Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. U mnie chyba padl dekoder, Co to moze byc?  ....Na dekoderze zielonka kropka i nie wyswietla nr kanalow...Oczywiscie zadnego programu nie odbieram. Echo i komunikat co jakis czas uruchamianie dekodera i nic....nonstop to samo.Co robic?Odlaczalem od zasilania i nic to nie daje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 12:19, Kris5112 napisał:

U mnie wczoraj po kilku tygodniach znowu się dekoder zresetował. A EPG, - ciągle jest beznadziejne. Często co drugi kanał nie ma bieżącej informacji o odbieranym programie. Wyświetlana jest informacja o "jutrzejszej" audycji.

Proszę o zresetowanie dekodera poprzez odłączenie go z sieci i po 30 sekundach ponowne podłączenie do zasilania. 

 

W dniu 21.05.2022 o 14:02, jakublesniewicz napisał:

Witam,

U mnie wczoraj był na ekranie misz masz. Podwójne napisy odbicia cienie i przeźroczyste menu że nic nie było widać. wyjęcie wtyczki pomogło ale zastanawia mnie jedno czy wersja oprogramowania 4.1.3 to jest jakaś nowa?? jak tak czy ktoś wie od kiedy i co poprawia??

Witam, czy utrudnienia nadal występują? Jeśli tak, proszę o przywrócenie ustawień fabrycznych.

Edytowane przez Specjalista Polsat Box
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Specjalista Polsat Box napisał:

Proszę o zresetowanie dekodera poprzez odłączenie go z sieci i po 30 sekundach ponowne podłączenie do zasilania. 

 

Dziękuję za odpowiedź. Reset napięciowy i  przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomaga. Wiele razy to już przerabiałem.

Zawartość EPG wczytuje się wolno na maksymalnie 6 dni (wraz z dniem dzisiejszym). Siódmy dzień ma tylko 3 pozycje programu.

Jeśli dobrze pamiętam z opisu dekodera (mam go od początku jego produkcji) przy podłączeniu dekodera do internetu EPG powinno zawierać programy na 9 dni. Całe zawirowanie ze złym działaniem EPG i restartami dekodera zaczęło się po wprowadzeniu nowego układu informacji o programach. A gdyby tak powrócić do poprzedniej wersji EPG?

Ostatni samoczynny reset mojego dekodera nastąpił wczoraj o godzinie 12:20 gdy odbierany był kanał TVP Historia, ale który kanał jest odbierany chyba nie na znaczenia.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz sobie listę od nr 1 na papierze i potem po kolei przełączasz kanał po kanale z listy i klikasz na opcje "dodaj do ulubionych". W miarę szybka metoda i kolejność z góry ustalona oszczędza czas późniejszego przesuwania kanałów na liście.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 19:10, jaro64 napisał:

Witam. U mnie chyba padl dekoder, Co to moze byc?  ....Na dekoderze zielonka kropka i nie wyswietla nr kanalow...Oczywiscie zadnego programu nie odbieram. Echo i komunikat co jakis czas uruchamianie dekodera i nic....nonstop to samo.Co robic?Odlaczalem od zasilania i nic to nie daje.....

To samo milem.Dzis wzielem pod pache i wymienili mi w punkcie bez zadnego fgadania.Proponowali dekoder 4k ale podziekowalem i wzielem PVR

21 godzin temu, kfm877 napisał:

Robisz sobie listę od nr 1 na papierze i potem po kolei przełączasz kanał po kanale z listy i klikasz na opcje "dodaj do ulubionych".

Dziekuje,Kolejnosc ustalona w po kolei dodawania.?Np klikam najpierw Polsat w kolejnosci to nr 1 na liscie, tvn drugi i jest drugi na liscie itd.? Czy odwrotnie w kolejnosci dodawania? Pytam bo nie ma mnie w domu do soboty i  pytam z ciekawosci.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 16:27, Kris5112 napisał:

 

Dziękuję za odpowiedź. Reset napięciowy i  przywrócenie do ustawień fabrycznych nie pomaga. Wiele razy to już przerabiałem.

Zawartość EPG wczytuje się wolno na maksymalnie 6 dni (wraz z dniem dzisiejszym). Siódmy dzień ma tylko 3 pozycje programu.

Jeśli dobrze pamiętam z opisu dekodera (mam go od początku jego produkcji) przy podłączeniu dekodera do internetu EPG powinno zawierać programy na 9 dni. Całe zawirowanie ze złym działaniem EPG i restartami dekodera zaczęło się po wprowadzeniu nowego układu informacji o programach. A gdyby tak powrócić do poprzedniej wersji EPG?

Ostatni samoczynny reset mojego dekodera nastąpił wczoraj o godzinie 12:20 gdy odbierany był kanał TVP Historia, ale który kanał jest odbierany chyba nie na znaczenia.

 

Od wczoraj pojawiają się sporadycznie komunikaty: (zanika obraz) "Brak karty w dekoderze itd." - trwa to 2 - 3 sekundy, potem wszystko powraca do normy. Antena jest ustawiona prawidłowo - siła sygnału: 92 - 100%, jakość sygnału: 95 - 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam now 4K i to chyba największa porażka jaka mogłem zrobic.Nie nagrywa nie działa odtwarzanie wstecz brak pauzy.Ale najlepsz jest dział pomocy Polsatu.Przy pierwszych rozmowach powiedziano mi ze opcje będą aktywne po pierwszym okresie rozliczeniowym co już było bez sensu bo to było przedłużenie umowy.Po paru tygodniach oczekiwania powiedziano mi ze max 48 h i będzie wszystko działało.Oczywiście nie działa.Wreszcie trafiłem kogoś kto chyba wie ze to badziew i po paru próbach poprostu powiedział ze szkoda mojego czasu i żebym wymienił dekoder.Zobaczę po wymianie a jak dalej tak będzie to zrywam umowę i idę do c+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2022 o 18:29, kacperabe napisał:

Wie ktoś może jak ustawić nagrywanie? Klikam nagraj odcinek i wyskakuje mi błąd nagrywania

Przede wszystkim sprawdź czy dysk nie jest zapełniony przez inne nagrania. Jeśli nie, to sugeruję przywrócić ustawienia domyślne dekodera, a następnie sprawdzić działanie usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@support458i @Specjalista Polsat Box czy ktoś się w tym dekoderze zarówno jak I w pozostałych gdzie jest oprogramowanie Graphyne zajmuje jeszcze piconami? Kanały które podmieniono nie dawno nie mają logotypu, nie wspominając o Nickelodeon Ukraine gdzie też nie ma wcale i do tego stary logotyp StarsTV i Dorcel TV.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtekmedia2 napisał:

@support458i @Specjalista Polsat Box czy ktoś się w tym dekoderze zarówno jak I w pozostałych gdzie jest oprogramowanie Graphyne zajmuje jeszcze piconami? Kanały które podmieniono nie dawno nie mają logotypu, nie wspominając o Nickelodeon Ukraine gdzie też nie ma wcale i do tego stary logotyp StarsTV i Dorcel TV.

Jeszcze Insight TV UHD nie ma nowego  logotypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 08:23, Sorek21 napisał:

EPG praktycznie zepsute. Albo zdublowane pozycje albo nie z tego dnia co potrzeba.

Święta racja, porypali go dokumentnie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ponownie brak EPG na 7 dni, od czwartku zamroziło się na nocy 7/8.07. Do tego dziurawe jak ser szwajcarski.

A kiedy soft poprawiający działanie EPG, bo gdy wejdziemy w duble powyżej 200 pozycji, to zawsze zaczną się dziać zjawiska paranormalne

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...