Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę 21 czerwca znów problemy z łącznością z Wenezuelą. Mecz Ligi Światowej Wenezuela - Polska był transmitowany dopiero od drugiej przerwy technicznej w pierwszym secie. Jakość transmisji i realizacja pozostawiały wiele do życzenia. Telewizja wenezuelska nie popisała się. Będzie mecz w Polsce to niech się wenezuelczycy uczą od Polsatu jak się robi transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie także lepiej się podoba takie logo, jakie było podczas Top Trendy. Tak codziennie to już mi się znudziła. Wolałbym aby Polsat już zmienił logo na nowe. :/

Tak, najlepiej żeby każdy kanał zmieniał swoje logo codziennie, wtedy nikomu by się tak szybko nie nudziły :crazy::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba. Mniej rzuca się w oczy i o to chodzi.

Mnie także lepiej się podoba takie logo, jakie było podczas Top Trendy. Tak codziennie to już mi się znudziła. Wolałbym aby Polsat już zmienił logo na nowe. :/

Tylko, że nie po to ujednolicali logotypy kanałów tematycznych do loga, który występuje na głównej antenie. Polsat często zmieniał ID - jak to się skończyło każdy wie. Teraz postawili na obecne logo i będzie ono używane cały czas. Podobnie z TVN, który swojego logo nigdy nie zmienił. Wpłynęło to korzystnie na ich wizerunek. Nie zmienia się takich rzeczy zbyt często u większych nadawców - wszak wiadomo, że te elementy muszą identyfikować się ze stacją jak najdłużej i działać na podświadomość widza nawet gdy jej nie ogląda. To marka.

 

Zgadzam się z tobą . To logo na Top Trendy było lepsze od obecnego .

Ehhh, tylko, że nie zauważyliście istotnej kwestii. To logo miało w sobie ukryty błąd - pewna osoba mi opowiadała na czym to polega, ale zapomniałem o co dokładniej w tym chodziło. :) Logo było ciemniejsze, potem zmieniało się na logo TOPTrendy i tak w kółko. Po pewnym czasie zmieniało się na normalne, ale sytuacja powracała wtedy kiedy znowu zaczęło się animować.

 

Ale myślę , że o ile Polsat wprowadzi jakieś zmiany (logo , oprawa itd. itp.) to dopiero na jesień , więc zobaczymy za 2 miesiące .

To ja Was już wcześniej poinformuje - żadnych zmian nie będzie. Tym bardziej na jesień. I bawi mnie to, że robicie sobie takie nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przecież logo jest dla niektórych najważniejsze. Oglądasz film z kumplami, jakaś fajna akcja: "Ty, stary, widziałeś to"? , "Zamknij się, wpatruję się w logo". Powiedz mi VH1 jak mały prostokącik na który duża większość nie zwraca po prostu uwagi może nudzić? Chyba że tak masz zamiar spędzić wakacje, na wpatrywaniu się 24h na dobę w ikonki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To ja Was już wcześniej poinformuje - żadnych zmian nie będzie. Tym bardziej na jesień. I bawi mnie to, że robicie sobie takie nadzieje.

I bardzo dobrze. Zarówno obecne logo, jak i oprawa, są dobre i nie ma sensu ich zmienianie. Nie ma to żadnego sensu. Zresztą przy zmianie loga Polsatu, musieliby zapewne zmienić logotypy pozostałych swoich kanałów (poza PS/PSE/PS HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi VH1 jak mały prostokącik na który duża większość nie zwraca po prostu uwagi może nudzić? Chyba że tak masz zamiar spędzić wakacje, na wpatrywaniu się 24h na dobę w ikonki...

 

Po prostu nudzi i już. :D Czemu Polsat nie mógł zostać przy logotypie z 2003 roku lub z tym wyciętym słoneczkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi VH1 jak mały prostokącik na który duża większość nie zwraca po prostu uwagi może nudzić? Chyba że tak masz zamiar spędzić wakacje, na wpatrywaniu się 24h na dobę w ikonki...

