Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest ich tzw. pierwszy raz.

 

Jedynie w Portugalii był przez jakiś czas ich własny kanał premium Eurosport 2 Xtra, pod Formułę 1. Wystartował 18 marca 2016 r., a w ofercie miał jeszcze 2017 Africa Cup of Nations, 24 Hours of Le Mans, Formułę E, GP2, GP3 czy WTCC.

 

Jednak z powodu niskiego zainteresowania operatorów kanał został zamknięty 28 lutego br., a prawa do Formuły 1 zostały sprzedane. Przejęły je Sport TV.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby ktoś kto zamówił dostęp do Tenis Premium napisał czy w niedzielę (I dzień turnieju RG) pokazują identyczne mecze jak w ES1 i ES2. To jest jedyny warunek, dla którego wykupiłbym dostęp, gdyby w TP pokazali choć jedno spotkanie z innych kortów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jeszcze nikt chyba nie napisał, ale na moje to Tenis Premium to owszem próba wyczucia sytuacji, ale bardziej pod kątem Igrzysk. Jak na moje myślenie wydaje mi sie, że uruchomią taką opcję na Igrzyska Olimpijskie. Ale oczywiście liga mistrzów i Europy też mogą tak wyglądać.

Edytowane przez bartas_20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w UPC przez ich stronę.

Wszystko śmiga jak należy (na razie plansza). Aktywacja po 15 minutach od złożenia zamówienia.

 

Cena w UPC: 29 zł dla dekoderów Horizon lub 39 zł dla MediaBox lub MediaModuł CI+.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już pełna rozpiska:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-05-27/tenis-premium-plan-transmisji-28-05/

Komentatorzy z Polsatu, o zgrozo Nowak na pierwszym przez większą część dnia, wygląda też na to, że tylko dwa korty + Polacy, w takim razie na to PPV się nie skuszę. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że TP1 będzie pokazywał mecze z kortu centralnego, a TP2 z kortu pierwszego. Te same mecze powinien pokazywać ES1 i ES2. Więc co to za "premium" ?

Edytowane przez tyrla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "premium"?

 

Po pierwsze bez reklam i narzucających się innych transmisji

Po drugie kanały w całości dedykowane tenisowi 24h (transmisje + premiery + powtórki) - dla kibiców tenisa gratka

Po trzecie Wimbledon nie tylko w Cyfrowym Polsacie, ale także w nc+

Po czwarte, nie każdy ma dostęp do wszystkich Eurosportów i Polsatów Sport (operatorzy mają różną pakietyzację)

 

PS. Kanały ruszają jutro już od 7 rano ;)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up nie wypowiadaj się wn  imieniu fanów tenisa . Żadna to gratka dla mnie np. Komentarz Polsatowski - dziękuję nie kupuję, choć rozważałem. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up nie wypowiadaj się wn  imieniu fanów tenisa . Żadna to gratka dla mnie np. Komentarz Polsatowski - dziękuję nie kupuję, choć rozważałem. 

 

Moja wypowiedź nie dotyczyła "imienia fanów tenisa", a stwierdzenie "gratka" dotyczyło jedynie szerokich relacji z turniejów przez 24h. Dla interesujących się sportem, a nie komentarzem, to wciąż gratka.

 

A jakiekolwiek uprzedzenia to Twój indywidualny problem, a nie fanów tenisa. Podobnie jak to, czy wykupisz kanały czy też nie.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...