Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Poland napisał:

Coś Polsat Box musiał zepsuć bo na dodatek jest problem z sortowaniem kanałów :(

To sknocone EPG jest od chwili gdy do spisu kanałów dodano grupy tematyczne i powielono kanały - tylko po co to zrobiono ?

Czy ktoś z tego korzysta ? Wystarczy wrócić do starej wersji spisu kanałów. Czy ktoś jeszcze w CP logicznie myśli - chyba nie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kris5112 napisał:

To sknocone EPG jest od chwili gdy do spisu kanałów dodano grupy tematyczne i powielono kanały - tylko po co to zrobiono ?

Czy ktoś z tego korzysta ? Wystarczy wrócić do starej wersji spisu kanałów. Czy ktoś jeszcze w CP logicznie myśli - chyba nie.

Dzięki za informacje. Próbuje napisać w kwestii usterki do Polsatu Box ale nie wiem czy odpowiedzą w tej sprawie. Ciekawe co oni tam sknocili że jest to zepsute. 

Mam nadzieje że @Specjalista Polsat Box potrafiłby rozwiązać tą zagadkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że na Evobox-ie (chyba na innych dekoderach też) nie można obierać Hbo max ? Jak to się ma do zawartej umowy, gdzie jest gwarantowany Hbo Go ? Coś Wam wiadomo ? Wczoraj napisałem pytanie za pomocą icok, do chwili obecnej nie mam żadnej odpowiedzi. Widocznie nie nadążają na udzielanie odpowiedzi typu "kopiuj - wklej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie można i nie będzie to na chwile obecną działać wykastrowano to to :P  . Najprawdopodobniej PB dał 🍑 bo otworzył furtkę dla fanów uciekinierstwa z PB 💁‍♂️😂 ogólnie mówiąc PB naruszył warunki umowy - bo nie kazdy ma smart tv , nie kazdy ma smartfona , tablet etc. A w umowach jak wołem jest podane że serwis HBOgo jest częścią świadczenia umowy w dodatku HBOGO w dekoderach pomniejszał pule urzadzen  jakie moga korzystac byc przypisane do HBOgo 

 

jak to mówią " bydzie dym " 😂

Edytowane przez patryszq
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, patryszq napisał:

Najprawdopodobniej PB dał 🍑 bo otworzył furtkę dla fanów uciekinierstwa z PB 💁‍♂️😂 ogólnie mówiąc PB naruszył warunki umowy - bo nie kazdy ma smart tv , nie kazdy ma smartfona , tablet etc. A w umowach jak wołem jest podane że serwis HBOgo jest częścią świadczenia umowy w dodatku HBOGO w dekoderach pomniejszał pule urzadzen  jakie moga korzystac byc przypisane do HBOgo 

Też tak twierdzę, uległ zmianę regulamin, ale niektórzy na tym forum nie ogarniają tego. Czekam na informacje z biura obsługi, zobaczymy.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2022 o 23:02, maly801 napisał:

Odpowiedzą, nawet dadzą rozwiązanie…
Reset do ustawień fabrycznych… jak przy wszystkich innych zgłaszanych problemach emoji6.png

Albo zaproponują wysłanie zdjęcia z problemem który przekażą działowi technicznemu gdy ich wskazówki legną w gruzach. Problem z EPG faktycznie jest spory gdyż nawet nie wiadomo co jest jego powodem no chyba że chodzi tutaj o to że ich skrypt od tablicy NIT jest nieszczelny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marchelmza napisał:

Resety evobox pvr juz mnie wykanczaja po ostatnim sofcie. Polsat ruszcie tyłki. Nie wiem czy wymieniać ten ich złom co dalej z tym. 

 Mój Evobox PVR po 5 latach zaczął szwankować i wymieniłem na nowy też evo pvr i 😉jest wszystko o'key.
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to soft bo jak już kiedyś ktoś napisał wcześniej problem pojawia się na pozycjach 6X np. tvn24 polsat news tvp info. Kiedy oglądam na 9XX to samo nic się nie dzieje............
Ubolewam nad działaniem tej platformy. Nawet ten 4k box to nieporozumienie.
Jutro złożę wypowiedzenie bo mam na nieokreślony i chyba wejdę w internetową Canal + box 4k.

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed momentem mój zaliczył restart, chyba się pierwszy raz tak konkretnie przyjrzałem choć chyba to stały schemat, który się zgadza z wpisami powyżej(TVN24) ale mniejsza o kanał- otóż na wyświetlaczu cały czas kanał 61 a TV czarny ekran i po kilku sekundach zaczęło latać kółeczko, dopiero gdy ono zgasło na wyświetlaczu zabłysły kreski, nie wiem czy to ma sens, ale to wyglądało jakby dekoder wysłał jakiś fałszywy sygnał do TV a ten drogą zwrotną po HDMI dopiero uruchamia restart, mi na Samsungu wyświetlają się jeszcze na 2-3 sekundy jakieś trzy okienka i w jednym jest coś czy urządzenie jest włączone(jakoś tak) tamtych dwóch nie zdążyłem ogarnąć.

Może w funkcji HDMI CEC coś schrzanili i to w jakimś momencie wysyła fałszywy impuls :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, marchelmza napisał:

Ogólnie to soft bo jak już kiedyś ktoś napisał wcześniej problem pojawia się na pozycjach 6X np. tvn24 polsat news tvp info. Kiedy oglądam na 9XX to samo nic się nie dzieje............
Ubolewam nad działaniem tej platformy. Nawet ten 4k box to nieporozumienie.
Jutro złożę wypowiedzenie bo mam na nieokreślony i chyba wejdę w internetową Canal + box 4k.

Błędy w pisowni sponsoruje Tapatalk.

To w takim przypadku mamy już drugi błąd w sofcie obok „nieszczelnej" listy ulubionych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...