Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnijcie o odkodowaniu MTV i VH1 PL. Te kanały nie są juz muzyczne i na ich antenie a przed wszystkim w ramówce MTV PL przeważają programy rozrywkowe typu reality shows. Jeśli by odkodowali je to by ich drogo kosztowało. Prawa do reality shows kosztują! Oni traktują te kanały jako premium ale dla mnie to kanały-śmieci.

Zauważyłem że ostatnio VIVA wykorzystuje zmianę music menagera 4 fun.TV i puszcza wiecej muzyki Dance na swojej playliście. 4 Fun.TV od czasu gdy zmieniło szefa muzycznego zeszło na psy muzycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun.TV już parę miesięcy temu zeszła na psy, jest po prostu nudne. Za to VIVA jest nawet spoko jeśli chodzi o muzykę. Niektórym przeszkadza to, że za bardzo piosenki się powtarzają ale ja jakoś tego nie widzę, ale to może dlatego, że spoglądam tylko od czasu do czasu na VIVĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy MTV są nadawane na VIVIE, VH1 i na odwrót np. reklama VIVY na MTV i VH1 PL leciały przez pewien czas (reklama z Dodą "VIVA jest tylko jedna"). Tak samo jest w Niemczech z VIVą i MTV np. serwis VIVA Mobile leci na MTV DE. Reklamy MTV NL lecą na TMF NL i na odwrót. Wiadomo jak jeden właściciel to wykorzystuje wszystkie anteny na wzajem żeby promować kanały i ich pasma. MTV, VIVA, VH1, Comedy Central czy NICK PL są kanałami siostrzanymi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...