Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krok w tył w stosunku do tego co było. Poza tym, że jest więcej obrazków i mniej czytelnie w Nagraniach czy EPG to to oprogramowanie nie wnosi niczego ciekawego. Opcje slow i czyszczenie bufora timieshiftingu oczywiście również zaimplementowane. Mówiąc krótko dobre się właśnie skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
18 minut temu, Bunio Bunio napisał:

Jestem ciekaw tylko jednego czy w menu zakładka kanały tv czy to jest online czy nie? I chyba brakuje funkcji EPG gazeta. Nie sprawdziłem dokładnie bo tylko włączyłem na moment przed pracą.

Zakładka Kanały TV w MENU nie jest online, to wszystkie kanały nadawane satelitarnie. REPLAY to zakładka z kanałami online.

 

Nie ma już EPG gazety.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pobieraniu tego softu dekoder daje jakieś znaki życia? Włączyłem go o 6.00 działał po staremu, wyłączyłem. Dostałem kilka minut temu maila o aktualizacji więc wracam do salonu i... dekoder nie reaguje, dioda się nie świeci, tv wskazuje na brak podłączonego urządzenia. Normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Również otrzymałem nowego Soft-a.

 

Od razu mam pytanie do Was: mówiono, że będzie można zrobić swoją listę kanałów - OK wszystko działa, ale dobrze widzę, że jest tylko jedna lista? W Evobox-sie PolsatBox mogę robić kilka, jak tu jest w Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bunio Bunio napisał:

Również dostałem maila jakoś zaraz po7 rano a aktualizacja była w nocy

Tak aktualizacja była gdzieś po północy bo dekoder się dość dziwnie zachowywał ale olałem to bo pomyślałem że po prostu odświeża uprawnienia albo multiroom a tu niespodzianka odpalam dekoder i jest nowy soft ,co ciekawe coś musiało w nocy pójść nie tak bo jak go odpaliłem to wyskoczył jakiś błąd i ponownie wszedł w proces aktualizacji ale na szczęście już działa poprawnie.
Menu odpala się z lekkim opóźnieniem co trochę denerwuje, nie wiem czy to kwestia nowego oprogramowania i tak zostanie czy po prostu po aktualizacji coś jeszcze mieli.....zobaczymy
Oczywiście cała lista ulubionych wyleciała więc mi wyleci znowu cały dzień aby ułożyć nową....choć nie wiem czy jest sens bo czytałem że póki co taka lista wylatuje zaraz po utracie zasilania i/lub utracie połączenia internetowego, nie będę narzekał na nowy soft, cieszę się że jestem w pierwszej grupie choć jest sporo do poprawy......
Ciekawe jaki wpływ na pierwszą grupę aktualizacji miał fakt że w multiroom mam już dawno zaktualizowany ADB:) 
Tak jak pisałem w wątku o ADB nowy soft wygląda pięknie i na tą chwile w zasadzie nic poza tym :D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...