Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w czasie odtwarzania pliku naciśniesz OK to masz listę.


To jest taka ogólna dobra rada czy odnosi się do jakiegoś usuniętego wcześniej posta?

 

Przywrócenie ustawień domyślnych, z usunięciem danych użytkownika - to rada dla osób, które po aktualizacji mają jakieś anomalie w działaniu dekodera.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój właśnie pobiera aktualizację :!:

To by znaczyło że albo kolejna transza,albo ful dla wszystkich

 

Już działa,na razie wszystko ok :)

 

Info dla tych co mieli problem z EPG, u mnie pojawiło się błyskawicznie do przyszłego czwartku :brawo:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo na kanale Polsat HD, EPG jest dostępne od Czwartku do Czwartku czyli 8 dni plus jedna pozycja na Piątek.

Taką ramówkę epg dostarczają stacje. Dekoder jest przygotowany na pełne epg na 9 dni.

NAGRAJ SERIĘ ODCINKÓW - nagrywa wszystkie odcinki danego serialu, każdy sezon.

NAGRAJ SEZON - nagrywa odcinki danego sezonu. Sezon jest określany na podstawie odcinka na którym jest uruchamiane nagranie.

Rekomenduje korzystać z opcji NAGRAJ SEZON.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLNA działa wyśmienicie na serwerze z routera z wgranym OpenWRT. Z początku Evobox nie wykrywał serwera DLNA, ale restart do ustawień fabrycznych i wszystko zaczęło śmigać. Tylko mam jedno pytanie: jak mam na serwerze DLNA w folderze kilkanaście odcinków to jak zrobić, aby Evobox załączył kolejny odcinek automatycznie, tak abym nie musiał pilotem wciskać "Oglądaj"?

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo na kanale Polsat HD, EPG jest dostępne od Czwartku do Czwartku czyli 8 dni plus jedna pozycja na Piątek.

Taką ramówkę epg dostarczają stacje. Dekoder jest przygotowany na pełne epg na 9 dni.

NAGRAJ SERIĘ ODCINKÓW - nagrywa wszystkie odcinki danego serialu, każdy sezon.

NAGRAJ SEZON - nagrywa odcinki danego sezonu. Sezon jest określany na podstawie odcinka na którym jest uruchamiane nagranie.

Rekomenduje korzystać z opcji NAGRAJ SEZON.

 

Odnośnie nowej opcji "Nagraj sezon" mam nadzieję, że działa to tak, że jeśli teraz emitowany jest na przykład piąty odcinek i nagrywanie rozpocznę od niego to później ewentualnie kiedy emitowane będą powtórki dogra brakujące wcześniejsze odcinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz ustawiony dźwięk przestrzenny. Zmień na stereo.

 

 

Ja chciałem zgłosić drobny błąd w nowym oprogramowaniu.

Po ustawieniu "Nagraj sezon", jeśli wejdziemy ponownie w tą samą pozycję, dekoder wyświetla opcję "ANULUJ NAGR. SERII" a powinien wyświetlać "ANULUJ NAGR. SEZONU"

Po prostu wprowadził mnie w błąd, że nadal mam ustawione nagrywanie serii odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...