Skocz do zawartości

Kanały Paramount Global za granicą (dawne ViacomCBS)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Viacom idzie śladem Canal+1 HD???

Raczej to C+ od kogoś zmałpował, bo kanały timeshiftowe od kilkudziesięciu lat są nadawane na świecie, a sam ViacomCBS w Italii od wielu lat nadaje swoje kanały w wersji "+1". :P

Edytowane przez SatExpert
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem w czeskiej koncesji jest to wpisane, ale polski oddział ViacomCBS przecież przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie.

Ewentualnie można mieć tylko cichą nadzieje i czekać aż pojawi się nowe stanowisko firmy, chociaż w najbliższym czasie nie wydaje mi się, żeby się pojawiło

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 15:28, michu_taki_taki napisał:

Fakt faktem w czeskiej koncesji jest to wpisane, ale polski oddział ViacomCBS przecież przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie.

Ewentualnie można mieć tylko cichą nadzieje i czekać aż pojawi się nowe stanowisko firmy, chociaż w najbliższym czasie nie wydaje mi się, żeby się pojawiło

Ja też. Podobno Teen Nick również ma trafić do Polski, ale jeszcze nie dostali koncesji. Być może kanał zastąpi Nickelodeon HD, bo ma ramówkę zbliżoną do Teen Nick.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Ja też. Podobno Teen Nick również ma trafić do Polski, ale jeszcze nie dostali koncesji. 

TeenNick już dawno dostał czeską koncesję, wystartował na Węgrzech, zastępując RTL Spike jak i w Rumunii zastępując Paramount Channel... 

Edytowane przez jsgsarn
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

''Od 17 lutego 2021 roku MTV Europę nadaje na licencji MTV Global. Nadaje swój program 24 godziny na dobę. Zaprzestał emitowania pasm reklamowych. Na rynkach gdzie istnieje zapotrzebowanie na pasma reklamowe w zamian udostępniane jest pasmo MTV Polska w wersji anglojęzycznej lub lokalnej (z lektorem lub napisami).

Taka sytuacja ma chociażby miejsce na Węgrzech, gdzie w miejscu MTV Hungary pojawiło się pasmo kanału MTV Polska w wersji po węgiersku wraz ze specjalnym pasmem muzycznym w godzinach 17:00-21:00.

Stacja zastąpiła również lokalne wersje MTV, jak chociażby w krajach skandynawskich, gdzie nadaje zamiast MTV Nordic."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 15:20, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Ciekawe. Oczywiście wg. mnie najlepszym sposobem byłby rebranding MTV Polska HD lub ewentualnie Polsat Comedy Central Extra na MTV Global.

Prędzej zamienić MTV Polska na MTV Global bo to ta sama rodzina kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dużo pisze się o tym jak poszczególne lokalne wersje MTV schodzą na psy lub znikają. Jest jeszcze pewien wyjątek. Japońskie MTV gra muzykę prawie 24 h godziny na dobę. Tutaj dzisiejsza ramówka:
 

Spoiler

6:00 Ultra Hits

7:00 Flashback Japan

9:00 Ultra Hits

10:00 Japan Top 20

12:00 Spring isn'it. Pop mix.

13:00 Ultra Hits

14:00 UK Top 20

16:00 10 Hours of Popular Songs of the Year "Now" SPECIAL / Best Selection # 5

18:00 Top Hits Japan

18:30 Official髭男dism VideoSelects

19:30 ケツメイシ VideoSelects

20:30 Ridiculousness (jedyny niemuzyczny program w ramówce)

21:00 KARAOKEE Top20

23:00 Korean Mix

2:00 BEST ARTIST COLLECTION: NCT

3:00 AMP

4:00 After Hours

 

Tutaj bardzo ciekawa playlista programu AMP z muzyką elektroniczną. Podobny blok był emitowany w amerykańskiej wersji w latach 1997-2001. W Japonii po 20 latach program utrzymuje się na antenie.

BJÖRK The Gate
GORILLAZ Strange Timez feat. ROBERT SMITH
BICEP Saku feat. CLARA LA SAN
THOM YORKE A Brain in a Bottle
JAMIE XX Loud Places feat. ROMY
KHRUANGBIN Dearest Alfred
FLYING LOTUS Black Balloons Reprise feat. DENZEL CURRY
AIR Kelly Watch the Stars
CASSIUS Feeling for You
SPACE COWBOY I Would Die 4 U
MODJO What I Mean
DIGITALISM Pogo
DAFT PUNK Robot Rock
LCD SOUNDSYSTEM Movement
MOBY

Natural Blues

 

W pozostałe dni na kanale lecą programy tj.: US TOP 50, Legends Collection (jutro z Michaelem Jacksonem), Headbangers Ball z Metalem itp, program z Hip-Hopem Check the Rhyme, Rock on MTV, Urban Mellow R&B. Jest dużo bloków tematycznych z lokalnymi wykonawcami ., ale też np. 80s Hard Rock itp.

 

Kanał wygląda rewelacyjnie, ale nie znalazłem jeszcze sposobu na dostęp do niego. Playlistę spisałem ze strony internetowej.

 

 

Edytowane przez saliman
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...