Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż. Jedni wykupią, inni mnie.

Mnie nie grzeje ani tenis, ani KSW, więc jeszcze nie wydałem dodatkowej złotówki. Na Euro także :)

 

Najważniejsze, że transmisje nie znikają z Eurosportu i Polsatu.

Dla kogoś kto pasjonuje się tenisem to nie będzie to zbyt duży koszt na cały sezon.

 

Mnie bardziej dziwi dobra sprzedaż Euro 2016 (za 100 zł), gdy mecze Polaków tak były w Polsacie i TVP. Ale jak widać Polacy lubią wydawać dodatkową kasę za PPV, tylko po co później płakać, że kolejne pakiety tego typu powstają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czas działania tych kanałów można wyłączyć kilka kanałów VOD jak podczas Euro 2016.

 

Co do sposobu dystrybucji to chyba musimy się przyzwyczaić do takich kanałów.

NC+ miała wszystkie prawa w ostatnich latach i jakoś nie za bardzo się na nich dorobiła, teraz traci prawa a i z kasą krucho.

TVP po Mundialach czy Igrzyskach Olimpijskich także jest na minusie.

 

Widać ceny za TV u nas za niskie a koszty pozyskania praw na wydarzenia globalne za wysokie.

 

Pierwsza oferta NC+, tak bardzo krytykowana za wysokie ceny może właśnie pokazywała jak powinny wyglądać ceny w Polsce aby operatora było stać na utrzymanie i pozyskiwanie praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolałbym coś takiego niż abonowanie NC+ bądź CP z zerową pewnością, że prawa nie polecą za chwilę do konkurencji albo będą rozdzielone tak, że nie da się mieć jednej TV i obejrzeć sportu, ligi, która nas interesuje. Niestety, ale jednak u nas nadal królują cyrografy. 40zł za sezon najlepszego tenisa bez namolnych reklam to wcale nie tak dużo. Szczerze mówiąc jakby dawali dostęp do LM za np. dwa razy tyle bez reklam i w super jakości to też bym nie miał pretensji. Tylko, że NC+ woli zmusić do podpisania umowy z jak najwyższym abonamentem zamiast dać wygodną opłatę za sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - transmisje zostają w kanałach , więc po co płacić 40 zł, skoro mecz np. Djokovicia zobaczymy i tak w ramach opłacanego przez kogoś abonamentu. Ktoś powie,że taniej wychodzi niż Eurosport Player na trzy te turnieje + Ipla na Wimbledon- no tak obecnie to wydatek 64,90 zł , jednakże kupując pakiet Eurosport Player za 45 zł mam dostęp do transmisji z ok. 10 kortów jednocześnie.  

 

Szczerze mówiąc to wolałbym coś takiego niż abonowanie NC+ bądź CP z zerową pewnością, że prawa nie polecą za chwilę do konkurencji albo będą rozdzielone tak, że nie da się mieć jednej TV i obejrzeć sportu, ligi, która nas interesuje. Niestety, ale jednak u nas nadal królują cyrografy. 40zł za sezon najlepszego tenisa bez namolnych reklam to wcale nie tak dużo. Szczerze mówiąc jakby dawali dostęp do LM za np. dwa razy tyle bez reklam i w super jakości to też bym nie miał pretensji. Tylko, że NC+ woli zmusić do podpisania umowy z jak najwyższym abonamentem zamiast dać wygodną opłatę za sezon. 

Ciężko mi się zgodzić z takim punktem, bo płać za wszystko osobno po 40 zł to sobie skalkuluj czy aby na pewno wychodzi Ci taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wolałbym coś takiego niż abonowanie NC+ bądź CP z zerową pewnością, że prawa nie polecą za chwilę do konkurencji albo będą rozdzielone tak, że nie da się mieć jednej TV i obejrzeć sportu, ligi, która nas interesuje. Niestety, ale jednak u nas nadal królują cyrografy. 40zł za sezon najlepszego tenisa bez namolnych reklam to wcale nie tak dużo. Szczerze mówiąc jakby dawali dostęp do LM za np. dwa razy tyle bez reklam i w super jakości to też bym nie miał pretensji. Tylko, że NC+ woli zmusić do podpisania umowy z jak najwyższym abonamentem zamiast dać wygodną opłatę za sezon. 

 

 

 

Reklamy nie są namolne bo pojawiają się tylko w określonych momentach i trwają krótko. A ile ty tenisa zobaczysz na dwóch kanałach? Tyle co i w kanałach sportowych Polsatu albo Eurosportu chyba, ze lubisz oglądać powtórki

 

 

Cennik jak u księdza:

Tenis - 40 zł

LM - 100 zł

NBA - 100 zł

LE - 50 zł

Sporty motorowe - 50 zł

Boks - 100 zł

 

 

itd. GRATULUJĘ rachunku!

