Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Viva zanudza! Jedynie Top 10 mają fajne np. dzisiejsze Artyści XXL i pozycja 10 Nicki Minaj (ale ona pewnie myśli, że jest super sexy i dla amerykanów jest za chuda) :lol2: puścili jeszcze Terror Squad "Lean Back" (nie widziałem na Vivie od czasu Viva Plus) i Israel ..... "Over The Rainbow" (wiem, że popularne w Niemczech i Viva DE puszczała ten klip. Obejrzałem dziś trochę Eski i MTV Dance i u nas strasznie słabo, czemu nie puszczają Daft Punk, nowej J.LO, Naughty Boy itp. tylko non stop Icona Pop czy Selenę Gomez (co 100% Viva to te 2 klipy). Bieda z nędzą...niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artyści XXL już nieraz byli i to zarówno w Top 10 jak i w Kolejno odlicz (z podobną listą). Wtedy Nicki była na miejscu 2, a wygrała Beth Ditto z Gossip :D

Selena Gomez to niestety faktycznie ciągle leci, zawsze w okolicach północy się na to trafi (razem z innymi standardami typu Michael Bear). Mnie to nie przeszkadza, bo akurat podoba mi się ten utwór :wink:

J.LO - #Live it up widziałem już na ESCE, ale Daft Punk i Naughty Boy niestety nie, choć od 2 miesięcy lecą NA OKRĄGŁO w MTV Live, a od niedawna także w polskich stacjach radiowych. Tak samo w PL zabrakło Rudimental - Waiting All Night (tylko na VIVIE i MTV), Disclosure - You & Me, a Jessie J - Wild na razie tylko na MTV PL i Live widziałem. Generalnie jeśli chodzi o nowości, to polecam MTV Polska rano, bo leci dużo klipów których inne polskie stacje nie puszczają, w tym Tom Odell, Asaf Avidan (Different Pulses), Snoop Lion czy Bridgit Mendler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Live it up" już od jakiegoś czasu leci standardowo w playliście VH1 Polska ale chyba mało kto czyta tamten wątek, często prowadzę tam monolog.

Co do Daft Punk to nie wyszedł jeszcze żaden oficjalny teledysk, te w YouTube to wytwory fanów a ten z MTV Dance to zmontowane kilka scen.

A co do Disclosure, Jessie J, Naughty Boy to to wszystko jest znane w Polsce, polecam chociażby listę Hop-Bęc RMF MAXXX i jej poczekalnie. ;)

A "Different Pulses" leciało na VH1, a Bridgit Mendler była chociażby w poczekalni do Hop-Bęc i na VIVIE też leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 prawie nie oglądam, tylko Top 10 na Vivie. Dziś było tak jak wczoraj Top 10 Artyści XXL i Nicki "Straszna" Minaj była na 2, a Gossip "Move in the..." na 1. Wczoraj za to na 2 było Gossip "Heavy Cross". Bridgit Mendler leci na Vivie już długo, Snoop Lion z Miley w tym tyg. było w Top 10 z Zarostem. I jakie ma znaczenie, że nie jest to oficjalny klip "Get Lucky"? I tak fajnie wyszło i wygląda jak normalny klip. "Suit & Tie" też początkowo był inny klip, nawet lepszy niż oficjalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - stacje ze stajni Viacomu te klipy puszczają, widziałem Bridgit Mendler na Vivie, ale wymienione wcześniej przeze mnie klipy i artyści są nie do zobaczenia w takiej ESCE czy 4fun.tv, które są rzekomo bardzo dobre.

Hmm... Heavy Cross na vivie... szkoda, że nie oglądałem, bo lubię tę piosenkę no i nie pasuje do VIVY :P

Snoop Lion ft. Miley Cyrus póki co widziałem na MTV i RBL.TV, widzę też że VIVA puszcza, ale wątpię, czy np. Eska się o to pokusi.

 

P.S. Chciałbym zauważyć, że wątek doliczył się 500 stron :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jackie to nie jest ta wersja, przecież napisałem, że miała z 2min. A tą coś zapodałeś w linku to wersja MTV i dziwi mnie, że nasza Viva jej nie może puszczać :x oczywiście jakbyśmy mieli motylkową vivę to by puszczali. Jutro jest powtórka Top 50 jako Top 20 i powinno być na miejscu 2 (jeśli nie pozmieniają kolejności, bo w ndz. powtórce Top 50 przeważnie klipy lecą w innej kolejności) to możesz jackie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...