Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytuje z wątku o TV Niezależna:

Z tym pobiciem to niekoniecznie prawda.Operator i dziennikarka kilkukrotnie zmieniali wersję wydarzeń i koszt poniesionych strat.

 

Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie ,ta osoba została skazana na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu + grzywnę w wysokości 6000zł oraz ma pokryć straty spowodowane zniszczeniem mikrofonu

Podaj źródło

Proszę bardzo

http://zygmuntbialas.salon24.pl/474046, ... awieszeniu

 

Doszło do przepychanek, w trakcie których dziennikarka Ewa Żarska miała być uderzona w twarz przez Andrzeja K., który w dodatku uszkodził kamerę na kwotę 100 zł (pierwsze oględziny), która to kwota wzrosła potem do 1000 zł, a następnie do 27 tys. zł.

A to Ci ciekawe, że kwota tak bardzo wzrosła....

W piątek 21 grudnia br. Andrzej K. został skazany na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Ma też zapłacić 6 tys. zł grzywny oraz pokryć 665 zł kosztów zniszczonego mikrofonu. Wyrok jest nieprawomocny. Obrońca zapowiedział apelację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Marek Markiewicz nadal jest związany z Solorzem?,bo w TV go nie widzę od dawna. Teraz zaangażował się w politykę,po tej stronie co nie należy.

http://media2.pl/media/48396-Marek-Mark ... lsatu.html

Jak widać uciekł z Polsatu już 3 lata temu, no może Solorz z niego zrezygnował sam. Mniejsza o to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat nie przesadził dając filmom o Kevinie oznaczenie wiekowe "bez ograniczeń", tzn. zieloną mordkę? W Stanach wszystkie te filmy mają oznaczenie PG, czyli odpowiednik polskiego 7+. No cóż. Dlaczego myślę, że polsatkowskie oznaczenie jest złe? Otóż w dzisiejszym filmie, tj. "...w Nowym Jorku" było trochę strzelania, rzucania cegłami w ludzi i trochę innych rodzajów przemocy, a KRRiT opisując oznaczenie "bez ograniczeń" mówi:

Pozytywny lub neutralny obraz świata w łagodnym klimacie emocjonalnym; postawy prospołeczne, pozytywne nastawienie do ludzi; nasycenie emocjami pozytywnymi (radość, zachwyt, szczęście, życzliwość); rywalizacja prowadzona w duchu sportowym bez scen drastycznych; ukazywanie pozytywnych wzorów miłości bez obrazów seksualnych (miłość romantyczna, opiekuńcza, przyjacielska).

Tak więc, uważam, że Polsat lekko przesadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No ja też się dołożyłem, ale do Sam w domu po raz trzeci i Kevin sam w domu 4 się nie dokładam. Tak się zastanawiam czy te powtórki się kiedyś znudzą i nie tylko Kevina mam na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy te powtórki się kiedyś znudzą i nie tylko Kevina mam na myśli.

Chyba nie, bo społeczeństwo jest wystarczająco ogłupione przez programy typu ''Taniec na lodzie'' i tego się nie cofnie.

 

Sentence - pewnie ''Home Alone: The Holiday Heist''. Inny tytuł: ''Home Alone 5: Alone in the Dark''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...