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie żartuj, że nie są namolne... Nieraz reklama trwa tyle, że się pierwszego punktu w gemie w ogóle nie widzi. Miałem na myśli duże wydarzenia. Za sezon NBA z dostępem do wszystkich meczów warto zapłacić ponad 100zł. LM to też rozgrywki warte takiej kwoty oczywiście w super jakości i bez reklam. Nie mów, że oglądasz wszystko ze sportu co pokazują. Mnie np. Moto GP w ogóle nie interesuje. Boks tym bardziej nie dla mnie, a KSW to niech głupi kupują w PPV. Jak inaczej nazwać kogoś kto się ekscytuje popkiem, który treningi do walki MMA odbywa jak dziecko na zajęciach w-fu w szkole? Rachunek mógłby wyjść sporo mniejszy niż cyrograf za 80zł miesięcznie. W TV oglądam w 95% wydarzenia sportowe także mógłbym reszty kanałów nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że 40 zł za dostęp do czterech turniejów welkoszlemowych to nie najgorsza cena.KSW kosztuje też 40 zł,a walki trwają 4 H.Wielkie szlemy trwają 2 tygodnie. Poza tym kto nie chce wykupić,to nie wykupi dostępu.Najciekawsze mecze będą i tak transmitowane w eurosporcie czy polsacie sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam znam fana tenisa, który pewnie chętnie weźmie ten pakiet. Cena nie jest najgorsza za brak reklam - nie to co na Euro 2016 (sam pewnie nie wezmę, jak niektóre mecze mają być normalnie w innych sportowych kanałach).

 

 

Ciężko mi się zgodzić z takim punktem, bo płać za wszystko osobno po 40 zł to sobie skalkuluj czy aby na pewno wychodzi Ci taniej.

 

Właśnie tu jest problem, że jak będziemy płacić za wszystko ze sportu osobno, to wyjdzie na 100% drożej, dlatego jestem zwolennikiem paczek tematycznych kanałów a'la Netia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 złotych kosztuje jeden wieczór walk KSW i podobno liczba sprzedanych PPV jest bardzo duża.Co to jest 40 zł za tenis z najwyższej półki 4 Turnieje x 2 tygodnie grania? Dla kibica tenisowego to nie jest zaporowa cena.

Tylko polski, przeciętny kbic woli [beep]icie malo rozgarniętych, łysych karków niż tenis na najwyzszym poziomie, więc nie sądzę, by oferta miała duże wzięcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 złotych kosztuje jeden wieczór walk KSW i podobno liczba sprzedanych PPV jest bardzo duża.Co to jest 40 zł za tenis z najwyższej półki 4 Turnieje x 2 tygodnie grania? Dla kibica tenisowego to nie jest zaporowa cena.

Nawet nie o to chodzi. Lepiej dać 15 zł na Eurosport Player i mieć dostęp do 10 kortów - zdecydowanie większa liczba spotkań do wyboru i możliwość obejrzenia meczu interesującego kiedy ja mam na to czas- tu muszę dostosować się do ramówki . Serwisy VOD mają znacznie więcej atutów od tradycyjnej TV i fani tenisa od dawna z nich korzystają. Myślę,że dla nich te kanały nie będą atrakcyjne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kanał ma być tez nc+ to fajnie.

Kanały. To będą dwa kanały.

 

A to czy będą w nc+, to zależy już wyłącznie od samej platformy. Skoro Cyfrowy Polsat śmiało udostępnia pakiet dla wszystkich.

 

Już dawno wygrał.

Oficjalnie nie wiadomo kto w ogóle wygrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie chyba nie zrozumieliście, to nie jest oferta dla przeciętnego CP-a, to jest dla tych co narzekają na reklamy i dla maniaków z nc+. Prawdopodobnie wszystkie mecze z tych kanałów będą dostępnie też normalnie. Ja bym kupił to no zabuliłem 120 w styczniu za ESP PL. Nie będę płacił 2 razy za to samo.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam jest wart tych 40 zł ale to szczegóły zdecydują o tym czy ta oferta będzie udana dla jej klientów. Które mecze będą pokazywane na tych kanałach i czy te same będą pokazywane na Eurosport tylko przerywane reklamą. W pierwsze dni szlema , mecze są jednocześnie na około 17 kortach także jest co pokazywać tylko trzeba chcieć i właśnie tej chęci może zabraknąć. Jeżeli wszystkie mecze będą z komentarzami to może być problem z taką ilością komentatorów i zaczną pokazywać to samo co na Eurosport.

 

Oglądam tenis więc pewnie wykupie ten pakiet , natomiast czy będę z niego zadowolony to się okaże .

 

Liczę że będą na tych kanałach pokazywane inne mecze niż na Eurosport ach.

 

Czy te kanały są sparowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie o to chodzi. Lepiej dać 15 zł na Eurosport Player i mieć dostęp do 10 kortów - zdecydowanie większa liczba spotkań do wyboru i możliwość obejrzenia meczu interesującego kiedy ja mam na to czas- tu muszę dostosować się do ramówki . Serwisy VOD mają znacznie więcej atutów od tradycyjnej TV i fani tenisa od dawna z nich korzystają. Myślę,że dla nich te kanały nie będą atrakcyjne. 

Pewnie masz rację.Ja nie jestem zagorzałym fanem tenisa,ale lubię obejrzeć mecz w wolnej chwili.W eurosport player chyba nie ma Wimbledonu.Dodatkowo ,Australian Open w sesji dziennej i US Open w sesji wieczornej są transmitowane o bardzo niekorzystnych porach dla Europy,więc również z tego powodu wykupienie pakietu za 40 zł może być nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...