Skocz do zawartości

Eska Rock TV


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pablo21: do kabla się opłaca, ale żeby zarobić na transponder to już gorzej ;).

Szafa grająca rocka jest już jedna i to z lepszą marką i jakością - MTV Rocks. Musieliby zrobić coś więcej, a to są koszty, koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodał bym tylko do przedmówcy ...i bez reklam - MTV Rocks.

Miało być coś unikalnego powstał klon angielskiego odpowiednika z domieszką polskiego akcentu.

Kiedyś pisałem że dobrym pomysłem było by stworzenie czegoś w rodzaju włoskiego RadioFreccia, przecież Radio Eska Rock już jest, jaki problem przenieś go na ekrany TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w MTV Rocks nie znajdziecie polskiego rocka. Poza tym z tą marką i jakością bym nie przesadzał. Mnie ten kanał nigdy nie zdołał do siebie przekonać - za mało starych znanych utworów (praktycznie zero) a za dużo nowych i kompletnie przeze mnie nie kojarzonych. Co innego Eska Rock - tu jest zarówno klasyka jak i nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bardzo nieuważnie musisz MTV Rocks oglądać, bo większego mainstreamu to chyba nie da się prezentować :).

I staroci też jest pełno i to one właśnie znacząco się różnią jakością na plus, bo nie są zgrywkami z YT (może poza starymi Linkin Park bo je mają w dziwnie kiepskiej jakości).

Co do polskiego rocka, to przecież już dawno czegoś takiego nie ma. A "złote przeboje" to wszyscy znamy na pamięć, są w Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypuszczałem, że tak to się skończy. Oglądalność na poziomie (czy nawet mniejsza niż) Muzo.TV. W naszym kraju nie ma miejsca na ambitniejsze granie jeżeli mowa o TV. Jesteśmy w większości przaśnym narodem, więc takiej muzyki w większości słuchamy. Bardzo to przykre, ale prawdziwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bardzo nieuważnie musisz MTV Rocks oglądać, bo większego mainstreamu to chyba nie da się prezentować :).

I staroci też jest pełno i to one właśnie znacząco się różnią jakością na plus, bo nie są zgrywkami z YT (może poza starymi Linkin Park bo je mają w dziwnie kiepskiej jakości).

Co do polskiego rocka, to przecież już dawno czegoś takiego nie ma. A "złote przeboje" to wszyscy znamy na pamięć, są w Kino Polska Muzyka.

 

Widocznie mam pecha i zawsze jak tam przełączam to grają akurat coś dziwnego ;)

Ale nie rozumiem co masz na myśli z polskim rockiem, przecież sporo zespołów nadal gra, a są też przecież i takie relatywnie młode - np Power of Trinity, który w radiu Eska Rock jest grany dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o polskiego rocka w radiu/tv. Wiadomo, jest Organek, Power of Trinity, Łąki Łan z trochę nowszych rzeczy. Ale reszta tego naszego rocka w mediach to Kult, Perfect, Lady Pank, T. Love itd, starocie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem słaby początek nie musi oznaczać kolejnego rebrandingu, ale jeżeli ER TV będzie w kółko grać te same teledyski, to nie ma szans na poprawę swojej sytuacji. Przede wszystkim brakuje w tym kanale pasji, przez co ramówka, oraz ogólnie oferta pozostawia wiele do życzenia. Dla mnie największe minusy to przede wszystkim mało prawdziwej klasyki, jeszcze mniej metalu, oraz praktycznie całkowity brak teledysków od europejskich wykonawców, nawet tych szerzej znanych. To co jednak jest najbardziej potrzebne to porządna promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikując jeden z programów stacji Rock nie wyrok! Niestety w TV jest to już kolejny projekt który zawodzi.

Jeśli mówimy o brakach to w moim odczuciu, stacja została rzucona sama sobie bez zapowiedzi, reklamy i choć by jednego człowieka na wizji. Niestety same teledyski bez kontaktu z odbiorcą nie zapewnią oglądalności.

 

Nie bez znaczenia pisałem tu o Radiu Eska Rock TV który był by unikalny, a grono słuchaczy którzy mają swoje ulubione audycję chętnie zobaczyli by swoich redaktorów w akcji z teledyskami, czy występami na żywo. Poniżej archiwalne przykłady jak mogło by to wyglądać...

 

https://www.youtube.com/watch?v=r8HOgrbFsFA

 

https://www.youtube.com/watch?v=AJwEHQAYSXw

 

https://www.youtube.com/watch?v=gys6gNszihU

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czego oni nie reklamują tego kanału na swoich antenach Polo TV, Eska TV itd? Przecież jak startował Fokus TV to reklam było dużo, to samo było z Nowa TV. Bez odpowiedniej reklamy nikt się nie dowie o jego istnieniu a wiedzą o nim tylko widzowie Hip-Hop TV, garstka nowych widzów i tyle.

 

Tak na boku (OT), ciekawe jaką oglądalność ma w Polsce MTV Rocks który jest także na satelicie i naszych platformach cyfrowych (CP, nc+).

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, że Viacom nie zrobił MTV Music z kanału MTV Rocks. MTV Rocks jest w CP, NC+, kablu. Viva mogła być dalej Vivą, a MTV ROcks/Music by leciało z reklamami i hajs by się zgadzał.

Ale co ja tam im będę doradzał :)

Ale MTV Rocks jaki mamy w PL to nie czasem brytyjczyk?  ( i dobieramy go tylko dlatego, ze jest na odpowiednich parametrach i nie jest wyspecjalizowany na rynek polski)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...