Skocz do zawartości

player+ – wspólna oferta player.pl oraz platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

I pomyśleć, że Polsat daje w Ipli wszystkie swoje programy sportowe(PS, PS Extra, PS Fight, PS News) plus Eurosporty, plus Extreme Sport(np UFC live) za 20 zł. Możliwość 10 zł dla abonentów Plusa.

 

I jeszcze Plus dla swoich klientów abonamentowych daje bezpłatnie pakiet Ipla Plus, gdzie już można oglądać produkcje Polsatu na życzenie bez reklam i mamy dostęp do kanałów informacyjnych: Polsat News HD, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play, Polsat Cafe. W tym wypadku w Orange powinni dawać za free do abonamentu dostęp do paczki TVN (TVN 24 HD, TVN 24 BIS HD, TVN Turbo, TVN Style).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz zbliżoną bo 60 zł/mies. 20 zł płacisz za start extra.

:doh: :doh: :doh:

A tak na poważnie, to na 50 PLN/mies. liczyłem za Canal+ ze Startem - czyli 30 PLN/mies. za sam C+... A tu dali cenę jak za pakiet Start z Canal+ z satelity, gdy kanałów w OTT jest znacznie mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oferta NC+ w porównaniu do  Player Plus wychodzi korzystniej. Trzeba pamiętać o usłudze NC+GO, które zapewne lepiej działa niż ten Player. :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalista od biznesu. A czy nie rozumiesz, że duża baza abonentów wcale nie oznacza zysku zawsze? nc ma taki a nie innym model biznesowym i jak by nie było on się dalej sprawdza bo jeszcze zarabiają. Nie zawsze opłaca pozyskiwać się dużą bazę klientów i sprzedawać im coś taniej.

A oferta jak oferta można było takiej się spodziewać, ceny też nie są jakimś zaskoczeniem. Ciekawe tylko jak z jakością będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc od oferty dla (tu słowo klucz!) NIEZORIENTOWANEGO klienta, który wchodzi na stronę naszej kochanej platformy, chce zamówić paczkę C+ i co widzi? Żeby ją oglądać musi zapłacić co najmniej 79,99 zł za pakiet Start+ z Canal+. Wiadomo, da się to wyrwać taniej, ale trzeba o tym wiedzieć. A kto o tym wie? Prawie nikt, bo świadomych użytkowników tego forum nie liczę, gdyż stanowimy bardzo mały odsetek użytkowników.

 

Jak taki typowy Kowalski przyłoży ofertę abonamentową Start+ z CANAL+ (79,99 zł) do Player+ (80 zł) z DVB-T bez abonamentu to może się na to nawet skusi. Tym bardziej, w sytuacji gdy będzie mu zależeć wyłącznie na Lidze Mistrzów, która zaraz wypada z ramówki nc+ i przechodzi do Cyfrowego Polsatu.

 

Pod dekoder Cube+ czy też własny TV będzie / można podłączyć DVB-T - po to by wyrównać ofertę pod względem kanałowym z pakietem abonamentowym - Start+ z Canal+. Rozumiem w pewnym sensie platformę, że nie mogli zejść poniżej 80 zł, bo musieliby obniżyć by też ceny pakietów abonamentowych i to by im się już kompletnie nie opłacało.

 

Żeby nie było nie zgadzam się z ceną 80 zł za oglądanie tych 21 kanałów IPTV + podłączenie we własnym zakresie anteny DVB-T, bo powinna być ona na poziomie ok. 50 zł. Ewentualnie w tej cenie powinien być pakiet MAX. Cieszy, że w końcu wychodzą z taką ofertą, ale muszą ją dopracować. Dodać więcej kanałów lub obniżyć trochę ceny.


Mogliby zaszaleć z 80zł, gdyby C+Now był w 4K. Najprawdopodobniej nie będzie. Eleven dodatkowa opłata, czyli na dzień dobry 95zł, jeśli komuś zależy na pełnej futbolowej ofercie. Za ową kwotę nadal nie ma Eurosportów.

I pomyśleć, że Polsat daje w Ipli wszystkie swoje programy sportowe(PS, PS Extra, PS Fight, PS News) plus Eurosporty, plus Extreme Sport(np UFC live) za 20 zł. Możliwość 10 zł dla abonentów Plusa. Do tego Eleveny za 15 zł i jest całkiem nieźle. Końcowo 35 lub 25zł.

NC+ powinno na dzień dobry rozdzielić ofertę filmowo - serialową od sportowej.

Fakt, za 80 zł nie dać Eurosportów to przegięli. Co do paczki SPORT w Ipli to ona pewnie też stosownie podrożeje wraz z pojawieniem się Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy na antenach Polsatu, ale na dzień dzisiejszy cena jest adekwatna do zaproponowanej treści.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tak, pełna ofertą poprzez neta, nowy dekoder specjalny do tego, ceny no max o 10zł niższe. Myślałem że pomyślą ale nic nie myślą.

Myślałem że player wystartuje we wszystkich dekoderach nc+ z dyskiem, jak ipla w dekoderach polsatu a tu [beep] dno i brak słów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder ma być. Ja się spodziewałem, że chociaż wszystkie dostępne kanały z nc+go będą dostępne w Player+. Cenowo to po tym co zaprezentowali jako promocję świąteczną nie spodziewałem się niczego rewelacyjnego ;)

 

Porównując Player+ do ich oferty telewizji na kartę za pośrednictwem satelity, gdzie do dzisiaj nie można zakupić pakietu Canal+ to i tak krok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena standardowa w nc+ 80zł.

Cena standardowa w kablówkach i IPTV 49,99zł.

 

Przyjęli cennik nc+, mało korzystnie. Najpewniej będą się chwalić że pozostałe kanały z pakietu START+EXTRA za prawie 20zł wg cennika playera są w zestawie z C+ no i do tego VOD od Canal+.

 

Sam dekoder to najprawdopodobniej odnowiony Le Cube S i będą chcieli sie go za opłatą pozbyc w Polsce.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do wsparcia Playera na ich czacie z zapytaniem czy planują zaktualizować aplikację w moim Smart TV z zapytaniem czy apka zyska dostęp do nowych kanałów i kiedy. Oto odpowiedź:

 

"Jeśli chodzi o nowe kanały, obecnie nie są one jeszcze dostępne na tv Samsung, pracujemy obecnie nad nową aktualizacją, jak tylko będziemy posiadać informacje odnośnie dostępności nowych kanałów na aplikacji tv Samsung, poinformujemy o tym na naszej stronie oraz na profilu FB."

 

Ciężko się do tego odnieść, bo może to nastąpić za chwilę, za rok albo wcale tym bardziej, że będą chcieli zarabiać na dedykowanym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wie ale za rok ma ruszyć oferta OTT nc+ ktora miała być teraz ale odwrócili ją z premiera dekodera 4K.

 

Wczoraj rozmawiałem z gościem z nc+ i ten player+ to tylko współpraca, player zyska nowe tytuły a nc+ troche abonentów bo każdy liczony będzie jako nowy.

 

Jak się sprawdzi wtedy w nc+ rozwinie się usługa OTT.

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...