Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdziło się to co przewidywałem- nowe kanały. Nie trzeba mieć żadnych kontaktów by przewidzieć działania Solorza by tylko łupić ludzi z kasy, Wasilewskiemu zarzucać,że był twardym graczem i nie godził się aby syty był jedynie Polsat to objaw kompletnej bezczelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się to co przewidywałem- nowe kanały. Nie trzeba mieć żadnych kontaktów by przewidzieć działania Solorza by tylko łupić ludzi z kasy, Wasilewskiemu zarzucać,że był twardym graczem i nie godził się aby syty był jedynie Polsat to objaw kompletnej bezczelności.

A jak nc+ łupiło to dobrze jest? Jak byłą n to LM odkodowana dla wszystkich co mieli podstawowy z nsport to kanały npremium na czas LM odkodowane.W nc+ nie ma żadnego odkodowywania tylko trzeba dopłacić za paczkę C+ i nawet chytrusy półfinałów w nsport nie puszczą. 2 meczów na sezon żałują.

Więc C+ koduje a od CP byś chciał wszystko w pakiecie za 20 zł?

 

Jak ja nie lubię takiego podejścia jakie jest na forum, że Solorz bogaty więc powinien za darmo lub pół darmo dawać a nie, że płacimy bogatemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo, czy będą w Premium Max, czy w jeszcze jakimś innym full pakiecie (na przykład Premium Max Super Hiper Mega Ekstra Plus). :P

 

Ale będzie tak jak pisałem bez PPV. :)

 

Nawet nie sugeruj, że mając Premium Max będę musiał dopłacić, żeby oglądać całą LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nc+ łupiło to dobrze jest? Jak byłą n to LM odkodowana dla wszystkich co mieli podstawowy z nsport to kanały npremium na czas LM odkodowane.W nc+ nie ma żadnego odkodowywania tylko trzeba dopłacić za paczkę C+ i nawet chytrusy półfinałów w nsport nie puszczą. 2 meczów na sezon żałują.

Więc C+ koduje a od CP byś chciał wszystko w pakiecie za 20 zł?

 

Jak ja nie lubię takiego podejścia jakie jest na forum, że Solorz bogaty więc powinien za darmo lub pół darmo dawać a nie, że płacimy bogatemu.

Nie wiem w jakim celu kłamiesz na nSport jest LM a nie tylko w C+.Teraz będą najlepsze spotkania Nsport+ 03.04 Juventus Turyn - Real Madryt i 04.04 Liverpool - Manchester City LM.

Nikt od Polsatu nie oczekuje całej LM w pakiecie za 20zł ale już w pakiecie za 60 zł tak.A przynajmniej by się określili co w PS i PSE a gdzie reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi, że na nsport są gorsze mecze. A to, że teraz na sam koniec praw dali lepsze to nic nie zmienia, że przez 6 lat nie było to co najlepsze w nsport nawet półfinałów pożałowali a za czasów n dla posiadaczy nsport LM odkodowana.

 

Ty piszesz, że nie oczekujesz w pakiecie za 20. Ty może nie ale z tego co piszą inni wnioskuję, że niektórzy oczekują a nawet uważają, że te 20 to za drogo bo od Solorza ma być za darmo

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste że w najtańszych pakietach najsłabsza oferta.To jeszcz napisz jak ta N skończyła przez to rozdawnaie za darmo.Czy pamięć już cię zawodzi?Gdzie ona teraz jest?W Polsacie też nie ma nic za darmo bo każdy pakiet jest płatny.A nie ma żadnej pewości co i gdzie.Abonent kompletnie nic nie wie czy będzie ogladał i na jakiej zasadzie.PS i PSE są w najtańszym pakiecie i wiadomo że będzie pokazywał słabsze spotkania lub w innej wersji np bez rozbudowanego studia i z reklamami.Tu skoro kupuję opcję Sport HD chcę wiedzieć że będę miał cały sport a nie część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlatego tłumaczę, że n skończyła jak skończyła więc nie wymagajcie od Solorza tak jak Wislok bo skończył by tak samo jak n jak LM by miał dać za pół darmo.

 

Może też być tak, że te kanały owszem dodatkowe ale będzie też można dobrać do rodzinnego bez pakietu sport, czyli 20 za podstawowy + 30 lub 40- za LM. I wtedy wyjdzie około 60 zł za całą LM i LE i może za rok ekstraklasa bez pakietu sportowego.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peterpeter czy jest przymus by Solorz oferował swoje kanały PS i PSE za 20 zł? Wolę jasny układ- PS i PSE są np. w pakiecie za 60 zł lub wyższym,ale wiem,że mając ten pakiet obejrzę posiadane przez nich prawa,a nie,że kupią jakieś EURO, LM i się okazuje,że ja muszę jeszcze ekstra dopłacić za jakieś nowo utworzone kanały. Chodzi o pewną stabilność i pewność,że mając odpowiedni pakiet obejrzę ich prawa sportowe.  W NC+ miałem jasność. Muszę mieć paczkę Canal+ ,ale obejrzę wszystko,a nie oglądam boks,ale za PBN muszę dopłacić ekstra 40 zł, to samo KSW, o samo LM itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na ogłoszenie co z LM jest jeszcze czas. W swoim czasie ogłoszą i będziesz miał pewność jak przez 3 lata możesz oglądać LM. 100% pewność.

Nie będzie tak, że np. teraz premium a za pół roku kolejne kanały nowe, później jeszcze kolejne albo pojedyncze mecze w PPV.

Nie tak nie będzie. Przed startem LM będzie jasno określone jak oglądać LM przez 3 lata. A teraz jeszcze pół roku czasu więc na dzień dzisiejszy nie jest potrzebna ta informacja. W swoim czasie ogłoszą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prawa nabywało NC+ nie było się nad czym zastanawiać. Inny przykład. Jestem fanem tenisa, miałem CP gdzie miałem wszystkie kanały z tenisem - Eurosporty gdzie są trzy z 4 wielkich szlemów, Polsaty Sport gdzie miałem rozgrywki ATP oraz Wimbledon oraz TVP Sport gdzie rozgrywki WTA. Przychodzi tegoroczny Wimbledon i  tuż przed startem tej imprezy okazuje się by obejrzeć mecze Federera, którego ten kibic tenisa jest wielkim fanem musi dodatkowo zapłacić 40 zł, bo co prawda na dotychczasowych kanałach miał tą imprezę nadal,ale akurat te mniej ciekawsze spotkania. Ten klient mógł mieć najwyższy możliwy pakiet i jeszcze musiał dopłacić. Tak nazywam to łupieniem klientów i analogicznych działań z jakimiś prawami sportowymi NC+ nie przypominam sobie by nagle wydzielili je do dwóch specjalnych kanałów premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...