Jump to content
Emil.1603

player+ – wspólna oferta player.pl oraz Platformy CANAL+

Recommended Posts

Najpewniej chcą sie pozbyć francuskich, odnowili je a teraz kasę sciągną od playerowiczów tak jak w TNK/nc+MIX. Przy okazji coś się dzieje ;)

Dekoder nc+ wyglądał jak WD TV Live 3 Gen.

Pozatym to jest dekoder co ma przetrzeć szlaki. Taki z nieduża stratą. Jak sie przyjmie będzie rozwój, jak nie bedzie jak jest.

Edited by GTI MD

Jeśli już weszli na tę ścieżkę, to powinni wzorem Ipli, zacząć udostępniać pojedyncze wydarzenie sportowe za odpowiednią opłatą. Taka standardowa cena u Zygmusia, to chyba 4,90zł za np mecz.

Najpewniej chcą sie pozbyć francuskich, odnowili je a teraz kasę sciągną od playerowiczów tak jak w TNK/nc+MIX. Przy okazji coś się dzieje ;)

Dekoder nc+ wyglądał jak WD TV Live 3 Gen.

Pozatym to jest dekoder co ma przetrzeć szlaki. Taki z nieduża stratą. Jak sie przyjmie będzie rozwój, jak nie bedzie jak jest.

Tylko nie rozumiem jak on ma przetrzeć szlaki skoro bez niego dostanę to samo przez internet i przegladarkę? Na co mi to pudło?

Guest kingofsouth

My po prostu nie zrozumieliśmy tej oferty. Przypomina mi się start NC+. ;)

Szczerze ? Oni dopiero ruszają z usługą kanałów dużo nie ma możliwe że dodadzą coś więcej... Szkoda że dekodera jeszcze nie ma.

Nie dekoder juz jest a moze jutro podczas konferencji cos o tym powiedzą.

Jestem ciekaw czy wzrost abonentów nc+ nie jest spowodowany właśnie doliczeniem do bazy klientów użytkowników Playera. Znajomy wykupił we wrześniu pakiet Start Extra za 20 zł i musiał podawać swoje dane. 

Może to wszystko jest robione na szybko - nie wiem - ale u mnie np. występują problemy z odtwarzaniem kanałów TV (pakiet C+)... VOD działa bez problemu, a z poziomu przeglądarki internetowej wyskakuje... błąd. Przy wyborze pozycji rekomendowanych - np. teraz Liga Mistrzów to wideo z konkretnym przekazem wydarzenia wchodzi od razu. Schody się zaczynają, gdy chce się obejrzeć cokolwiek innego co znajduje się w pakiecie TV. Mówię tylko o przeglądarce internetowej - bo do tego jestem niestety zmuszony. Na pozostałych platformach - nie widziałem błędów, testując przez chwilę te ofertę na Androidzie chociażby...  :?

Guest kingofsouth

@Emil.1603, z dużej chmury, mały deszcz.. Tyle z tego mówienia wyszło. Jest ktoś z forum kto to kupi? Jestem ciekaw, czy są już tacy?  :)

Edited by kingofsouth

Na szybko? O ofercie nc+ bez satelity mówiło się o jakoś roku czasu.

To nie jest ta oferta, tamto zostalo zawieszone, poszli w 4K. Oferta z player+ to nie to co mialo byc i bwdzie prawdopodobnie w przyszlym roku.

Guest kingofsouth

Gdzie się podziało to słynne "Backward EPG" co miało być dla nas dostępne? @dziabolek7, o to chodzi?

Guest kingofsouth

Miała być z tego co pamiętam taka usługa też dla  nas abonentów NC+.

Ale chyba miało być dostępne też przecież z poziomu dekodera, ale po podłączeniu go do Internetu. Czyż nie? Czy znowu coś namieszali, pozmieniali i popsuli?

Już nie nadążam za nimi. Jednym 4K nie działa z jakichś dziwnych powodów. Teraz te Player+ jakieś kosmiczne i oderwane od normalności względem klienta.

Player+ jest normalny, tylko drogi, 4k dziala tam gdzie mialo dzialac. Polecam lekture oficjalnych komunikatow niz bicie piany urzytkownikow forum.

I co? Jeszcze dodatkowe bulenie za coś internetowego, mimo że już mamy to z satelity?

Edited by Emil.1603

Ty nie rozumiesz? To jest dla tych co nie maja i nie chca/nie moga miec satelity i nie chca sie wiazac umowami z operatorem.

Dokładnie, szkoda że nie dali ceny z kablówki czyli 49,99 ale tak myślę że i tam w usługach typu "GO" jak i w nc+go przy najważniejszych meczach nie można obejrzec przez internet. Na player+ będzie można i może ta cena jest za dodatkowe prawa do pokazywania.

Ale skoro to jest Player+, a nie coś całkiem nowego, to przynajmniej na VPN-ie zagranicą będzie zapewne działać B)

Ty nie rozumiesz? To jest dla tych co nie maja i nie chca/nie moga miec satelity i nie chca sie wiazac umowami z operatorem.

Tak czy siak w jakąś antenę będą musieli się bawić, bo w ofercie którą komentujemy, brak paczki TVP i Polsatu, co dla wielu jest nie do przełknięcia. Chociażby dlatego, cena trąci absurdem.