Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i zapomniał, lecz model obecnie przyjęty przez VIVĘ POLAND się sprawdza. Niby kanał wegetuje od zmiany do zmiany, ale $$$ z reklam dwoją się i troją :) Cieszcie się że tutaj jest sama grająca szafa. Oczywiście mogło być lepiej - np. zwiększając zakres teledysków, z ktorych VIVA by korzystała czy tworząc nowe pasma muzyczne ale i tak jest już dobrze. Tu nie ma gadających prezenterów, którzy potrafią zagłuszyć Ci teledysk (jak jest to praktykowane w 4FUN MEDIA). Tylko sama zapuszczona playlista. Do gotowania, do sprzątania, do uczenia się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie co w sylwestra oglądać na Vivie, co mnie akurat to cieszy :D Wreszcie odpoczynek od samego EDM. Co do 1500sto900, to ta lista była rok temu najlepsza. Troszkę nowszych utworów, jednak zdarzało mi się załapać na klasyki, gdyż poza setką ujrzałem Lady Gagę i Beyonce z moim ulubionym od nich''Telephone'' :D

 

Sprawdzałem godzinę temu na stronie prasa.viva-tv.pl i czemu jest napisane w programie na 1 stycznia, że od 13:00 do 14:00 leci Club Chart. Coś tu nie jest i nie może być grane, skoro 31 grudnia ma Club Chart wypadło na rzecz 1500sto900...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marnuje się i to bardzo, a obecna grafika jest idealna. Już jest ponad 5 lat (u nas trochę krócej) i Viva może zmieni nie długo na nową...gorszą...brzydszą...tak beznadziejną jak na VH1.

 1500sto900 - dno totalne, zgadzam się, że powinni sobie darować już w tym roku.

Odnośnie nowości na Vivie "Stayin' Alive" - nie wiedziałem, że Yates to kobieta (Francesca).

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...