Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dyskusją na temat Thomsona TS-4 możesz się przenieść do tego tematu: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=2295 bo w przeciwnym razie, zrobi się nam bałagan. A co do Twojego pytania, to uważam, że Strong wypada ciekawiej, tylko póki co go nie posiadam, więc wypowiadam się wyłącznie pod względem wyglądu (choć tutaj bym miał wątpliwości, który ładniejszy) i pod względem funkcjonalności. Chętnie bym się troche pobawił Strongiem. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wziąłem philipsa w lutym za 299zł, a teraz go oddaje i biore pvr za darmo tylko, będe płacić 20zł miesięcznie, a nie jak dotąd 15, więc te 5 zł za pvr to nie dużo.

Szkoda, że w szczecinie jeszcze nie ma tych dekoderów. Dzwoniłem do warszawy to pewnego dystrybutora i tam już wystepują.

 

Niestety szczecin jak zwykle jest opóźniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko / o ile sie nie mylę/ jak wziąłeś za 299zł to nie płaciłeś miesięcznego ryczałtu 15zł. a teraz musisz podmienić na PVR i płacić 20zł , więc jesteśmy w plecy różnicę od 299zł od ilości wykorzystanych miesięcy. Jakbys wziął od początku w dzierżawę to faktycznie zostałoby tylko podmienić.Ja wziąłem od maja to raptem 6 miechów po 15zł czyli 90 zł a gdzie reszta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wymieniłem Philips HD na Philips HD PVR. Za darmo i bez pytań. W Katowicach już tych dekoderów nie było, bo dostali parę, za to w Rudzie Śląskiej dostali ich 1oo. Cała cyfra. Najwieksza zmiana na lepsze, to fakt, że grafika ekranowa po przełączeniu oprócz nazwy kanału, pokazuje też jaki program leci i od kiedy do kiedy trwa. Takie moje pierwsze wrażenia. Nagrywanie na razie bez problemu. Oczywiście musiałem kupic konwerter Twin do tego, choc dziala i bez Twin, ale oczywiscie wtedy mozemy zapomniec o ogladaniu jednego, a nagrywaniu czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem za Philipsa HD 15 zł, bo wziąłem go w lipcu w dzierżawę, właśnie z myślą o wymianie na PVR. Jak na moje oko, kanały przełączają się szybciej niż na Philips HD. Jeżli chodzi o włączanie nie moge jeszcze nic powiedzieć, raz włączyłem i leci, testuje nagrywanie. [Zreszta już dosc wyczerpująca była wymiana konwertera w taka zimnice, nie chce mi się bawić w to:)]. W Philips HD fatalna była regulacja głośności, przynajmniej u mnie. W PVR się to poprawiło, choć jak dla mnie za wolno reaguje na prośbę o zmianę głośności, wolę jednak to zrobić na amplitunerze nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecany jest Twin, ale dekoder Philips HD PVR działa też na pojedynczym konwerterze, tak zapewnia instrukcja. Ja do Philipsa HD instrukcje miałem, ale zapomniałem np wziąć kabla sieciowego i mi go darowali, więć Tobie na pewno ta instrukcje tez daruja. Mi darowali instrukcje, gdy oddawalem wczesniej Pioneer 1530.

 

Cytat z instrukcji:

"Terminal Philips HD PVR współpracuje z satelitarnym zestawem odbiorczym złożonym z anteny o średnicy 70cm i konwertera Twin full Band. Dopuszcza się także stosowanie pojedynczego konwertera full Band, ale uniemozliwi to jednoczesne nagrywanie i ogladanie programow nadawanych na różnych pasmach lub z rozna polaryzacja."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musiałeś wykupywać od nich antene z konwenterem twin?

 

Bo właśnie dzwoniłem do dystrybutora w szczecinie i dowiedziałem się ze już te dekodery z pvr są, ale jesli chce wymienić to musze wykupić od nich antene z twinem za 99zł. tylko po co się pytam, kiedy ja już taką posiadam?

 

Miła pani mówi ze to obowiazek.

 

widac ze cyfra ciagle naciaga klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...