaskoczony jestem, że 11mln walnęli, choć prezesi liczyli na 12 ;)

Ale z Austrią chyba tak różowo już nie będzie ;)

Ciekawe czy mnie odliczyli bo byłem w pracy od 20 i nie mialem możliwości oglądania :lol2:

Oglądalność 1 kolejki fazy grupowej EURO 2008 za polsatmedia.pl w grupie rynkowej 4+ :

07.06.2008 - Szwajcaria - Czechy, sobota, godz. 18:00 - 2,98 mln widzów

07.06.2008 - Portugalia - Turcja, sobota, godz. 20:45 - 3,65 mln widzów

08.06.2008 - Austria - Chorwacja, niedziela, godz. 18:00 - 3,18 mln widzów

08.06.2008 - Niemcy - Polska, niedziela, godz. 20:45 - 10,5 mln widzów

09.06.2008 - Rumunia - Francja, poniedziałek, godz. 18:00 - 2,41 mln widzów

09.06.2008 - Holandia - Włochy, poniedziałek, godz. 20:45 - 4,06 mln widzów

10.06.2008 - Hiszpania - Rosja, wtorek, godz. 18:00 - 2,46 mln widzów

10.06.2008 - Grecja - Szwecja, wtorek, godz. 20:45 - 3,5 mln widzów

Myślę, że podczas meczu z Austrią oglądalność wyniesie około 6-8 mln widzów :D

Natomiast oglądalność ostatniego meczu o pietruszkę, bo jutro pewnie wtopimy, będzie na poziomie reszty spotkań, które emitowane będą przez cały miesiąc :)

Jutro pierwsze po starcie nowych Wydarzeń wydanie główne o 18:50. A więc koniec tej prowizorki o 20:00.

Kiedys jak działała stara strona internetowa mozna było zobaczyć z dużym wyprzedzeniem jakie będą filmy na polsacie w tej chwili tego nie widze albo nie umiem znależść jak ktoś wie to niech mi zdradzi ten sekret.

Zauważyliście, że Polsat Trendy ma już zarezerwowaną stronę internetową. Ta strona to http://www.polsattrendy.pl

Domenę zarezerwował serwis Home.pl żeby potem sprzedać za większą cenę Polsatowi. Normalne działanie i standardowy błąd Polsatu. Potem wszyscy dziwią się, czemu na stronę główną Polsatu trzeba wchodzić przez adres Polsat.com.pl i albo Polsat.tv a nie po prostu Polsat.pl. To samo z Polsatem Sport. Domeny z końcówką .pl zostały wcześniej podkupione przez prywatne osoby, które żądają teraz za nie kosmiczne ceny, na które Polsat się nie zgadza.