Skocz do zawartości

Eska Rock TV


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według doniesień http://www.wirtualnemedia_pl na rynku telewizji muzycznej już niebawem zagości nowy kanał grupy medialnej ZPR Media o nazwie: Eska Rock TV. Ma on zastąpić obecnie nadający na HB (FTA): Hip Hop TV. Wniosek o zmianę nazwy został już złożony do KRRiT.

 

postervk-EskaRockTV.jpg

 

Kanał Eska Rock TV można oglądać już teraz na stronie internetowej za pośrednictwem eskago.pl:

http://www.eskago.pl/tv/eska-rock-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w co mieli przekształcić kanał Twoim zdaniem ? Oni nie chcą usunąć tylko zmienić, ale przecież nie zrobią kanału dla dzieci czy kulinarny, ich interesuje kanał muzyczny, disco mają, pop mają, a nawet dwa, hip-hop nie wyszedł, teraz czas na alternative music i rock, co im zostało?... polskie piosenki tylko? Juz jest KPM, jakieś chilloutowe? Nie przejdzie? Przeboje lat 70-90 ? Nie przebija się, za dużą konkurencja, na Rocku się już 2 stacje wyłożyły, teraz ZPR chce..., mi jest tylko [beep]nie szkoda jednego: że ten cały ZPR idzie w ilość zamiast jakość, HD w kablówkach mogą sobie wsadzić...Wgl nie powinno być wersji SD, a kanały powinny mieć ciekawe ramówki i programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że macie koncesję na ROCK TV? To nie znaczy, że ktoś inny nie może wykorzystać swojej marki, tj. ESKA ROCK w projekcie telewizyjnym dodając do tego człon TV. Wy macie markę ROCK TV, a ZPR Media będzie miało ESKA ROCK TV. W czym problem? Zazdrość, że ktoś większy planuje zrobić coś podobnego?

 

I założę się, że szybciej zobaczymy ESKĘ ROCK TV, niż wasz ROCK TV gdziekolwiek.

 

A robić POWER POLO TV nie musicie, bo po co wam drugi kanał z disco polo? Wystarczy, że jest POWER TV.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem przeciwnikiem Hip Hop TV, ale nie będę zaprzeczał, że ta zmiana jest dla mnie osobiście zdecydowanie na plus.

Czy Eska Rock TV jest skazana na taką samą porażkę co RBL:TV i Muzo.TV? Moim zdaniem NIE.

RBL:TV zakończył nadawanie, ponieważ za dużo było w nim kombinowania z profilami muzycznymi, przez co mocno spadła jego reputacja wśród widzów, którzy jak na ówczesny zasięg tego kanału gwarantowali całkiem przyzwoite wyniki oglądalności. Z tego samego powodu obecnie VIVA ma dość przeciętne wyniki oglądalności, chociaż kiedyś była pod tym względem potęgą wśród kanałów muzycznych.

W przypadku Muzo.TV głównym problemem było to, że grał zbyt łagodnie jak na kanał z muzyką rockową.

Eska Rock TV od początku bazuje na znanej marce, więc widzowie nie będą mieli problemu z prawidłową identyfikacją profilu kanału, a do tego nie musi budować zasięgu od początku, chociaż ten kanał o wiele bardziej sprawdziłby się w miejscu Eska TV Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w tym formacie dobre wyniki w radiu i chcemy zaproponować także ten format telewidzom - mówi Presserwisowi Renata Krzewska, prezes Grupy ZPR

 

Brzmi to tak jakby nadawca chciał przenieść format radiowy stricte na telewizyjny. Jeśli dobrze odczytuje intencję może powstać coś na wzór Czwórki PR. Nie jest to zła wizja i już takie twory istnieją na HB np. włoski Radio Freccia. Taki format mógł by przyciągnąć widzów.

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to tak jakby nadawca chciał przenieść format radiowy stricte na telewizyjny. Jeśli dobrze odczytuje intencję może powstać coś na wzór Czwórki PR. Nie jest to zła wizja i już takie twory istnieją na HB np. włoski Radio Freccia. Taki format mógł by przyciągnąć widzów.

Czwórka nie przyciągnęła, a grała podobnie jak Muzo/HHTV/ Eska Rock..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zdania, że to się nie przyjmie i będzie mieć oglądalność na poziomie Muzo.TV czy Hip Hop TV. W Polsce króluje disco polo, radiowy pop-dance, EDM oraz  kawałki typu oldies. Inne gatunki muzyczne nie mają szans. Ci, co chcą czegoś więcej, czegoś ambitniejszego, to uciekają do Internetu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jednak kanał się przyjmie, skoro pod koniec 2013 roku bardzo duża ilość osób była oburzona tym, że Radio Eska ROCK znika z większości miast i mocno protestowali na FB i w komentarzach pod artykułami, bo VOX FM z Disco Polo startuje? Profil Eski ROCK miał wtedy ponad 230 tys. polubień........ Z drugiej strony radio,a TV to jednak zupełnie inny świat, więc pożyjemy, zobaczymy. W odróżnieniu od poprzedników mają znaną, wyrobioną markę i to może być ich atut......W UK jest Kerrang, Scuzz, MTV Rocks to czemu u Nas nie może być chociaż jednego kanału z ROCKIEM 24/7?

Edytowane przez RETROJAM500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tym wszystkim jest niezbyt fajne to to, że Eska Rock TV wchodzi w miejsce Hip Hop TV, a nie Eska TV Extra, poszło wiadomo, o oglądalność. Szkoda, że zamiast dubla usunie się oryginalną telewizję, ale nie ukrywam - dużo bardziej mnie interesującym kanałem będzie powstająca Eska Rock TV, myślę że będę go oglądać często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...