Jump to content
Emil.1603

Kanały Viacom za granicą

Recommended Posts

@Aleksandra Maria (Natalia), już kiedyś mieliśmy MTV Classic i się nie przyjęło, więc zastąpiono ten twór VH1 Polska, co również się nie sprawdziło. Poza tym, MTV Classic jest bodajże tylko w UK. Nie ma wersji na Europę. Na Europę jest co najwyżej VH1 Classic.

Tylko że MTV Classic UK jest o wiele lepszym kanałem niż MTV Classic Polska.

@Aleksandra Maria (Natalia), przecież VH1 Classic jest u nas dostępny od dawna. Oferują go wybrane sieci kablowe. Dostęp możesz także wypić poprzez Ipla.

Teraz, wizjaplus napisał:

Tylko że MTV Classic UK jest o wiele lepszym kanałem niż MTV Classic Polska.

Nie ma takiego kanału jak MTV Classic Polska.

• Confused 1

Miałem na myśli MTV Classic Polska który swego czasu nadawał w Polsce.

Jego ramówka była bardzo słaba w stosunku do ramówki jaka jest na MTV Classic UK.

@wizjaplus, ale to było 15 lat temu, więc nie ma co porównywać. MTV Classic Polska nadawało w latach 2002-2005. Także kawał czasu temu.

@Aleksandra Maria (Natalia), bo zarówno PC+, jak i CP przez satelitę nie oferują dostępu do pełnej paczki MTV. I zawsze tak było. W kablówkach od wielu lat masz dostęp do VH1 Classic, a w Ipli od jakiś chyba 2-3 lat.

• Like 1

Potwierdzam, w tv kablowej INEA spokojnie od dłuższego czasu idzie ten kanał słuchać/oglądać.

W dniu 1.03.2020 o 20:08, Bloo411 napisał:

@Aleksandra Maria (Natalia), bo zarówno PC+, jak i CP przez satelitę nie oferują dostępu do pełnej paczki MTV. I zawsze tak było. W kablówkach od wielu lat masz dostęp do VH1 Classic, a w Ipli od jakiś chyba 2-3 lat.

W UPC VH1 Classic również brak, natomiast inne kanały MTV są.

Jakoś umknęło mi to, że w grudniu 2019 Viacom i CBS połączyły się w jeden koncern. Wydaje mi się, że przeszło to bez echa zupełnie na forum. Nie mogę też znaleźć informacji czy fuzja dotyczyła tylko rynku międzynarodowego/amerykańskiego czy także polskiego. I jak ta fuzja ma się do polskich kanałów CBS, które nadawane są przez AMC Networks do spółki z CBS?

Dotyczyła całości obu korporacji. Natomiast kanały CBS w Europie są nadawane wciąż wspólnie pomiędzy dwoma podmiotami – ViacomCBS Networks International oraz AMC Networks International.

Czy da sie oglądać kanały mtv z uk w Polsce

Np. Mtv omg

14 kwietnia w Brazylii oraz Ameryce Łacińskiej doszło do rebrandingu z Paramount Channel na Paramount Network. Zmiana nazwy w Polsce jest już tylko kwestią czasu.

• Like 1
  • Sad 1

Włoskie Paramount Network HD, Spike HD i VH-1 HD od dzisiaj w Timvision. :)

Od rana. :) Pewnie M-Three Satcom ma awarię (tak jak to było kilkanaście miesięcy temu) i za zgodą nadawcy sygnał został odszyfrowany. :)

7 października VH1 w Ameryce Łacińskiej zostanie zastąpiony przez VH1 Europe. Info podali na swojej stronie na Facebooku.

Widać, że ViacomCBS konsekwentnie rezygnuje z regionalnych stacji muzycznych. Zarówno te spod marki VHI jak i MTV powoli są podmieniane na międzynarodowe wersje. Ciekawe które rynki będą następne.

W międzyczasie ostatnio padł kanał VH1 MegaHits w LA i Brazylii. Po zamknięciu w październiku VH1 Classic, ostatnie kanały VH1 na rynku to VH1 USA, VH1 Europe, VH1 Denmark i VH1 Italy (poprawcie mnie, jeśli się mylę).