Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie kilka razy zrestartował się kilka razy między sierpnien a listopadem 2020 roku. Po styczniowej aktualizacji na 11 miesięcy był spokój. A po ostatniej znów dwa razy tak się zachował. Dodam że u mnie po naciśnięciu przycisku wstecz lub wyjdź na pilocie się restartował do tej pory.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czytnik napisał:

Jeżeli to odpowiedź dla mnie , to mam obawy że mogę stracić nagrania których jeszcze nie obejrzałem.

Nagrań raczej nie stracisz przecież są zapisane na dysku tak jak w komputerze (dyski przenośne są cały czas odłączone i nagrań też nie tracisz) a  spróbować można, może też inny kabel HDMI. Kiedyś to była taka elektronika że wystarczyło walnąć pięścią i od razu działało, ale to już czasy minione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arczi1280 napisał:

Od ostatniej aktualizacji zauważyłem, że często wariuje epg zdarza się, że przy danym kanale brakuje informacji po czym same wskakują poprawne dane epg, czy ktoś z was zauważył podobne problemy? 

 

Prawdopodobnie wszystko przez to, iż po reorganizacji układu kanałów znacznie powiększyła się ilość wczytywanych danych EPG i trwa to znacznie dłużej niż poprzednio, a przez to dekoder dłużej je przetwarza i z jakiej listy korzystamy nie ma znaczenia. To samo dzieje się na liście głównej i na liście ulubionych. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj wprowadzono nowa segregację programów w CP i EPG zwariowało. Poszczególne pozycje programów powieliły się.

Jest tak na liście głównej i  na liście ulubionych."

 

"Od ostatniej aktualizacji zauważyłem, że często wariuje epg zdarza się, że przy danym kanale brakuje informacji po czym same wskakują poprawne dane epg, czy ktoś z was zauważył podobne problemy?" 

 

Mam to sam samo, już chciałem likwidować moją listę ulubionych ale widzę, że u kolegów to samo. Zrobił się kompletny bajzel. Aż strach pomyśleć co jeszcze mogą wiwinąć.

Edytowane przez jusuw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy specjaliści z Polsat box czytają to co piszemy i przekazują to dalej?  Z tego co się dzieje , to podejrzewam że piszemy tylko dla siebie. Ja już próbowałem i zmieniać kable HDMI, odłączałem od prądu na 6 godzin i dalej się zawiesza, restartuje.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczął się nowy rok a EPG jak źle działało tak źle działa, czyli dublowanie pozycji programów, brak informacji o programie na dzień bieżący, brak tytułu audycji po przełączaniu niektórych kanałów. Poprawa byłaby gdyby powrócono do starej wersji układu EPG. Po co pogrupowano tematycznie kanały i je zdublowano w grupach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak jest nawet na tunerach linuksowych. Polsat Box coś odwala po 22 z tym kanałem. Po 6 jakoś znów działa normalnie. Na noc robią czary mary :D A mogli dodać CAIDy do przekazu dla CANAL+ i by nie było problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...