Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W ''Wydarzeniach'' nawet dzisiaj się polityka pojawiła pomimo, że nadal są Święta Bożego Narodzenia. Dzisiaj powiedzieli o Wigilii KOD-u pod Sejmem, w którym wypowiadali się politycy opozycji (nawet ci, którzy Wigilię w Sejmie spędzili).

I co w związku z tym?

Mogą pokazywać kogo chcą i co chcą.

To nie TVP.

Edytowane przez Mr. Orbita
Proszę bez polityki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dla @fan tv polityka powinna mieć miejsce także w Święta Bożego Narodzenia. I tutaj się nie zgodzę, dla mnie powinni ten materiał pokazać dopiero 27 grudnia.

Czyli mówić o wigilii po świętach? :lol2: Zejdź na ziemię, bo widzę, że żyjesz w chmurach. Ja wiem, że są święta, ale bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tragedii w Rosji można mówić, bo nie ma wymiaru politycznego. A samą polityką żyjemy w pozostałych dniach w roku, więc tutaj oni mogliby się czymś innym zająć.

A po za tym, w taki rodzinny okres, wieści z Wiejskiej obrzydzają widzom życie i dlatego nie powinno się o tym teraz mówić :)

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej, żeby tego nie pokazywali i nie puszczali? Dobrze, że są obiektywni i tyle - widz musi sobie sam wyrobić opinię.

Fakt,że o czymś mówią nie świadczy o tym,że są obiektywni. To taka uwaga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dla @fan tv polityka powinna mieć miejsce także w Święta Bożego Narodzenia. I tutaj się nie zgodzę, dla mnie powinni ten materiał pokazać dopiero 27 grudnia.

Normalnie to nie, ale w tym roku wspomnienie o Wigilii w Sejmie jest jak najbardziej na miejscu. Ale nie chodzi mi o to, zeby omawiać sytuacje Trybunalu, głosowań itd.

Niemówienie prawdy lub opuszczanie niewygodnych rzeczy to jest niedobra rzecz.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Bardziej mi chodziło o to, że są obiektywni, bo po prostu o tym mówią, a nie milczą.

Pytanie jak mówią. No cóż najbardziej obiektywni w tym temacie są "medialni", którzy widzą blaski i cienie obu stron sporu politycznego. To co wspomniałem w wątku "W" - protest w sprawie Z. Miernika trwa czy trwał tygodniami, jakoś codziennie  serwisy informacyjne go nie relacjonowały.  Jeśli w związku z danym protestem nie dzieje się nic nowego to nie widzę powodu by codziennie o nim mówić. 

 

Tym, którzy nie chcą polityki w święta- nie oglądajcie po prostu serwisów to na pewno jej unikniecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, pierwszą część "Kevina" tradycyjnie w Święta wyemitowali. Pytanie czemu drugiej części do emisji w Nowy Rok nie zaplanowali? Wyemitować I część, II część pominąć i puścić "Kevin sam w domu - po raz czwarty" oraz "Sam w domu - po raz trzeci". Gdzie tu logika? :crazy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o Polsacie, więc ta wiadomość chyba tu pasuje.

 

Dorota Gawryluk rezygnuje z kierowania zespołem "Wydarzeń", chce skupić się na pracach nad nowym programem publicystycznym, który ma wejść wiosną: http://www.press.pl/tresc/46972,dorota-gawryluk-rezygnuje-z-kierowania-_wydarzeniami_-polsatu

 

Jeśli chodzi o prowadzenie programu, to tutaj nie będzie zmian, natomiast od stycznia "Wydarzenia" nie będą miały osobnego szefa redakcji, nadzorować je będzie Henryk Sobierajski, dyrektor pionu informacji i publicystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nami kolejny ciekawy koncert Sylwestrowy w Polsacie. Po jego obejrzeniu nasuwa mi się jeden wniosek - Polsat powinien pomyśleć o programach rozrywkowych (typu show) do prowadzenia przez Agnieszkę Kaczorowska i Natalię Szroeder, gdyż te panie dosłownie zmiotły resztę prowadzących, w tym Szwed, która chyba po pierwsze, pomyliła stacje, a po drugie wyraźnie robiła za słabe zastępstwo Pauliny Sykut-Jeżyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...