Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto info jakie dostalem dzis na emaila od C+.Dziękuję za korespondencję. Odpowiadając na Pana e-mail informuję, iż poprawka nr. 79 do dekodera HD PVR ma na celu usprawnić działanie usługi HBO DIGITAL dostepnej od niedawna w ofercie CYFRY+ dla posiadaczy dekoderów HD PVR i opcji Premium HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną, ciekawą rzecz. Mianowicie PVR miał problem z załączeniem ("zaskoczeniem") na kanałach HD z Astry (głównie na Astra HD Demokanal). Nie było też tam dźwięku, czasami pokazywał się komunikat "sprawdź ustawienie anteny", potem na chwilę obraz i tak w kółko, aż zaskoczyło (żeby było jasne wszystko mam ustawione idealnie). Teraz nie ma sytuacji, żeby coś "przycinało". Astra HD Demokanal zaskakuje tak, jak kanały SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś próbował podłączyć ten odbiornik do audio-video sendera? mając dekoder philipsa dsx sd miałem nadajnik podłączony do wyjścia euro dla magnetowidu i było ok, po podłączeniu philipsa pvr nadajnik podłączyłem podobnie niemniej jednak występują znaczne szumy obrazu (audio ok) - ale nie da się oglądać :( (może praca dysku twardego wywołuje zakłócenia???). proszę o wasze uwagi lub wasze rozwiązania przesłania sygnału sat do innego tv.

pzdr

P.S. ciekawostka dla chcących skorzystać z tego dekodera: mam go podłączonego (na razie) na instalacji antenowej dekodera dsx sd (antena 60 + pojedynczy konwerter, wejście przewodu w gniazdo "sat1" dekodera) -->>> można oglądać inne programy podczas nagrywania o ile znajdują się w innym paśmie satelitarnym (spece mówią "w innej ćwiartce") :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. ciekawostka dla chcących skorzystać z tego dekodera: mam go podłączonego (na razie) na instalacji antenowej dekodera dsx sd (antena 60 + pojedynczy konwerter, wejście przewodu w gniazdo "sat1" dekodera) -->>> można oglądać inne programy podczas nagrywania o ile znajdują się w innym paśmie satelitarnym (spece mówią "w innej ćwiartce") :D

 

Wiemy juz o tym.poczytaj wczesniejsze posty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w najbliższym czasie chciałbym zamówić w CYFRZE+ kanały HD, chciałbym przed wyborem dekodera HD się dowiedzieć kilku rzeczy.

-Czy obraz SD na Philipsie 7201HD jest lepszy niż na zwykłym dekoderze SD(czy dobrze działa skaler obrazu)

-Na ile punktów oceniacie obraz SD i HD(1-6)

-Czy inne dekodery HD mają lepszy obraz(zwykły i HD) niż Philips PVR HD??

-Czy dekoder ten właściwie współpracuje z telewizorami LCD Panasonic(Panasonic32lx700)

 

Pozdro.

 

Ps.Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś mógłby wysłać mi kilka zdjęć przedzstaiaacych jakość obrazu(np.z TVP1,TVN,AXN,Canal+,Canal+FILM,FILMHD.Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Porównując obraz na Philu i Ferdku to Ferdek według mnie prowadzi. Myślę o SD i HD... Jednak Philips nie jest taki zły... No ale wybór należy do Ciebie i kasa też w tym przypadku ma znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam takie pytanie czy to normalne że w niektórych filmach na canal+film hd podczas ciemnych scen pojawia się taka jakby czerwona poświata np. w Sillent hill i Początki Życia.Nie wiem czy z telewizorem jest coś nie tak.Nie miałem czym zrobić zdięcia więc znalazłem z podobnym efektem http://twojepc.pl/html/benq_dc_c50/045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...