Po prostu nudzi i już. :D Czemu Polsat nie mógł zostać przy logotypie z 2003 roku lub z tym wyciętym słoneczkiem?

Bo nie. Zbudowali na nowo logotyp, który całkowicie odetnie Polsat od starego wizerunku. Chcieli zbudować markę. Chcieli zadziałać na podświadomość widza i chcieli pozostać w niej jak najdłużej. Czy takie dyskusje mają sens? Nie liczy się opinia jednego człowieka ani 20 osób w tej kwestii dla danej TV. To, że Ci się nudzi nie oznacza, że mają je zmienić. Taka zmiana jak na obecną sytuację Polsatu nie byłaby w ogóle korzystna - widzowie musieliby na nowo zapamiętywać szatę stacji. Takie działania rynku.

 

A tak poza tym - starasz się czytać poprzednie posty czy odpisujesz bez przeczytania?

 

Trochę zmian? Wiele. :D

Polsat na poważnie swój image zmienił porządnie raz - w 2006r. Jak widać - pomyślnie i żadne zmiany nie są potrzebne. Zresztą już się na ten temat rozpisałem wcześniej.

Co innego TV Puls, która zmieniała oprawy wraz z ciągle zmieniającym się wizerunkiem programowym. Podobnie TV4, która nie zmienia oprawa bo przypadła do gustu widzom i rozpoczęła nowy etap rozwoju programowego tej stacji.

 

Tak, ale TVN najlepszy, może dlatego że logo bardzo ładnie wygląda? :P

Chodziło mu o coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi VH1 jak mały prostokącik na który duża większość nie zwraca po prostu uwagi może nudzić? Chyba że tak masz zamiar spędzić wakacje, na wpatrywaniu się 24h na dobę w ikonki...

Po prostu nudzi i już. :D Czemu Polsat nie mógł zostać przy logotypie z 2003 roku lub z tym wyciętym słoneczkiem?

Bo nie. Zbudowali na nowo logotyp, który całkowicie odetnie Polsat od starego wizerunku. Chcieli zbudować markę. Chcieli zadziałać na podświadomość widza i chcieli pozostać w niej jak najdłużej. Czy takie dyskusje mają sens? Nie liczy się opinia jednego człowieka ani 20 osób w tej kwestii dla danej TV. To, że Ci się nudzi nie oznacza, że mają je zmienić. Taka zmiana jak na obecną sytuację Polsatu nie byłaby w ogóle korzystna - widzowie musieliby na nowo zapamiętywać szatę stacji. Takie działania rynku.

 

A tak poza tym - starasz się czytać poprzednie posty czy odpisujesz bez przeczytania?

 

Trochę zmian? Wiele. :D

Polsat na poważnie swój image zmienił porządnie raz - w 2006r. Jak widać - pomyślnie i żadne zmiany nie są potrzebne. Zresztą już się na ten temat rozpisałem wcześniej.

Co innego TV Puls, która zmieniała oprawy wraz z ciągle zmieniającym się wizerunkiem programowym. Podobnie TV4, która nie zmienia oprawa bo przypadła do gustu widzom i rozpoczęła nowy etap rozwoju programowego tej stacji.

 

Tak, ale TVN najlepszy, może dlatego że logo bardzo ładnie wygląda? :P

Chodziło mu o coś innego.

 

Co do tych zmian Polsatu, nie chodziło mi o obecne lata, tyle że 1993-2005. Bardzo wiele Polsat zmieniał opraw, open i endów jingli reklamowych, zapowiedzi, logotypów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, może dlatego mają teraz często zmieniać logo i oprawę kanału, bo kiedyś często zmieniali :roll: Poprostu szukali odpowiedniej, a teraz znależli, to nie zmieniają - poza tym kasy też zapewne już na to dużo wydali, bo graficy za darmo raczej im tego nie robili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...