Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.02.2021 o 23:06, sebap napisał:

Tak się zastanawiam: w jakim celu oni na siłę poprawiają coś co działa w miarę dobrze?

Nie chcę być złośliwy ale skoro Evobox pvr jest wycofany ze sprzedaży internetowej, a nie ma go we wszystkich punktach, plus dodajmy do tego że stawiają na dekodery z CatchUp, Restart, Timeshift i aktualizacje dają takie buble jak ten, to wygląda mi to na celowe działanie aby ludzie decydowali się na w przypadku odbioru satelitarnego na dekoder bez nagrywarki albo tv przez internet na Evobox Stream albo Evobox IP.

W dniu 6.02.2021 o 12:15, prezestomek napisał:

Teraz różnica zaczyna się zwiększać. Ok 11% z 9%

U mnie to nawet 25 procent różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lokietek to nie do końca tak musi być, skoro operator przykłada większa uwagę do usług sieciowych to może tam ktoś nie testuje usługi opartej na dysku, nikt nie psuje celowo oprogramowania za którego poprawki operator zapewne płaci. Po za tym Cyfrowy Polsat nie przenosi się do IPTV, wciąż są bardzo duże ograniczenia dla usługi, tylko 3 operatorzy z czego 2 z własna infrastruktura.

 

@Jerzykowski miejsce tez kosztuje ja nie miałbym nic przeciwko za pobieranie opłat proporcjonalnej do możliwości. Tak jak ma Netia, każdy płaci za tyle miejsca ile potrzebuje. Natomiast rozwiązanie przyjęte przez jednego z operatora kablowego który daje troszkę miejsce ale darmowego, nie jest dobre bo ludzie którzy nagrywają filmy bo chcą oglądać później, nie maja alternatywy dla nagrywania na dysku. Jednak tutaj przyznaje Cyfrowemu Polsatowi duży szacunek za CatchUP jest bardzo rozbudowany i większości pracujących wystarcza całkowicie, mówię tu o bogatej liście kanałów objętej usługą CatchUP.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to tylko " błąd " kosmetyczny , nie powoduje tego iż jest ściśle powiązany z tym iż , gdy pokazuje " brak " lub " mało " miejsca na dysku dekoder pozwala nagrać kolejne audycje , co innego gdyby skutkowało to typowym błędem o braku miejsca i nie nagrasz więcej mimo iż pamięć na to pozwala 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi już o babola bo ten babol NIE powoduje żadnego technicznego problemu - dekoder dalej nagrywa mimo iż mam już widok 0% wolnego miejsca 😂👑🎈

to już chodzi o wasze czepianie się faktu wtopy siermiężnych programistów , ale ta wtopa nie powoduje ,że dekoder nie pracuje tylko pracują wasze frustracje , gdyby nie to że tak to nagłośniliście nie zwróciłbym uwagi , że jest takowy komunikat 🤷‍♂️ luzujcie emocje 👑🎈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryszq

Dlaczego zabraniasz komuś czepiania się ewidentnego partactwa ze strony operatora tak wielkiego jak Cyfrowy Polsat? Masz z tego jakieś korzyści?

Przypominam tobie juz drugi raz - gdy ty czepiałeś sie TV od INEI to nikt Tobie takich tekstów nie pisał.

Edytowane przez sebap
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pogrążaj się , porównywać BUBEL i to w kosmicznych pieniądzach  od INEA do CP to tak jakbyś pomylił pigułki podczas śniadania :) i zaczynał majaczyć , w CP zawsze po każdej aktualizacji wynikały z czasem jakieś bugi , w INEA one są , wynikają ale tam ich nikt nie naprawia , zgłaszane usterki są przyjmowane i jak widmo zamykane bez ingerencji - na dodatek musisz posiłkować sie zbieraniem dokumentacji do wszelkich reklamacji bo inaczej nigdy nie wygrasz a uwierz mi da się z INEA wygrać stąd moje przestrogi przed tą firmą , CP jeszcze nic mi nie zrobił , nie oszukał nie okradł , nie sprawił bym musiał po nich jechać , a jak złożyłem reklamacje to zwrócili mi kasę na  konto po kilku dniach i to więcej niż oczekiwałem . Więc frustruj się na " babolka " który nie sprawia kłopotów fizycznych a kosmetyczny a później wypominaj mi jazdę po innym operatorze któremu się należało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pogrążam? Gdzie widzisz, żebym porównywał TV INEI z TV od Cyfrowego Polsatu?

Jesli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to piszę jeszcze raz: Ty żaliłeś się na INEĘ ale gdy ktoś pisze o CP to ma luzować emocje, tak?

Edytowane przez sebap
Literówka.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że w trakcie przywracania ustawień fabrycznych po wyszukiwaniu kanałów, a zaznaczę że na sat kurier na you tube przy teście 5 lat temu dekoder przechodził płynnie do kolejnego ekranu, a tu na ułamek sekundy wraca do ekranu sygnału sat, po czym dopiero wtedy przechodzi do kolejnego ekranu etapu konfiguracji. 

Taki mały bug. 

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bug nierozwiązany z przeglądania EPG , przeskakując w EPG na inne kanały tv szperając co jest nadawane EPG po kilku/nastu chwilach wraca do pierwotnego kanału na którym uruchomiliśmy EPG ,nie pozostając na przeglądaniu EPG danej stacji która aktualnie nas interesuje ,  problem znany już chyba z wakacji ubiegłego roku a nadal sporadycznie się pojawia :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, patryszq napisał:

Bug nierozwiązany z przeglądania EPG , przeskakując w EPG na inne kanały tv szperając co jest nadawane EPG po kilku/nastu chwilach wraca do pierwotnego kanału na którym uruchomiliśmy EPG ,nie pozostając na przeglądaniu EPG danej stacji która aktualnie nas interesuje ,  problem znany już chyba z wakacji ubiegłego roku a nadal sporadycznie się pojawia :)

W tej sytuacji, proszę, zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Następnie odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

W tej sytuacji, proszę, zapisz zgłoszenie poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta: https://icok.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp Następnie odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej.

@Specjalista Cyfrowy Polsat w prywatnej odezwę się tylko gdy mi się umowa będzie kończyć i opcjonalnie czymś mnie skusisz i ją przedłużę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...