Skocz do zawartości

Fox International uruchomi w Polsce kanały tematyczne


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W szczególności ciekawy może być Nat Geo Music, który może znacząco polepszyć nasz rynek kanałów muzycznych, po przez swój szeroki profil, który w przeciwieństwie do większość kanałów muzycznych nie ogranicza się głównie do muzyki klubowej i głupich programów rozrywkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę z innej beczki. Z pewną taką nieśmiałością :oops: . A co z niemal podstawowym kanałem ze stajni Fox - Fox News? CNN może być i jest OK, a Fox News?

 

Był już taki okres, że testowo, czy raczej okazjonalnie (chyba przy okazji 11 września :?: ) Fox News zameldował się na HB (miałem go na Philipsie WizjiTV, czyli był FTA). Już miałem nadzieję, że tak zostanie (będzie dostępny na polskim rynku), a tu jednak pyk i Fox News zgasł. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox News z tego co pamiętam był kiedyś w ofercie Cyfry+ (brany z transpondera siostrzanej platformy Tele+ Digitale). Współpraca skończyła się wraz z fuzją platform we Włoszech i powstaniem Sky Italia (kanał został wtedy definitywnie zakodowany).

Pytanie brzmi czy Fox News jest w Polsce potrzebny. Ta stacja powszechnie jest uważana za skrajnie propagandową i nieobiektywną (lub jak ktoś woli probushowską) - pamiętam, że w Planete leciał nawet jakiś dokument o wielkich korporacjach, który m.in. przedstawiał skandale i kulisy powstawania programów w Fox News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to samo można napisać odnośnie polskich kanałów. Czy w Polsce potrzebny jest PoSat News, TV Biznes? Przecież jest TVN24.

I w drugą stronę Po co TVN CNBC Biznes? Przecież jest TV Biznes. Można tak w kółko.

 

Ale według mnie właśnie dlatego, że jeden jest "pro" jakiś tam, a inny "anty", to powinna być możliwość przedstawiania racji na "tak" i na "nie". Po to właśnie Fox News w Polsce obok na przykład CNN.

 

Suma sumarum ja chętnie widziałbym Fox News w Cyfrze+. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

No i cały czas cisza, gdzie te kanały??

- Nat Geo Music nadal tylko w kablówkach (nikt go nie chce?? czemu??)

- Nat Geo Wild tylko w kablówkach i Orange (nikt go nie chce?? czemu??)

- Nat Geo Wild HD tylko w n

- o FX i Fox Crime ani widu ani słychu... a szkoda, ale z drugiej strony jeśli miałyby tak jak NGW i NGM wejsc tylko do kablówek to niech się gonią :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Medialny koncern FOX International Channels planuje wprowadzić na rynki europejskie kolejną stację - Fox Retro. Czy nowy kanał w przyszłości zawita także do Polski?

Fox Retro to telewizyjny kanał z serialami sprzed lat. Na antenie stacji królują m.in. "Kojak", "Magnum", "Miami Vice", "MASH" czy "Starsky i Hutch". W Europie do tej pory stacja była dostępna na rynku włoskim, gdzie odniosła duży sukces. Teraz nadawca chce wprowadzi markę Fox Retro także na inne rynki europejskie. Na razie nie wiadomo do jakich krajów, ale nie wykluczone, że zawita także do Polski, gdzie dostępne są już dwa kanały marki Fox - Fox HD oraz Fox Life.

Źródło: http://media2.pl/media/75279-fox-retro- ... olski.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Według oficjalnych zapowiedzi zbliża się dzień (31 sierpnia 2011r.) końca NAT GEO MUSIC, ciekaw jestem czy tylko w Polsce, czy również inne kraje europejskie też pożegnają NAT GEO MUSIC, zastanawiam się, co w zamian nam zaoferuje FOX International w Polsce po "stracie" NGM, bardzo bym się cieszył z polskiej wersji Nat Geo Adventure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Co do FoxLife to mogę się zgodzić, ale nie wmówisz mi że na Fox-ie nie ma co oglądać.

Zaczynając od nowości np."The Walking Dead", "Terra Nova", poprzez "Glee", "Modern familly", a kończąc na klasykach np. "The simpsons".

Każdy znajdzie tam dla siebie coś co go zainteresuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...