Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

francuzi mieli swoje PVRy w 2003 roku, my mamy po 4 latach.. no ale lepiej pozno niz wcale. oplata 20 zl za wynajem terminala to jakas pomylka zwlaszcza patrzac na obecne promocje konkurencji :). No i ciekawe czy bedzie ten odbiornik lepszy od tego dotychczasowego z HD, bo ja mam juz duze uprzedzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Powinno być 0zł. Ja się dziwię C+, czy oni nie widzą, że te ich ceny prowadzą ich do zagłady :roll: Przecież jeśli Nka ma tunery bez czynszu za najem, to ja w szoku jestem, że C+ za gorsze technologicznie sprzęty każe sobie płacić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc ten dekoder PHILIPS PVR HD jest/będzie tylko na wynajem? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że tak zostanie... :?::roll: P.S. Jeśli dekoder jest teraz dostępny wyłącznie na wynajem to jako abonent Cyfry mogę go sobie wynająć? bądź jak będzie dostępny również na własność to będę mógł go wykupić sobie od Cyfry? Jak to jest bo sam już tego za bardzo nie rozumiem... :roll::wink: Bo w przypadku Stronga o dziwo nie mogą obecni Abonenci wykupić sobie go na własność.. Ogólnie wziąć go nie można, jedynie oferta przeznaczona dla nowych Abonentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie posunięcia, ale co poradzić, może zmieni im się jak będzie więcej nażekań :lol:

 

Narazie tylko na wynajem, ale mam nadzieję, że to się zmieni, może i będzie trochę kosztował, ale będzie. Jak to jest z tymi dyskami :?: Jaką mają pojemność :?: Miały mieć 320 GB a mają tylko 250 GB, dlaczego :?: Mówili o 320 :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Im się opłaca wynajmować po 20zł/m-c, a jak abonentom to nie pasuje, to niech sobie kupią własny dekoder, nie ma co marketingowo C+ jest rozwinięta, że aż pozazdrościć pomysłowości. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli ktoś już pytał, widocznie nie widzę

Jeśli jestem abonentem to jak już ten dekoder HD PVR się pojawi u dystrybutorów, to czy będę mógł udać się i wziąć sobie ten dekoder w wynajem?? I to w tej promocyjnej cenie? Czy to wyłącznie dla nowych abonentów dekoder :?::roll:

Poza tym ciekawi mnie, czy będzie ten dekoder współpracować z moim splitterem...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Myślę, że tak. Będzie to tak jak z Philipsem HD i Mediasatem. Posiadałeś Mediasata na wynajem, to go oddawałeś i dostawałeś Phila. Do lutego będzie za 15zł, później będziesz płacić 20zł za najem. Co do splittera, to się nie wypowiem, bo nie korzystam i mało się tą tematyką interesuję :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nawet nie zgłaszałem, jakie chcę opcje HD. Wziąłem tuner u dystrybutora i chciałem zadzwonić tego samego dnia do C+ i poprosić o aktywację opcji HD, ale mnie wyprzedzili - sami zadzwonili. A teraz z Philipsa HD nie korzystam, wolę mojego HF8800HD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co twierdzicie, da radę, tak? Po prostu pójdę do dystrybutora, pokażę dowody, że jestem abonentem :lol: i poproszę o dekoder HD PVR na wynajem, dojdzie po prostu cena za wynajem? No to się cieszę, bo zainteresowało mnie to cacko nowe Cyfry a poza tym zależy mi, by tuner współpracował ze splitterem. Planuję zakup tv LCD Full HD, wiem, że Cyfra nie nadaje jeszcze w aż takiej rozdzielczości kanałów HD, ale Full HD to na przyszłość. :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A czekaj, to znaczy, że masz już tuner na własność? Jeśli tak to chyba trzeba nową umowę wtedy podpisywać. Tak mi przynajmniej kiedyś pan na infolinii tłumaczył. Dowiedz się, żeby nie było zonka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kurcze jakoś pominąłem tą własność. No to nie wiem czy tak się da. Jak napisałem wyżej, mogą Ci powiedzieć, że po zakończeniu umowy możesz podpisać nową, lub wypowiedzieć obecną i wtedy dostaniesz tuner na wynajem z nową promocją i nową umową. Jestem pewny na 99%, że tak Ci powiedzą. No chyba, że od czerwca coś się zmieniło i teraz jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...