Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zauważyliście, że VIVA (tak samo: MTV, CC, i CC Family) nadają tak jakby w letterboxie? Logo jest na czarnych pasach, ale tak to jest letterbox. :D

Comedy Central nadaje większość seriali i programów w 4:3. Więc albo nadawałby na sztywno 16:9, albo tylko nie które pozycje byłyby w 16:9.

Edit: Ten klip Nickelback - Lullaby, to jakiś inny niż ten co jest w necie czy na Esce. Nie ma w ogóle scen z dzieckiem i tym chłopakiem. Viva aż taka cenzuralna... ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak juz jakiś czas nadają w leterboxie pisałem wyżej , viva polska zawsze do tyłu w porównaniu z vivą de (o wiele,wiele)tam długi czas nadawali w formacie zmiennym(16:9 z wss i 4:3) co było fajne i to głupota że zrezygnowali całkowicie z 4:3 tylko po to żeby miec potem czarne pasy po bokach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ekran znowu wróciły sms-owe śmieci , wczoraj podczas viva dj night , dziś w top 5 viva , oni sa żałośni żal mi ich całej tej stacji mam nadzieje że szybko straci resztę widowni która ogląda ją tylko z przyzwyczajenia , należy im się za brak poszanowania dla widza i olewanie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że wiele osób zostanie przy Vivie ponieważ jest ona jedyna w CP (wraz z 4fun.tv) kanałem muzycznym FTA, a większość osób nie umie/nie chce wyszukać sobie samemu np. Eski, a MTV Live HD i VH1 kosztują.

A co do sms. Ja oglądam tylko pasma "100% VIVA", "Mega Top 10" , "Viva Clubbing" i "Viva Hits Polska". Reszte omijaaaam szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko TOP 50 i viva hits polska i viva dj night , nie tak jak dwa lata temu , ogladałem wtedy viva spot,planet viva,street charts,4 girls only ,tip-top lista kiedyś było to bardziej dopracowane i nie było takiego olewania widza jak teraz , a teraz co mam oglądac 100%VIVA i jedne i te same klipy i te same jungle reklamowe masakra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam inne :Trace Urban albo MTV LIVE HD ale na mtv live hd to też kicha nie polecam tego kanału to samo co na vive jedne i te same klipy i mają bardzo duże braki jesli chodzi o baze klipów w kółko to samo (dance jest tam rzadko) , jedyne co tam fajne do dobrej jakości obraz no i nie ma sms tak jak na vive pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Viva ma już te gierki to mogłaby chociaż dopracować i zmniejszyć. Nie wiem po co zmieniali grafikę "Parota" i "Kocha, nie kocha" skoro poprzednie były dobre, były w rogu ekranu i nie przysłaniały... Tak samo po co gierkę "Zrywacz" zastąpili "Wróżnikiem" jak tamten też miał dobrą grafikę... Boże, co za tumany tam siedzą. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy VIVA UK korzysta z tych samych klipów co VIVA POLSKA?

 

A czy tam w ogóle lecą jakieś klipy? To taki sam badziew jak Viva DE. http://uk.viva.tv/tv-guide Zaskakuje od 03 do 09 rano Teleshopping :shock::shock:

 

VIVA PL nie jest chetna do emisji starszych piosenek.

 

No właśnie... Czy Wy wiecie jaką oni mogą mieć potęgę? Jakie mają archiwum klipów? Tych wszystkich klipów z lat 90 z Vivy DE kiedy to panował szał i Viva DE była na poziomie. Mogliby stworzyć jakiś chociaż godzinny blok z klipami z lat 90 rodem z Vivy DE z tamtych czasów. Pisałem kiedyś do nich ale bez odpowiedzi. Totalna olewka za pośrednictwem maila i Fejsa. No już by napisali "NIE! Nie będziemy puszczać, nie i ch***!!!" To już bym lepiej się poczuł niż zlany na maxa. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam takie pasmo "Massive Hits" w którym lecą klipy. Nie wiem czy jest ale było też pasmo "VIVA The Hits". A tak to Charts i jakieś odliczanki sporadycznie

 

Sporadycznie to za dużo powiedziane patrząc na program :lol2: To chyba większa kicha niż Viva DE :D A najgorsze że nas kiedyś spotka to samo :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to kiszka. Aż żal że tak zrujnowano tą telewizję. Pamiętam bardzo dobrze starą dobrą Vivę DE z przed 15 lat. Obecnie mam 33 lata tak więc w czasach świetności niemieckiej Vivy byłem nastolatkiem i ciągle ją oglądałem 8) Napiszę raz jeszcze!!! Czy Wy wiecie jaką oni mogą mieć potęgę? Jakie mają archiwum klipów? Tych wszystkich klipów z lat 90 z Vivy DE kiedy to panował szał i Viva DE była na poziomie. Mogliby stworzyć jakiś chociaż godzinny blok z klipami z lat 90 rodem z Vivy DE z tamtych czasów. Banda i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie... Czy Wy wiecie jaką oni mogą mieć potęgę? Jakie mają archiwum klipów? Tych wszystkich klipów z lat 90 z Vivy DE kiedy to panował szał i Viva DE była na poziomie. Mogliby stworzyć jakiś chociaż godzinny blok z klipami z lat 90 rodem z Vivy DE z tamtych czasów. Pisałem kiedyś do nich ale bez odpowiedzi. Totalna olewka za pośrednictwem maila i Fejsa. No już by napisali "NIE! Nie będziemy puszczać, nie i ch***!!!" To już bym lepiej się poczuł niż zlany na maxa. :evil:

 

Też o tym marzę, ale nie ma szans. Te wszystkie klipy z Vivy z lat 90-tych ma Viva DE, a nasza Viva z tamtej bazy klipów nie korzysta, nawet połowy ich nie ma (jak nie mniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie klipy z Vivy z lat 90-tych ma Viva DE, a nasza Viva z tamtej bazy klipów nie korzysta,

 

Ale jak Viva to Viva tak więc dla chcącego nic trudnego... Ten sam właściciel i mogliby się dogadać w sensie Viva Polska pobiera klipy od Vivy De i jest OK. Nie mówcie że nie. Poza tym kiedyś jakiś czas temu pisałem też do VIVY DE w sprawie klipów z lat 90 kiedy to Viva była na poziomie i panował na jej punkcie szał. Chyba ich to dotknęło że uważam obecną Vivę za kicz bo mnie zlali i do dziś nie doczekałem się odpowiedzi :lol2::lol2: Ale pisać można niech przynajmniej wiedzą że nie wszyscy są happy z tej obecnej Vivy DE.

 

Generalnie to jak piszesz to tych czy do tamtych na temat starych klipów to masz wrażenie że jest zlewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ich to nie dotknęło, mają to głęboko w.... Nie dogadają się z Vivą DE, bo skoro jest im ciężko odpisać Tobie jak wielu innym osobom plus ciężko układać im porządne playlisty, to na pewno mają to gdzieś. Poza tym Viva nigdy nie będzie taka jak kiedyś, bo należy do tej samej paczki co MTV, ogólnie do Viacomu, który popsuł już wszystkie MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...