Skocz do zawartości

Eska Rock TV


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz czas na mój osąd. :)

Zaskoczony jestem dużą ilością klasyki, pozytywnie zaskoczony. :) Są też numery najnowsze, wymieszane z tymi z przed kilku/kilkunastu miesięcy (The Killers - The Men w ciągu kilku godzin pojawił się dwa razy). :) Niestety jeszcze na nic z Muse i Green Day nie trafiłem. :/

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja bardzo fajna, najlepszy kanał muzyczny od ZPR. Wiem, że to stacja grająca rocka i inne jego odłamy, ale mi do pełni szczęścia brakuje Indie Popu, alternatywnego popu, elektroniki. To można było spotkać w Muzo.TV, czyli takich artystów polskich jak Rebeka, Baasch, Daniel Bloom, Reni Jusis, RYSY, Novika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem, popatrzyłem, notatki porobiłem a teraz wracam do swojej różnorodności gatunkowej  :mrgreen:

 

13:05 PINK FLOYD - MONEY
13:09 ROYAL BLOOD - I ONLY LIE..
13:12 U2 - ONE 
13:16 GREEN DAY - BANG BANG
13:20 REKLAMA
13:26 HEY - CISZA JA I CZAS
13:29 BLOODHOUND GANG - THE BAD TOUCH
13:33 FOO FIGHTERS - THE SKY IS A NEIGHBORHOOD
13:38 METALLICA - THE UNFORGIVEN
13:44 KRZYSZTOF ZALEWSKI - POLSKO
13:47 REKLAMA
13:53 BASTILLE - THINGS WE LOST IN THE FIRE
13:57 ORGANEK - WIOSNA
14:00 STATUS QUO - IN THE ARMY NOW
14:04 RHCP - ROAD TRIPPIN'
14:08 KASABIAN - BLESS THIS ACID HOUSE
14:12 THE CALLING - WHEREVER YOU WILL GO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet to zobaczę. Niezbyt lubię/interesuję się rockiem, ale te kawałki to akurat bym posłuchał (U2, Bastille). Takie klimaty lubię, niegdyś takie rzeczy puszczali na RBL.TV i początkach Mjuzika.


Jest. Wystarczyło poszukać, a nie czekać aż ktoś wyśle.
https://www.youtube.com/watch?v=GtcHPDlGDxY

Kiedy to pisałem, nie było tego na YouTubie. Pisząc "Jest w internecie?" chodziło mi o transmisję w internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Eskę Rock TV męczy ta sama przypadłość co inne Eski, czyli błędne tytuły na belkach. Przed momentem leciał kawałek "Spectrum" Florence + The Machine. Na belce wyświetlało się "Spectrum (Say Ma Name)". Jak powszechnie wiadomo (lub i nie), że prawidłowy tytuł tego kawałka to "Spectrum". Remix zrobiony przez Calvina Harrisa (facet zepsuł ten utwór) otrzymał tytuł "Spectrum (Say My Name)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playlista ESKA ROCK TV (z ESKA GO):

 

14:00 Imagine Dragons – Believer

14:04 The Killers – The Man

14:08 Happysad – Mów mi dobrze

14:12 Highly Suspect – Little One (Nowość w Eska Rock TV) + Na Eska GO pojawiło się logo kanału + oznaczenie wiekowe

14:16 Smash Mouth – All Star

Miała być piosenka Red Hot Chilli Peppers, ale zamiast tego była piosenka:

14:20 Organek – Kate Moss

14:23 Royal Blood -I Only Lie When I Love You

14:26 Kazik & Yugoton – Malcziki

14:29 Sting – I Can’t Stop Thinking About You

14:33 Coldplay - Clocks

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli dać więcej klasyki, bo młodzież by tego nie za chętnie oglądała. :) Podobnie jak nie może być za dużo Polskiego Rocka, bo jego przeciwnicy też by zaprotestowali pilotami. :) Dlatego wszystkiego musi być podobna ilość, żeby każdy chciał oglądać ER TV. :) Tak więc myślę że tak jak jest teraz to jest dobrze - dla każdego coś miłego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...