Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam ten tuner od 2 tygodni, generalnie jestem zadowolony, funkcje nagrywania spełniają moje oczekiwania, jakoś obrazu też jest ok, zarówno SD jak i HD, zawieszanie na CN mnie nie dotyczy, bo mam tylko pakiet podstawowy, przez 2 tygodnie, może mi się raz zawiesił, ale przytrzymanie kilka sekund włącznika głównego załatwiło sprawę.

 

Ostatnio odkryłem, że jak jest włączona funkcja nagrywania i coś się nagrywa, to mogę odtwarzać inny film już nagrany.

 

Teraz to, co mnie martwi, tuner powinien dawać możliwość oglądania jednego programu i nagrywania drugiego, generalnie tak jest, ale kilku programów nie mogę oglądać podczas nagrywania - tuner pokazuje komunikat, że obecnie jest włączona funkcja nagrywania. Możecie mi powiedzieć, w czym może być problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z niego zadowolony.

Co prawda N-boxa obsluguje sie duzo lepiej i prosciej ( chodzi mi o funkcje nagrywania) ale tu nie jest zle. Brakuje mi pokazywania czasu projekcji podczas odtwarzania. Fajna funkcja jest to, ze jak nagrywam film na canal + to nagrywaja sie obie sciezki dzwiekowe + napisy i moge je dowolnie wybierac( tzn lektora czy napisy) , czyli dokladnie tak samo, jakbym ogladal na zywo.

Niestety zauwazylem, ze na canal + HD po nagraniu sa co kilak minut kilkusekundowe "zamazania" obrazu, czyli ten dysk nie jest zbyt dobrej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej wybrać jakąś alternatywe ?

Myślał ktoś o Fergusonach czy może Katherin czy Topfildzie ?

 

Albo tuner z Hiszpanii AzBox z HD

b273c8bdae1ea3aa.gif

 

 

Ja powiem że mam spory dylemat...

 

Na allegro jest też taki tani :

:censored: tuner_hdtv_z_hdmi_philips_dcr9000

Co to za Philips ?

Jeśli pomyliłem tematy to prosze op przeniesienie, bo nie za bardzo wiedziałem gdzie to napisac.

 

Edycja pitter: wycięty link do Allegro - Regulamin. Zostawiłem tylko nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam ten tuner od 2 tygodni, generalnie jestem zadowolony, funkcje nagrywania spełniają moje oczekiwania, jakoś obrazu też jest ok, zarówno SD jak i HD, zawieszanie na CN mnie nie dotyczy, bo mam tylko pakiet podstawowy, przez 2 tygodnie, może mi się raz zawiesił, ale przytrzymanie kilka sekund włącznika głównego załatwiło sprawę.

 

Ostatnio odkryłem, że jak jest włączona funkcja nagrywania i coś się nagrywa, to mogę odtwarzać inny film już nagrany.

 

Teraz to, co mnie martwi, tuner powinien dawać możliwość oglądania jednego programu i nagrywania drugiego, generalnie tak jest, ale kilku programów nie mogę oglądać podczas nagrywania - tuner pokazuje komunikat, że obecnie jest włączona funkcja nagrywania. Możecie mi powiedzieć, w czym może być problem????

 

A przelączyles sobie konwenter na dual?? bo inaczej jak bedziesz nagrywal to ci bedzie wyskakiwal taki komunikat na innych kanalach. Tuner niezly i jestem zadowolony tylko powinni poprawic soft bo jak nagram cos w HD obraz jest super tylko zacina niekiedy dzwiek i to jedynie jest do poprawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej jeszcze trochę poczekaj aż wyjdzie nowy soft. Wtedy zobaczysz czy dekoder będzie spełniał twoje warunki. Bo teraz to raczej cię nie zadowoli.

 

 

ps. czy istnieje możliwość stworzenia własnej listy kanałów w Philipsie PVR HD?

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! :)

Mianowicie przy 1-szym podłączeniu dekodera do anteny (80cm i konwertera Twin), jednym kablem uzyskałem sygnał (na pasku Poziomu w Menu), równy ok. 4,5. Kiedy podłączyłem drugi kabel do Twin'a, sygnał zszedł do samej 4! Czy Wy też tak macie, czy po prostu przy tym jednym kablu muszę coś poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tuner od 3 dni i już dwa razy mi się zawiesił. Teraz nagrywam film na HBO i podczas nagrywania zawiesił się i nie mogę wcale go wyłączyć.Będę musiał wyjąć wtyczkę z gniazdka.Ciekawe czy to nagranie pozostanie czy się wykasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest :)

Jak odłączę drugi kabel (albo jak w MENU ustawię "pojedynczy", konwerter a nie Twin) i zostanie ten jeden główny- to sygnał wskazuje 4,5...

Nie wiem... Może to wina tego, że ten jeden kabel jest "chudszy" trochę, od tego typowego satelitarnego... Bo mam dwa kable na dachu, już kiedyś poprowadzone (obudowane), do domu w trakcie jego budowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...