Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizuje się. Dlatego się przełącza, bo na transponderze, gdzie jest Polsat Sport News są dane EPG. Wymieniasz konwerter na dedykowany temu dekoderowi i nie masz takich ograniczeń. Chcesz mieć stary konwerter uniwersalny, to musisz się liczyć m.in. z ograniczeniami wynikającymi z dwóch polaryzacji oraz godnego i dolnego pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuje się, tylko musisz poczekać chwilę. Tak jak na każdym innym dekoderze działającym na jednym kablu.

 

Mój egzemplarz dzisiaj ma jakieś apogeum błędów. Przed chwilą na przemian wyskakiwał i chował się komunikat o braku karty w dekoderze. Po 2 minutach takiego cyrku, przeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z włączaniem dekodera. Po przejściu w stan czuwania nie mogę dekodera włączyć pilotem. Pomaga dopiero niestety wyłączenie z prądu na kilka minut. Liczyłem że może tę przypadłość usunie aktualizacja ale męczę się tak już kilka tygodni i uwzględniając "poślizg" z aktualizacją może jest jakaś rada na tę przypadłość. Szkoda mi wymieniać dekoder ze względu na posiadane nagrania. Był chyba ten wątek wcześniej poruszany ale nie  mogę go odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do CP przez ICOK, zakładam że piszesz o konwerterze kupionym z zestawem oferowanym przez CP, wtedy konwerter jest na gwarancji CP i tam powinieneś go przesłać z opisem usterki oraz swoimi danymi. Ale może coś się zmieniło w tym zakresie, więc lepiej napisz.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listę da się zrobić, ale potem poukładać ją to koszmar - dziś się w to bawiłem i .... dałem se spokój po kilku kanałach - tyle trzeba ponaciskać. popotowierdzać , pozaznaczać że to mija się z celem - wbicie ulubionych do my harmony to pół minuty . Lista w esi 88 ( ok. 130 kanałów ) zajmowała mi parę minut.

Edytowane przez serwus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak żle. Najporściej jest dodawać kanały bezpośrednio z live przez Menu akcji (strzałka w prawo podczas oglądania kanału) i dalej 'Dodaj do Ulubionych'. Kolejność dodawania kanałów będzie określała kolejność/numeracje na liście Ulubione.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem z Evoboxem: w menu antena/konfiguracja pokazuje jakość 90%, siła 92% a mimo tego na większości kanałów mam czarny obraz bez żadnego komunikatu. Jak ten problem rozwiązać?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem z Evoboxem: w menu antena/konfiguracja pokazuje jakość 90%, siła 92% a mimo tego na większości kanałów mam czarny obraz bez żadnego komunikatu. Jak ten problem rozwiązać?

 

Spróbuj na danym kanale przytrzymać przez 5 sec przycisk "i" na ekranie powinna Ci się pojawić informacja o sile i jakości konkretnego transpondera.

W konfiguracji anteny pokazuje ogólne wartości dla wszystkich transponderów tam jakość i siła mogą wprowadzać w błąd.

Ostatnio taki problem pojawił się u mojego kumpla wszystko śmigało oprócz kanałów tvn konkretnie TVN, TVN 7 i chyba TVN Style. Kwestia dostrojenia anteny.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzechu1991

 

Próbowałeś ponowić sygnał z satelity?

 

Nie działało mi TVP HD i Discovery. Pewnego dnia na wszystkich kanałach czarny ekran, oprócz dziadostwa powyżej 300 kanału. Żadne przywracanie ustawień i odłączenie od prądu nie działało. Dopiero tel na infolinie i po przywróceniu sygnału wszystko śmiga. Można to zrobić również z poziomu ICOK. 

Edytowane przez zbycho84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...