Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia czy Polsat udostępni kanały w otwartym oknie, na początku ich nadawania? Zawsze to forma przyciągnięcia potencjalnego klienta, choć ta cena dosyć zaporowa.

Nie licz na to. :) 

A jak były Polsaty Sport 2 i 3, to Polsat ich udostępniał w oknie otwartym? NIE. Więc tu też tak nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy Polsat udostępni kanały w otwartym oknie, na początku ich nadawania? Zawsze to forma przyciągnięcia potencjalnego klienta, choć ta cena dosyć zaporowa.

 

 

Ale przecież bedziesz to miał w "otwartych" kanałach Eurosportu i Polsat Sport w HD  :lol2:  A jak ci przeszkadzają reklamy to po co wogóle korzystasz z pay-tv skoro tu same reklamy :lol2:

 

Niektórym to już rozum odjęło i kupia nawet g... zapakowane w papierek za 100 zł. Tak jęczą, że drogie abonamenty a tak chętni do wy[beep]a kilkudziesięciu złotych na parę transmisji. Ludzie - opanujcie się!

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko rzuciłem hasłem, szczerze nie licząc na cud :wink: Popieram @rotalplus po części bo reklamy nie są w tym sporcie aż tak uciążliwe, z drugiej jednak strony są osoby które się pasjonują tym sportem i chcąc nie chcąc nie zobaczą tylu spotkań w PS czy Euro co w dwóch kanałach tylko z tą tematyką.

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na tych kanałach tenisowych będzie, jak nie będzie turniejów wielkoszlemowych (są takie miesiące).

Np., luty, marzec - nie ma żadnego turnieju wielkoszlemowego, to też trzeba będzie płacić 40 zeta za czarny ekran?

Co innego jak by tam, poza szlemami były wszystkie duże turnieje tenisowe, to wtedy w każdym miesiącu coś by było, do oglądania.

A ze szlemami to są tylko cztery miesiące, a przez 8 miesięcy nie ma nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały kto będzie chciał to wykupi, jego sprawa. Eurosport swoje turnieje jak pokazywał tak będzie robił to dalej, Polsat przy Wimbledonie może zacząć coś kręcić, ale u nich zawsze był z tym problem. Pakiet może być atrakcyjny dla abonentów NC+, którzy dotychczas nie mieli możliwości oglądania Wimbledonu i gdybym sam je wykupił to tak bym je traktował, jako opłatę za Wimbledon. Nie widzę sensu za płacenie drugi raz za to samo, tylko po to by nie oglądać reklam. Gdybym miał CP w życiu bym tego nie wykupił. Z tym szerokim dostępem do meczów bym nie przesadzał, to tylko 2 kanały, nie 8.

Już chyba nikt się nie łudzi, że LM będzie w Polsacie Sport/Extra. Mając NC+chociaż wiem za co płacę, w CP wszystkie lepsze kąski w PPV. ;)

Edytowane przez Wesoly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Tenisa to ja byłbym w sumie tylko zainteresowany Australian Open, ale pewnie po każdym turnieju cena za dostęp nie będzie spadać (o te np. 10 zł) tylko ciągle będzie utrzymywać się na poziomie 40 zł, czy to będzie okres przed US, albo i AO.

Chyba, że to będzie działać na tej zasadzie, że w danym momencie płacisz za dostęp i masz dostęp do 4 kolejnych turniejów Wielkiego Szlema. Kupisz w styczniu, to pakiet wygaśnie dopiero gdzieś po US. Dobrze kombinuję? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba, że to będzie działać na tej zasadzie, że w danym momencie płacisz za dostęp i masz dostęp do 4 kolejnych turniejów Wielkiego Szlema. Kupisz w styczniu, to pakiet wygaśnie dopiero gdzieś po US. Dobrze kombinuję? ;)

Obojętnie od momentu zakupu pakiet wygaśnie po AO 2018.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na PSE i PSN leci tenis live Roma. Z tego wynika że mają prawo do wyboru kortu także ATP 1000. Mogliby to wykorzystać w tym nowym kanale.

Tylko, że na tym nowym kanale będą tylko turnieje WS. Wydaje mi się, że ten kto posiada prawa do pokazywania turniejów wielkoszlemowych może pokazywać każdy mecz z danego kortu, na którym są kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na PSE i PSN leci tenis live Roma. Z tego wynika że mają prawo do wyboru kortu także ATP 1000. Mogliby to wykorzystać w tym nowym kanale.

W przypadku ATP 1000/500, nie mają możliwosci wyboru/zmiany kortu, stąd tak częste przeskakiwanie (IW i MO najczęsciej). W przypadku GS, to Polsat jak i Eurosport mają możliwosc pokazywania meczów z wszystkich kortów na których znajdują się kamery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...