Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę, mimo to, dostanę w dzierżawę, będę mógł go sobie wziąć?? Jeśli to prawda, to niezmiernie mi miło, tylko jedna rzecz troszkę mnie zastanawia. Skoro na takim przykładzie, mogę wziąć sobie w dzierżawę ten dekoder HD PVR mimo wszystko, to dziwi mnie, dlaczego Stronga nie można wziąć? On wyłącznie, dla nowych Abonentów, o dziwo..

:wink:

P.S. Na wszelki wypadek, pragnę przypomnieć, że obowiązuje mnie 12-sto miesięczna promocja na pakiet i opcję premium CANAL+. :wink: Właśnie wtedy, kiedy mi ją zaoferowano - czyli w lipcu br. również zaproponowali mi wykup Mediasata na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli ktoś już pytał, widocznie nie widzę

Jeśli jestem abonentem to jak już ten dekoder HD PVR się pojawi u dystrybutorów, to czy będę mógł udać się i wziąć sobie ten dekoder w wynajem?? I to w tej promocyjnej cenie? Czy to wyłącznie dla nowych abonentów dekoder :?::roll:

Poza tym ciekawi mnie, czy będzie ten dekoder współpracować z moim splitterem...

:wink:

 

Sajmon,

Możesz brać ten dekoder na wynajem. Ponieważ Ty zakupiłeś dekoder na własność SD a nie HD. Ograniczenie jest takie (jeden dekoder SD, jeden dekoder HD). Mająć wykupiony do obecnej umowy dekoder SD, nie możesz wynajmować dekoderów SD. Natomiast jest furtka z dekoderami HD bo gdy w trakcie obowiązującej umowy zechcesz skorzystać z opcji HD, to Cyfra+ ma obowiązek Ci to umożliwić, więc pomimo że masz dekoder SD, to wynajmą Ci HD. Ale pamiętaj, tylko w takim przypadku, gdy masz SD a chcesz oglądać HD.

Wiem to, bo rozmawiałem już z kilkoma konsultanatmi Cyfry+ o tym przypadku, sam jestem tym zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli teraz wynajmuje zwykly HD Philipsa to zamienią mi na HD PVR ? da rade ?

 

Dzieki

 

Sawyer,

Jeżeli wynajmujesz Philipsa HD to, żeby zmienić decoder na HD PVR, musi upłynąć 12 miesięcy od rozpoczęcia dzierżawy obecnego decodera HD aby go zmienić.

Jest jedna furtka, jeżeli masz umowę terminową np. na 12 miesięcy i wynajmiesz decoder HD później np. po 6 miesiącach od podpisania umowy, to możesz zrezygnować z decodera dzierżawionego razem z rezygnacją z oferty Cyfry+ czyli w tym wypadku po 6 miesiącach dzierżawy. Podpisujesz nową umowę i bierzesz w dzierżawę dekoder HD PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Was wyglada to tak?

 

Biore teraz Cyfrę+ w promocji

Komfortowy: 43,5

Canal+ : 21,75

Dekoder na własność STRONG SD za 79zł

Aktywacja SD wraz z anteną 60cm z pojedynczym konwerterem - 1zł

Abonament chyba jest na 13 miesiecy (z tego 12 miesiecy z tymi cenami promocyjnymi jak wyzej)?

 

Za tydziem powiedzmy - dochodze do wniosku ze chce miec nowy PHILIPS PVR HD na wynajem (15zł*) 20zł za miesiąc i oczywiscie do tego opocje HD (C+ , NGC)

I oni mi go wynajmną? A co z anteną, aktywacją dekodera?? Dostanę antenę przystosowaną do HD czyli "80cm z podwójnym konwerterem" za 99zł ?

 

Jeśli tak to jest dobry sposob na zaoszczędzenie 200zł bo na allegro sprzedaje stronga za prawie 300zł....

 

Ale czy na pewmno mozna tak zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu kończy mi się umowa z Cyfrą Plus. Zastanawiam się, jaką promocję mi zaoferują. Jestem zainteresowany typ nowym Philipsem jest tylko jeden kłopot - mam od nich tylko sama kartę (dekoder mam swój i nie kupiony od Cyfry) czy w związku z tym będę mógł wynająć od nich dekoder HD PVR. Czy ten nowy dekoder też ma te same oprogramowanie co stare dekoder (chodzi mi o narzuconą listę programów, brak możliwości dołączania nowych programów), a może lepiej wziąć Polsat Cyfrowy lub N? Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam co mi zaoferują. Musi to być min. 25% ulgi przez rok tak jak dla nowych abo.

W każdej chwili możesz wynająć dekoder HD pod warunkiem że weźmiesz jakiś kanał(y) HD, a oprogramowanie pewnie będzie podobne Philipsa z dyskiem do tego bez dysku (chociaż nie wiadomo bo Strong ma lepsze niż np. oryginalny soft Mediasatów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oni mi go wynajmną? A co z anteną, aktywacją dekodera?? Dostanę antenę przystosowaną do HD czyli "80cm z podwójnym konwerterem" za 99zł?

 

To jeśli już się zdecyduję, to na tej obecnej antenie zwykłej Cyfry, 60ccm nie będę mógł korzystać z HD C+? :roll: Przecież antena taka jak 80cm nie jest konieczna, prawda? Posiadam antenę 60cm oraz konwerter z czterema wyjściami. Jak już będę mieć (mam nadzieję) ten tuner HD PVR to wystarczy, że kabel od jednego z wyjść z konwertera, który idzie do jednego z pokoi, w którym obecnie nie ma żadnego tunera, cofnę i pociągnę go na dół do telewizora, abym miał dwa kable antenowe dla tunera HD PVR C+, który wymaga 2 kable antenowe, tzn jest to niekonieczne, ale z oczywistych przyczyn wolę zapewnić mu dwa kable. A więc taki zestaw jaki mam obecnie - a dokładniej antena i konwerter, nie robią różnicy, nie musi być antena 80cm do HD, prawda?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w ogóle przydałoby się mieć anteny około 1m, bo jeśli wejdzie DVB-S2 a ono jest bardziej podatne na zakłócenia to będzie trzeba mieć większą antenę i jeszcze MPEG-4, które też jest podatne na zakłócenia. Jak na/razie antena 80 cm w zupełoności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...