Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, czy podmienili w końcu kanały Polsat Sport Premium 3-6 na te z prawidłowych parametrów? Leci Wimbledon i jakość chyba ok. A jak napisałem do nich miesiąc temu w tej sprawie to mi odpisali, że to wina nadawcy kanałów.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko przez pół roku nie byli w stanie zauważyć problemu i podmienić na liście kanały z nowych parametrów. 

No ale widać jakiś progres, dodali w końcu MTV Germany z Astry. Ciekawe czy zrobili jeszcze jakieś inne porządki na liście, bo nie analizowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie oglądania kanałów na tym dekoderze poprzez internet. W tej chwili jest u mnie burza u nie odbiera mi poprze antenę i chciałem oglądać poprzez c+online na dekoderze ale też nie działają kanały. Natomiast na tv w aplikacji c+ wszystko działa. Czy trzeba coś ustawić w dekoderze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 20:19, lotus napisał:

Czy mi się wydaje, czy podmienili w końcu kanały Polsat Sport Premium 3-6 na te z prawidłowych parametrów? Leci Wimbledon i jakość chyba ok. A jak napisałem do nich miesiąc temu w tej sprawie to mi odpisali, że to wina nadawcy kanałów.. 

 

Najłatwiej sprawdzić poprzez poziom sygnału/jakości wszystkich kanałów PSP. Jeżeli jest taki sam, to znaczy, że dalej na liście są kanały z tego samego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WebMatno właśnie sprawdziłem wcześniej i coś mi nie pasowało, bo poziom jakości był wszędzie taki sam... Więc po staremu. Mimo wszystko obraz był ok, bez pikselozy. Chyba, że statyczny tenis potrzebuje mniejszego bitrate od dynamicznej piłki nożnej 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lotus Jakość się poprawiła, bo podnieśli bitrate na PSP 3-6 kosztem Eleven Sports 1 4K. Na ten moment każdy ma po ok. 3,33 Mbit/s, wcześniej było po ok. 1 Mbit/s. ES1 4K ma 12-13 Mbit/s, nieco mniej niż PSP 1 i PSP2.

 

Nie wiem dlaczego utrzymują stare parametry, skoro systemy kodowania C+ są dostępne na obu dublach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, utede napisał:

Co za mózg wymyślił by zlikwidować pokazywanie ile czasu minęło od zastopowania audycji? Naciska się stop, wraca po jakimś czasie i nie wiadomo ile brakuje do relacji live tylko jakiś kawałek paska całej audycji. 

 

Też mi tej informacji bardzo brakuje. Ale to tylko jeden z problemów jakie pojawiały się w tym sofcie: 

 

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie dziwne przebarwienia dwóch górnych narożników po wciśnięciu info na pilocie? Widać to tylko w tym jednym przypadku i przy zmianie kanałów. Początkowo myślałem że to usterka tv, aż mi się gorąco zrobiło ale przy normalnym oglądaniu tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to poczytam kilkanaście stron wstecz może da mi to jakiś obraz, ogólnie jak moduł pracuje już wiem bo mam stary moduł na kartę aktywowałem go na miesiąc żeby zobaczyć jak to działa i nie jest źle, tylko ten dekoder jeszcze trochę kusi. Skąd wynika problem z dostaniem dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...