Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś wie jak się ma sprawa z wprowadzeniem Polsatu do platform cyfrowych na chwilę obecną? Ruszyła platforma TVP, w planach pakiet FTV z Polsatem, niedługo rusza pierwszy multiplex DVB-T więc Polsat niby coraz bardziej dostępny... Pozostaje dołączenie go do innych platform cyfrowych. Jak tam ustawa o cyfryzacji i powszechnym dostępnie do podstawowych polskich kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[beep]y Polsat nawet w przerwach na żądanie trenerów w meczu Hiszpania - Polska na Mistrzostwach Europy w siatkówce emituje reklamy. Nigdy w żadnej innej telewizji nie widziałem takiej praktyki. Zupełnie psuje to emocje i trudno się wczuć w mecz jak co chwilę są reklamy. Raz im się coś w reklamach zacięło. Poleciał dżingiel reklamy, zaciął się na kilkanaście sekund i poleciał dżingiel końcowy reklamy. [beep]ość nie popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mało oglądam polską telewizję, a sport mnie już prawie wcale nie interesuje (co nie znaczy, że go nie uprawiam :P), to jednak w kościach czuję, że ostro bym posiwiał patrząc na zagrywki robione przez naszych polskich nadawców. Uff... Już wolę se włączyć Al Zahraa TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie tego weekendu Formuły 1 studio prowadził Andrzej Borowczyk, który jednocześnie komentował z Maurycym Kochańskim kwalifikacje i wyścig.

 

Mam wrażenie, że Mistrzostwa Europy w siatkówce są tylko dodatkiem do reklam. Emitują po 3 reklamy w przerwie technicznej i nie zdążają na czas wrócić z transmisją. Kiedyś zawsze emitowali w przerwie technicznej tylko jedną reklamę. Jeśli w taki sposób Polsat zamierza transmitować siatkówkę do 2014 roku to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]y Polsat nawet w przerwach na żądanie trenerów w meczu Hiszpania - Polska na Mistrzostwach Europy w siatkówce emituje reklamy.

Biorą przykład z USA. Tam w hokeju, koszykówce czy futbolu też się tak robi. Nawet te przerwy są wtedy specjalnie wydłużane żeby wcisnąć więcej reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
To oglądajcie na Polsacie Sport, tam reklam nie ma i przy przerwach na żądanie trenerów ale także przy przerwach technicznych.

Pragnę tylko zauważyć, że nie każdy ma Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku polskich stacji jest trochę inaczej :] :

1. nie płacisz - oglądasz reklamy,

2. płacisz - oglądasz reklamy*,

3. płacisz więcej za dodatkowy kanał - nie oglądasz reklam :wink:

Przecież żeby z satelity obejrzeć Polsat, to i tak trzeba wykupić conajmniej pakiet Mini za 9,90 zł, a żeby obejrzeć Polsat Sport trzeba wykupić conajmniej pakiet MiniMax za 19,90 zł - całe 10 zł różnicy, a jaka przyjemność z powodu braku reklam podczas transmisji meczu :>

 

* - wyjątek: odbiór kanału z nadajnika tv naziemnej, wtedy wracasz do punktu 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądajcie na Polsacie Sport, tam reklam nie ma i przy przerwach na żądanie trenerów ale także przy przerwach technicznych.

Zafunduj mi abonament to będę z chęcią oglądał.

Wiekszość widzów narzeka na reklamy niezależnie co ogląda. I właśnie po to człowiek ma pilota.

Trochę nie zrozumiałeś co napisałem wcześniej. Nie przeszkadzają mi reklamy jako takie bo wiem, że takie są czasy i Polsat musi z czegoś mieć pieniądze. Przeszkadza mi, że wciska się ich tyle, że nie można oglądać w całości meczu. Niech będą w każdej przerwie na żądanie ale niech będzie ich tyle by zdążyli je wyemitować przed wznowieniem meczu. Twój post jest trochę nielogiczny. Zgodzę się, że każdy ma wybór i może oglądać co chce ale jak chcę oglądać mecz to nie mam wyboru i muszę go oglądać w Polsacie. Jakby jakaś inna telewizja też pokazywała ten mecz to z pewnością bym tego pilota użył, niekodowana telewizja bo zaraz ktoś z Polsatem Sport wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie nie wyskocze z PS. Nie każdy ma do tego dostęp. Polsat zachowuje się jak każda komercyjna stacja. Jak może to puszcza reklamy. Ile wlezie a czasami nawet więcej. Zgadzam się że spóźnione wejścia to zaczyna być nasza narodowa plaga. TVP pokazuje to w doskonały sposób - nawet na hymny się spóżniają.

Nie odniosłem się w cytowanym zdaniu do Ciebie tylko do ogółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat chyba mial jakas awarie bo podczas nadawania pierwszej miloscie obraz sie zaciol na 3min. i puscili szybciej skrot wydarzen a po skrocie tez sie zaciol ale na krocej, pozniej pierwsza milosc byla nadawana w 4:3 bez loga. Podobno na polsacie hd tez byly problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później Pierwsza Miłość, była bez loga, ale w 16:9 w analogu, bez letterboxa(u) :idea:

Mam zrobione zdjęcie, za chwilę wstawię, jak je trochę obrobię bo robiłem telefonem.

 

985ed1f80f6077b4m.jpg

Wydaje mi się, że jest to jednak 16:9.

Podczas emisji po tej felernej przerwie obraz się "rozciągnął" po prostu zaistniała taka sytuacja jak się zmienia z 16:9 letterbox pilotem. Tyle że ja nic pilotem nie robiłem, tylko oni coś tam grzebali :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...