Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dłuższych tych dżingli reklamowych Polsat nie mógł wymyślić? 

 

Nie dość, że reklamy i zapowiedzi trwają w nieskończoność to jeszcze absurdalnie długie dżingle z gębami na które nie da się patrzeć. Czy Polsat stanie się kiedyś prekursorem czegoś co przeciętny telewidz uznałby za pożyteczne? W tej stacji tandeta wiecznie pogania tandetę. 

 

Człowiek ogląda sobie film... a tu nagle ni stąd ni zowąd na ekranie pojawia się jakaś hałastra. Tańczące dzikusy wywijają kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt sekund, a człowiek przez cały ten czas zastanawia się (WTF - ???) co tu jest grane by po tych kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach zorientować się, że to dżingiel reklamowy. Oczywiście podrasowany dźwiękiem żeby wszyscy wiedzieli, że Polsat zainwestował w kolejne tandetne show / reality show ??

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Frontowiec napisał:

Ja to się dziwie czemu Polsat dał do oprawy jesiennej czteroletnią piosenkę Taylor Swift ''Shake It Off'', niż jakąś nową piosenkę?

Bo prawa do niej kosztują mniej, niż do jakiejś nowości. A, że "Shake It Off" to typowo kojarzony z byciem tancerzem utwór, to wybór był prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of Dance. Kolejny bzdurny program. Po jury widać, że jakoś niespecjalnie iskrzy pomiędzy nimi. Kolejne i ckliwe historyjki z życia mające poruszyć widza i umożliwiające im przejście dalej, jak to zwykle bywa w tego typu rzeczach. Przy Mam talent! miałem już tego dość. Efekt dźwiękowy przy tej pokazówce z głosowaniem jak w jakimś tanim serialu. A najbardziej odrzuca drąca się cały czas publiczność, której chyba płacą 5 zł za godzinę + darmowa butelka wody. Na plus jedynie wychodzi samo studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to bardzo fajny jest nowy program Polsatu ''Lepiej późno niż wcale''.

 

Natomiast jeśli chodzi o ''World of Dance'', to program nieco mi przypomina ''The Voice of Poland'' - taka sama formuła, w dodatku program stworzyła przyjaciółka Marka Belki.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kirk napisał:

Zauważyłem, że ten program jest robiony tak bardziej na luzie, co jest moim zdaniem plusem. Nie ma tam jakiegoś zadęcia, wyścigu, tylko taka przygoda.

Trzeba uczciwie powiedzieć,że zdaje się to zakłada format, bo nie wiem na czym miałaby polegać tam rywalizacja. Format programu TVN jest zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...