Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Frontowiec czy to jest takie ważne? Wystarczy napisać raz,że "Pierwsza Miłość " promuje marki należące do Solorza,nie potrzeba pisać za każdym razem co to konkretnie jest,chyba,że Ci płacą za robienie reklamy produktom Solorza na forum. Robią to także inne produkcje Polsatowskie , dla mnie to strasznie irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda większa stacja zmieniła logo na okazję dzisiejszego dnia. Co zrobił polsat? Oczywiście ośmieszył się i skompromitował po całości. Zamiast dodać dodać jakąś flagę przy logu lub cokolwiek PRZY LOGU zrobić to wolał dodać na dole po lewej stronie ohydny biało czerwony napis POLSAT. Nosz ku**a na głowę upadli. Zawsze wiedział, że ta stacja to totalne nieporozumienie, ale to co zrobili tym razem to już istny kabaret. Zamknąć tą wsiokową stację raz na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ok 23:20 się zaczął. Jak ktoś czekał tylko na ten koncert i nie oglądał pierwszych, to faktycznie mógł się zawieść. Strasznie [beep] zachowanie ze strony Polsatu.
Ja tam sobie odpuściłem, bo sądziłem, że pewnie jak co rok, koncerty będą łapały spore opóźnienie, a tu się okazuje, że 40 minut wcześniej dają to co zaplanowali....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawiesiłem oko kiedy akurat na scenie był jakiś "raper". Mówił coś o tym, że z wielkim żalem przyjął zaproszenie na TOPtrendy i niestety musiał tu przyjechać, ponieważ akurat konkurencyjna telewizja pokazuje Harry'ego Pottera :mrgreen: (TVN)

 

O co mu chodziło? :P Słyszał to ktoś? Jakieś potyczki z Polsatem?

 

Oczywiście nie muszę dodawać zauważonego zażenowania ludzi na widowni, kiedy z paszczy tego jegomościa padały niecenzuralne słowa, w prime time oznaczonym znaczkiem "7" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ok 23:20 się zaczął. Jak ktoś czekał tylko na ten koncert i nie oglądał pierwszych, to faktycznie mógł się zawieść. Strasznie [beep] zachowanie ze strony Polsatu.

Około 23:45 się zaczął. Trochę za krótko jak dla mnie bo coś po 0:30 był już koniec. Ogólnie, to bardziej odpowiadała mi 2. część między 21-23 z minutami. Zobaczymy jak dziś zabłysną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 czerwca zostanie wyemitowany pilotowy odcinek programu "Polsat by night". Program poprowadzą Agnieszka Popielewicz i Marcin Cejrowski.

 

13 czerwca (czwartek) Polsat wyemituje pierwsze, pilotowe wydanie programu „Polsat by night” – dowiedział się nieoficjalnie serwis tvpolsat.info. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że będzie to mocny, nieunikający kontrowersji program lifestylowy. Jak się dowiedzieliśmy, projekt będą tworzyć m.in. osoby, które niegdyś związane były z „Się kręci” i „Się kręci na żywo”.

 

Program ma być realizowany w mobilnym studiu, które stanowić będzie luksusowa limuzyna. W programie znajdą się relacje z ważnych wydarzeń, m.in. festiwalu TOPtrendy 2013 i KSW 23. W „Polsat by night” zobaczymy również wywiady ze znanymi osobami. Program poprowadzi Agnieszka Popielewicz, a wspierać ją będzie Marcin Cejrowski.

 

Przypomnijmy, że o nowym programie Agnieszki Popielewicz informowaliśmy już w marcu. Powiedziała nam o nim sama Popielewicz. Nie chciała jednak wtedy zdradzić szczegółów na jego temat.

 

Źródło: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ok 23:20 się zaczął. Jak ktoś czekał tylko na ten koncert i nie oglądał pierwszych, to faktycznie mógł się zawieść. Strasznie [beep] zachowanie ze strony Polsatu.

Około 23:45 się zaczął. Trochę za krótko jak dla mnie bo coś po 0:30 był już koniec. Ogólnie, to bardziej odpowiadała mi 2. część między 21-23 z minutami. Zobaczymy jak dziś zabłysną :P

Włączyłem odbiornik ok. 23:00 i wtedy wręczała Ania Wyszkoni nagrodę Bednarkowi i wyłączyłem :] A mogłem pozostać...

 

Koncert "Hey" był przerywany blokami reklamowymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...