Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 lipca, Polsat pokaże nowy festiwal kabaretowy ''Stolica Polskiego Kabaretu Zielona Góra 2018''. Wystąpią: Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, Michał Wójcik, Piotr Bałtroczyk, Marcin Daniec, Grzegorz Halama, Paranienormalni, Kabaret K2, Kabaret Nowaki, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Formacja Charlet, Kabaret Ciach. 

Kabareton odbędzie się w amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia Szroeder i Maciej Rock będą prowadzić koncert ''Przebojowe Opole'' w sobotę, 22 czerwca br. na Polsacie. W koncercie wezmą udział m.in. Alvaro Soler, Paweł Kukiz, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Red Lips, Ich Troje, Michał Szpak, Formacja Nieżywych Schabuff i Kabaret Nowaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 6 lipca br. Polsat pokaże o godz. 20:05 film pt. ''Gwiezdne Wojny: Część I - Mroczne Widmo'', co swoją drogą jest to powrót ''Gwiezdnych Wojen'' po 15 latach przerwy do Polsatu.

 

Także w niedzielę, 8 lipca br. Polsat pokaże o godz. 20:05 koncert ''Gwiazdy dla Ziemi. Earth Festival'' z Uniejowa który poprowadzą Anita Sokołowska i Maciej Dowbor, a wśród artystów muzycznych wystąpią: Agnieszka Chylińska, Kamil Bednarek, Grubson, Happysad, LemON, Jamal, Tomek Kowalski, IRA, Kayah i Andrzej Piaseczny.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut pani Anity Sokołowskiej przy koncercie jak najbardziej cieszy bo to zawsze lepsze niż stały zestaw prezenterek tj. Agnieszka Hyży czy Paulina Sykut-Jeżyna.

 

Tak swoją drogą miałem dzisiaj ciekawy sen z Polsatem w roli głównej, który to raczej się nie spełni. Dotyczył on tego że w gazecie zobaczyłem że stacja ta wreszcie odważyła się na zmiany w dziennej ramówce.Z tego co zapamiętałem paradokumentów nie było prawie w ogóle, pojawiły się normalne seriale a także magazyny tematyczne (m.in magazyn dla kobiet "Glamour" z emisją prawdopodobnie powtórkową przed dziewiątą rano) oraz powtórka "Interwencji" o 7:30, powtórka "Pierwszej Miłości" była o szóstej rano a premiera po dziewietnastej (gdzieś po Wydarzeniach) a o 7:50 był program Disco Gramy. Szkoda że ten sen raczej nie ma szans na spełnienie bo taka ramówka jaką tam widziałem byłaby dla Polsatu rewolucją i zarazem powrotem do dawnych lat.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekaw jestem czy oglądał ktoś z was wczorajszy kabareton z Zielonej Góry na Polsacie? - moim zdaniem wczorajszy kabareton był troszeczkę za słaby, np. Paranienormalni z Kasprzykowskim (Igor Kwiatkowski był 100% lepszy od Kasprzykowskiego, który go w tym kabarecie zastąpił - obecni Paranienormalni nieco mi teraz przypominają Kabaret Moralnego Niepokoju, jak Pakosińską zastąpili Stużyńską). Także Gumulec prowadził konkurs SMS tak jak podczas Polsatowskiego kabaretonu w Opolu.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...