Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowy soft. sciagnalem go juz na dekoder. Mam go od wczoraj wiec duzo powiedziec nie moge. Zauwazylem jednak ze gdy dzisiaj nagralem cos to strasznie skakal dzwiek a gdy zainstalowalem nowy soft to wszystko jest ok i gladko chodzi.

 

Mam jeszcze jeden problem. Strasznie dlugo wlacza sie dekoder( ok 10-15 sekund) a gdy go wylanczam tez to wolno idzie a przy tym zapala sie czerwona kontrolka pod PILOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za niezwrocenie dekodera hd jest 800zł. nigdy zadna platforma nie bedzie sprzedawac dekodera na własnoscie HD z dykiem. prawo w polsce mowi o tym ze nie mozna kupic urzadzenia ktorym zarzadza jakas firma!!

100GB dla uzytkownika, 120 GB pod planowane VOD i 30GB dla cyfry.

 

podobno HUMAX ma cos takie pokazac na rynku ale cena 1999 przeraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprzedaje i co to mnie interesuje ? Będzie później płacił ze dzierżawe a oglądał na zwykłym tunerze. A mało to ludzi bierze telefon na abonament i od razu go sprzedaje ? Nie wiem, moze to jakiś przedstawiciel cyfry sprzedaje.

Ja nie jestem zainteresowany żadną dzierżawą, skoro nie mają na własność to chyba nie moja wina ?

Ale widze że te tunery dają wiele do życzenia. Chyba lepiej kupić ferdka albo Katherin i podłączyć sobie dysk bądź DVD z HDD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam male pytanie do posiadaczy: czy po podlaczeniu kablem hdmi-dvi obraz bedzie wypelnial caly ekran? tzn wiem ze na kanalach HD czasem bedzie 4:3 to wiadomo, ale czy na innych zwyklych (jakies tvn, vivy itp) mozna obraz rozciagac sobie w tv (jakies super zoomy itp)?

 

dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMM NIE WIEM CZYJA TO JEST WINA I CZY PRZYPADKIEM NIE NOWEGO SOFTU BO CO JAKIS CZAS ZNIKA MI OBRAZ Z EKRANU I POJAWIA SIE KOMUNIKAT ZE BRAK UPRAWNIEN DO OGLADANIA TEGO KANALU - POMAGA DOPIERO RESTART DEKODERA . NAPEWNO MAM WSZYSTKO OPLACONE BO KORZYSTAM Z POLECENIA ZAPLATY. CZY KTOS MA PODOBNA SYTUACJE???

 

Edycja RafiX: A czemu tak krzyczysz?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ przymierzam się do skorzystania z oferty HD C+ chciałbym się dowiedzieć jaką jalość obrazu zapewnia dekoder Philips PVR HD?? Chodzi mi zarówno o kanały HD jak i SD. Czy ktoś ma porównanie np. z takimi dekoderami jak Ferguson 8900 HD, Katharein 910, Humax HDCI 2000. chciałbym się dowiedzieć czy obraz jest ostry, wyrażisty i płynny?

 

 

Ps.Wdzięczny byłbym również jak któryś z forumowiczów wysłał mi kilka fotek pokazującą jakość obrazu Philipsa PVR HD na:

danieljakubiak44@wp.pl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@egon a może z dostawą do domu ? :D

 

Powiem Wam jedno,

głośny ten dekoder jest. to raz...

po drugie długo się włącza,

No i ciężko go tak wyłączyć zeby sie wiatrak wyłączył też.

Za 3 razem mi sie udało...

Głośny jest wogóle podczas oglądania, zorumiem ze dysk cały czas chodzi i tuner nagrywa- tzn. buforuje, ale dziwne to jest ze tego sie nie da wyłaczyć - przeciez szkoda dysku...

 

 

Teraz zalety.

W kazdej chwili mozna zpauzowac i wyjśc do kuchni po browara, wrócić i oglądać dalej. :D a pozniej jeszcze przewinąc reklamy. Lub wrócic do audycji na żywo.

 

W kazdej chwili mozna cofnąć jak czegos sie nie dosłyszało :D

Fajna sprawa :D

 

Od wczoraj coś niemoge uaktualnic go do nowego softu... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...