Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I jak myślicie, czy dzisiaj podczas meczu Niemcy - POLSKA, Polsat przekroczy magiczną granicę 10mln widzów?

Ja jestem optymistą, zainteresowanych tym spotkaniem jest o wiele więcej osób. Zauważyłem sporą różnicę, że w ciągu tych dwóch lat od MŚ 2006 coraz więcej osób interesuje się w Polsce piłką nożną. Football jest coraz popularniejszy w Naszym kraju i nawet nie wiem czym to jest spowodowane? Historycznym awansem do EURO? Beenhakkerem? Korupcją w polskiej lidze? Nie mam pojęcia, ale teraz nawet wiele kobiet nie może się doczekać tego spotkania. Życzę co najmniej 10mln widzów Polsatowi i zwycięstwa biało-czerwonych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam wrażenie, że zwycięstwo Roberta Kubicy przysłoniło w jakimś stopniu emocje związane z EURO 2008. Wielka szkoda, że nasi piłkarze nie wygrali lub chociaż nie zremisowali. Mogło być tak pięknie!!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność 1 kolejki fazy grupowej EURO 2008 za polsatmedia.pl w grupie rynkowej 4+ :

 

07.06.2008 - Szwajcaria - Czechy, sobota, godz. 18:00 - 2,98 mln widzów

07.06.2008 - Portugalia - Turcja, sobota, godz. 20:45 - 3,65 mln widzów

08.06.2008 - Austria - Chorwacja, niedziela, godz. 18:00 - 3,18 mln widzów

08.06.2008 - Niemcy - Polska, niedziela, godz. 20:45 - 10,5 mln widzów

09.06.2008 - Rumunia - Francja, poniedziałek, godz. 18:00 - 2,41 mln widzów

09.06.2008 - Holandia - Włochy, poniedziałek, godz. 20:45 - 4,06 mln widzów

10.06.2008 - Hiszpania - Rosja, wtorek, godz. 18:00 - 2,46 mln widzów

10.06.2008 - Grecja - Szwecja, wtorek, godz. 20:45 - 3,5 mln widzów

 

Myślę, że podczas meczu z Austrią oglądalność wyniesie około 6-8 mln widzów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że Polsat Trendy ma już zarezerwowaną stronę internetową. Ta strona to http://www.polsattrendy.pl

Domenę zarezerwował serwis Home.pl żeby potem sprzedać za większą cenę Polsatowi. Normalne działanie i standardowy błąd Polsatu. Potem wszyscy dziwią się, czemu na stronę główną Polsatu trzeba wchodzić przez adres Polsat.com.pl i albo Polsat.tv a nie po prostu Polsat.pl. To samo z Polsatem Sport. Domeny z końcówką .pl zostały wcześniej podkupione przez prywatne osoby, które żądają teraz za nie kosmiczne ceny, na które Polsat się nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...