Skocz do zawartości

Eska Rock TV


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HipHop TV miało słabą jakość na satelicie, ale Eska Rock jest jeszcze gorsza (może to też kwestia kolorystyki grafiki itd, ostre barwy ostro uwydatniają niski bitrate).

Do tego teledyski 4:3 emitują w okienku na środku ekranu otoczonym z każdej strony rozmyciami, zamiast tak jak wszyscy zrobić 14:9 z rozmyciem, ew. pasami tylko po lewej i prawej. Paskudnie to wygląda.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych stacjach nie jest emitowane 4:3 w ten sposób, bo emitują teledyski amerykańskiej produkcji, które zostały zrobione ponad kilkanaście lat temu w 14:9, a w Stanach to był popularny format. Najwyraźniej w Esce Rock są teledyski wyprodukowane w 4:3, a w innych stacjach dominują te w 14:9. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli dać więcej klasyki, bo młodzież by tego nie za chętnie oglądała. :) Podobnie jak nie może być za dużo Polskiego Rocka, bo jego przeciwnicy też by zaprotestowali pilotami. :) Dlatego wszystkiego musi być podobna ilość, żeby każdy chciał oglądać ER TV. :) Tak więc myślę że tak jak jest teraz to jest dobrze - dla każdego coś miłego. :)

 

No wiesz, ja mam 25 lat, czyli należę do młodzieży i wolę słuchać klasyki, niż nowoczesnego rocka. ;) No i polskim (też klasycznym) rockiem nie pogardzę.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem tu nowy i swoją przygodę z tym forum chciałbym zacząć od wpisu właśnie w tym miejscu. Dlaczego? Może dlatego, że jestem pasjonatem muzyki którą ma w planach grać ta stacja i z zainteresowaniem będę śledził jej poczynania. Po pierwszych dniach, jestem dość zadowolony (a o to przy mojej osobie w pewnych chwilach dość ciężko). Ciekawa muzyka, połączenie klasycznej muzyki rockowej (AC/DC, The Rolling Stones) z nowszymi brzmieniami gitarowymi (kilka razy przewinął mi się najróżniejszy Coldplay jak choćby "Charlie Brown" dzisiaj w godzinach południowych, czy teledysk do najnowszego numeru Foo Fighters), czy zespołami trochę odbiegającymi  od rocka (wiem, że wstyd się do tego przyznać ale wczoraj po raz pierwszy właśnie w tej stacji miałem okazję zobaczyć klip do chociażby "Going Backwards" Depeche Mode, czy "Everything Now" Arcade Fire). Wiadomo, że jest trochę męczące gdy w ciągu trzech dni ogląda się po kilka (albo i nawet kilkanaście razy) te same teledyski (tak miałem z Royal Blood czy z zespołem Kasabian), ale jak na początek to jest nieźle. Co proponowałbym zmienić w przyszłości? Na pewno wprowadzenie różnorodnych pasm muzycznych, tak jak ma to miejsce chociażby przy Stars TV. Po tych pierwszych dniach wiem na pewno, że będę przyglądał się w miarę moich możliwości rozwojowi tej stacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeżeli ktoś wie o tym kanale, to dlatego, że przez przypadek przełączając po kanałach zobaczył, że zamiast HHTV jest Eska Rock. Pod warunkiem, że w ogóle miał ten kanał. ZPR zachowuje się strasznie śmiesznie nie promując tego kanału, chyba że nie szkoda im pieniędzy. Oczywiście nie ma co liczyć na kokosy, ale te wyniki to tragedia.

Mówiono coś o tym kanale na radiowej antenie Eski Rock? Powinni to promować na każdej swojej antenie - zarówno telewizyjnej, jak i radiowej. To może by do średnio 2000 miesięcznie dobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ci, co słuchają Eski Rock, wolą jednak radio i przy tej formie zostaną. Poza tym, pozostaje jeszcze dostępność Eski Rock TV, która chyba niezbyt porywa.

Dobrze. Lecz sam nadawca podkreślił, że ESKA ROCK TV będzie bazować na radiu. A to, że kanał potrzebuje promocji, to nie ma najmniejszych wątpliwości. Już po potwierdzeniu przez nadawcę, że taki kanał zostanie uruchomiony, to we wszystkich mediach ZPR Media powinny być jego reklamy. Czy to na kanałach telewizyjnych, portalach internetowych, w Super Expressie czy właśnie radiu, w tym przede wszystkim na ESCE ROCK.

 

Niewiele by to ich kosztowało, a świadomość potencjalnych osób o istnieniu wzrosłaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wkrótce będzie kolejny rebranding i tyle w temacie. Powitamy Eska Hits, Eska Gols Hits lub Eska Dance. Coś z tego będzie. Granie Hip Hop-u, Rocka i innego co nie jest mainstream w dzisiejszych czasach nie opłaca się jeśli chodzi o nadawanie music tv. Rynek bardzo szybko to weryfikuje. Tak więc niech MWE dobrze się zastanowi w co się angażuje odnośnie koncesji na Rock TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...