Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W instrukcji również jest napisane, że aktualna jej wersja jest dostępna na www.cyfrowypolsat.pl.

W instrukcji na www http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/cp-hp/instrukcja_EvoBox_PVR_1.2.pdf

jest jasno zaznaczone, że *Funkcjonalność dostępna po aktualizacji oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tu ładnie posprzątane :D

Chyba komuś nie spodobała się nasza dyskusja chociaż w większości była zgodna z tematem.

 

 

 

W instrukcji również jest napisane, że aktualna jej wersja jest dostępna na www.cyfrowypolsat.pl.

Czy każdy użytkownik Evo ma obowiązek posiadać internet? 

 

 

Żeby nie było że nabijam posty.

 

Wiadomo już coś więcej na temat tego nowego zestawu antenowego co miał być wprowadzony do sprzedaży? Interesuje mnie chociaż jakiej wielkości będzie talerz bo planuje swój wymienić i nie wiem czy brać na wolnym rynku 90-100 czy poczekać na ten od Polsatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat, bo ucichlo, a iCOK nic nie wie, uhm.
Jest planowana ta aktualizacja przed koncem wakacji, czy zakanczamy temat aktualizacji?

Jesli konczymy ten temat to po co bylo ch[beep]e sie tym fw i udostepnieniem go na 2 dni przez dev siedzacych tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rozwiązanie. Tak to sobie można zrobić z dekodera podstawkę na kwiatki w następnej wersji instrukcji obsługi.  

 

Druga sprawa:

Wczoraj podłączyłem pierwszy raz Evoboxa, działał ok 30min po czym pokazał się błąd instalacji karty w dekoderze (02). Czy to może być związane z tym że uprawnienia jeszcze nie zeszły?

W instrukcji również jest napisane, że aktualna jej wersja jest dostępna na www.cyfrowypolsat.pl.

W instrukcji na www http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/cp-hp/instrukcja_EvoBox_PVR_1.2.pdf

jest jasno zaznaczone, że *Funkcjonalność dostępna po aktualizacji oprogramowania.

Edytowane przez satman777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może ponowie moje pytanie, wiadomo coś, czy w nowym (starym) oprogramowaniu będą dodane jakieś nowe fukcjonalności czy tylko poprawiane są błędy wycofanej wersji?

I czy, "będzie aktualizacja po Euro", dotyczyło tych mistrzostw które się niedawno skończyły  czy kolejnych? :)

A teraz już bez złośliwości, mamy wakacje i pewnie programiści też są na urlopach, czyli nie ma co się napinać i spokojnie poczekać do września, a wtedy akcja "wszyscy dzwonią do COK z pytaniem o aktualizację".

Życzę wszystkim miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem tego dekoderka i mam takie pytanie do softu. Pogrzebałem co nie co i patrzę jest na nim wersja softu 1.5.2 i za nic nie mogę zaktualizować do najnowszej czyli obecnie 1,7.3. I tu pytanie to się za aktualizuje dopiero jak będzie najnowsza wersja softu czy tu już na początek mamy buga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak takim sposobem również działałem i nic nie wykryło, również restart czy powrót do ustawień fabrycznych. No nic jutro tam zajrzę aby wymienić. Mam nadzieję, że to nic, że dekoder nabyłem dzisiaj. I również mam nadzieję że to, że tymczasowo mam dekoder przypięty przez uniwersalny konwerter to nie ma znaczenia.

 

A czy wymiany musi dokonać osoba która jest właścicielem umowy czy może ktoś z domowników?

A i jeszcze co zabrać ze sobą?

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wymiany musi dokonać osoba która jest właścicielem umowy czy może ktoś z domowników?

A i jeszcze co zabrać ze sobą?

 

Wymiany może dokonać osoba, która podpisała umowę z Cyfrowym Polsatem lub inna, posiadająca od abonenta pisemne upoważnienie na dokonanie tej czynności.

Udając się do APS-u, należy wziąć ze sobą dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem tego dekoderka i mam takie pytanie do softu. Pogrzebałem co nie co i patrzę jest na nim wersja softu 1.5.2 i za nic nie mogę zaktualizować do najnowszej czyli obecnie 1,7.3. I tu pytanie to się za aktualizuje dopiero jak będzie najnowsza wersja softu czy tu już na początek mamy buga.

Witam, mógłbyś opisać jak sprawdzić wersję softu, szukam i niestety nie mogę nigdzie odczytać aktualnej wersji softu.

Edytowane przez gawlik81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...