Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

''Świat według Kiepskich'' ponoć mają być kontynuowani, a ''Dorota Gawryluk: Konfrontacje'' nic nie wiadomo, produkcja ''Rankingu Gwiazd'' - z tego co widać - na razie jest zaniechana. Nie wiadomy jest los programu ''Piotr Bałtroczyk na żywo''. Informacje o tych produkcjach w zasadzie nie zostały podane, ale jest jeszcze czas - cały luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

"Świat według Kiepskich" to nie ten sam serial co kiedyś... :( Nawet po odejściu Waldusia trzymał jakoś poziom, czego niestety nie można powiedzieć o najnowszych odcinkach...

I jak podoba się wam "Malanowski i partnerzy"? Według mnie serial jest wart obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mi chodzi o pasmo 20-0 a w tym pasmie nie wchodzi żadna nowość oprócz Momentu prawdy i czym oni chcą przyciągnąć widzów? Ja oprócz Momentu prawdy nie widzę nic co by mogło mnie przyciągnąć do oglądania tego kanału w godzinach 20-0 no Może Świat według Kiepskich pod warunkiem że będzie. A tak to nie ma nic. Gotowych na wszystko nie ma Skazanego na śmierć nie ma, Strefy tajemnic nie będzie, I kto tu rządzi nie będzie, Agentek nie będzie a oni w czwartek dają CSI Nowego Yorku w pon, wt, śr puszczą po 2 filmy zamiast właśnie pon i wt dać 20 dać seriale CSI jako odmienność przy serialach obyczajowych Barwy szczęścia, M jak miłość czy Na wspólnej. Aż się prosi by serial Tylko miłość był w środę wiadomo że w środę jest LM zresztą ten serial miał być w środę tylko TVP2 dała wtedy M jak miłość w środę i Polsat zmienił zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jaką nowość w weekend o 20:00? Bo jakoś nie widzę chociaż fakt też się nie opłaca bo przecież i tak wybiorą TVN czy TVP rywalizować z Rancho i Tańcem z gwiazdami tylko czemu Moment prawdy jest o 21? Przecież wtedy TVP ma seriale Londyńczycy byli hitem nie wiem czy 2 serial będzie już teraz ale będzie Doręczyciel zapewne w czwartek. Moment prawdy powinien być wtedy kiedy było Co z tą Polska chyba miał niezłą oglądalność dochodziła nawet do 3,8 miliona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wtedy TVP ma seriale Londyńczycy byli hitem nie wiem czy 2 serial

 

Na wiosnę bieżącego roku nie będzie 2 serii (będzie ona dopiero produkowana).

 

A Moment prawdy ma mieć tylko jedną edycje rozumiem czy będą skakać z godzinami jak to Polsat lubi robić i co chce zrobić z serialem Tylko miłość po 2 czy 3 seriach zmieniać godzinę to samo było z Fala zbrodni najpierw był w niedziele później w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...