Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dzwoniłem do obsługi klienta i poinformowano mnie, że nie ma obowiązku wykupywania anteny, więc ta kobieta była w błędzie.

 

Tylko zastanawia mnie dlaczego musze płacić 20zł miesięcznie, kiedy za zwykły dekoder hd dałem 300zł. Tak, więc mam 300zł w plecy. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do obsługi klienta i poinformowano mnie, że nie ma obowiązku wykupywania anteny, więc ta kobieta była w błędzie.

 

Tylko zastanawia mnie dlaczego musze płacić 20zł miesięcznie, kiedy za zwykły dekoder hd dałem 300zł. Tak, więc mam 300zł w plecy. Super.

 

Pochwal się gdzie kupiłeś dekoder HD za 300zł. :shock: Sam bym się skusił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a DO TEGO TEN KOCHANY SPRZĘCIK CYFRY NIE MA COMPONENTU TRAGEDIA. mOŻE BYM I ODŻAŁOWAŁ TE 20 ZŁ ZWRACAJĄC PHILA hd I NAWET PRZEBOLAŁBYM STRATĘ 300ZŁ ale tak to mam ich głeboko w ...poważaniu :lol: Poczekam jeszcze trochę czy dodadzą nowe kanały / i nie w stylu promocja tv/ a jak nie to przeproszę się z N. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ludzie, czasem kochają się obrażać i przepraszać. Takie hobby. Jednak nie sądziłem, że to samo mamy w przypadku platform cyfrowych. Jak nie umiemy się zdecydować na coś w życiu, to chyba coś z nami nie tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiej możliwości.

 

A co tego dekodera to od 6 godzin jestem jego szczęśliwym posiadaczem. Naczytałem się wielu negatywnych opini na temat tego tunera i chciałem osobiście się przekonać czy rzeczywiście tak jest.

Umowa mi się kończy w styczniu więc i tak jeśli by nie sprawdził się to rezygnuje z platformy i podpisuje nową umowę bez tunera z HDD.

 

Osobiście twierdze, że te negatywne opinie to chyba tylko od osób, które tego tunera nie miały. Zawieszanie się, przerywający dźwięk, zanikający obraz itd itp... to tylko mity. U mnie nic takiego nie ma, mam nadzieje, że nie będzie.

 

Jeśli u was naprawdę wystepują takie problemy to radze udać się do najbliższeo dystrybutora i wymienić sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz, że to tylko mity bo z tym dekoderem jest tak samo jak z Recorderem. Mój działa bez zarzutu od początku tak jak u ciebie PVR od C+. Ale innym zdarza się, że coś szwankuje. Mało to opisów i zdjęć na forach co nie działa w Recorderach ludziom. To też wszystko mity? Zresztą fotki z zawieszonym Philipsem PVRHD też już krążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok może źle dobrałem słowa. Rzeczywiście philipsy nie mają najlepszego sprzętu. Gdybym miał wybór wziąść za darmo od cyfry jakiś inny sprzęt to napewno bym wybrał ten drugi. Bo firma philips się już dawno skończyła i robią szmelce, które są do niczego.

 

Ale całe szczęście trafiam na dobre egzemplarze, bo z poprzednikiem też nie miałem problemów, a z tego co widziałem to co 2 się wypowiadał nie najlepiej o tym sprzęcie. Może cyfra powinna wprowadzić do ofert dekodery HD innej firmy! Np. pioneera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Z Philipsem HD nie mam najmniejszych problemów. W tej chwili używa go moja siostra i jest z niego bardzo zadowlona podobnie jak ja byłem wcześniej. Tuner czasem wolno przełącza kanały, jednak nie można na niego narzekać. Jedyne co jest minusem to stare oprogramowanie C+, które już nudzi, ale to inna sprawa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście philipsy nie mają najlepszego sprzętu. Gdybym miał wybór wziąść za darmo od cyfry jakiś inny sprzęt to napewno bym wybrał ten drugi. Bo firma philips się już dawno skończyła i robią szmelce, które są do niczego.

 

maly offtopic

polecam telewizor Philips 32PW9551 lub LCD Philips 32PFL7862D

zmienisz zdanie na temat tef firmy w ciagu paru minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po kolejnych testach tego dekodera. Pobawiłem się progrmowanie nagrań wybranych audycji na wybranym kanale. Jak dotąd wszystko idealnie się nagrywa. Jest to moja pierwsza nagrywarka, wieć może stąd ten entuzjazm :lol:

 

Programowanie nagrywania danych audycji bardzo mi się podoba, zważywszy, że często w weekendy nie ma mnie w domu i jak leci jakiś ciekawy meczyk, to zawsze moge go wieczorkiem obejrzeć.

 

Wkońcu nie ma problemu jak się wyjdzie na moment z domu wcisnąć pause i nie miną cię żadne ciekawe akcje meczu lub filmu. Świetne posunięcie cyfro!!!

 

Minusem jest jednak fakt, że dekoder nie daje rady, kiedy nagrywa się programy na kanałach HD, bo jak odtwarzamy to dźwięk przerywa, ale to napewno naprawią w późniejszym oprogramowaniu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Konkurencja jest i była. Fergusony od kilku lat wiele potrafią. Patrząc na DF9000PVR można powiedzieć, że niektórzy abonenci już od dawna mogą nagrywać ulubione filmy i audycje. 8)

Konkurencja zawsze robi dobrze, wiem to po sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj, testuję nowego Philipsa z HD, "w/zasadzie działa", są problemy... ale to chyba początek, np. oglądanie NG HD i nagrywanie Canal+ Film HD, to problem, nagał mi film z przerywaną fonią, co sekundowe zacięcia fonii.

Kanały SD, działają podczas nagrywania, bez problemu.

Po ok 2 godzinach pracy, zawiesił się na kanale Jetix.

Ogólnie, obraz po HDMI jest OK, choć na Topfield HD jest lepszy.

Pracuje w miarę cicho, jak na tuner z HD.

Szkoda że nie ma wyj. optycznego fonii, tylko coax.

No jeszcze jedna wada nie działa DiseqC, zarówno z wej. A, lub B.

Kanały z Astry trzeba przełączać "ręcznym" przełącznikiem konwerterów, w XXI wieku... to chyba przesada...prawda...??? :roll:

Edycja Burli: Poprawiłem błędne wyświetlanie 'ą' i kilka innych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...