Skocz do zawartości

[nc+ CP K] Tenis Premium 1 HD i Tenis Premium 2 HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w Ipli (promocja doładowań w Plusie skusiła, zapłaciłem 30zł, trochę GB w taryfie Internet na Kartę złapałem, 30 dni Ipla Sport i jeszcze 5zł na inne rzeczy) i już trochę żałuję, 5 minut opóźnienia, serio? A Eurosport w tej samej Ipli ma 1,5 minuty, takie premium. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego wynika aż takie opóźnienie na tej platformie- nie mam pojęcia, kupiłem tam raz Eleven i byłem tym zaszokowany, nawet myślałem,że wina jest po mojej stronie. Teraz wiem,że Eleven będę kupował,ale na pewno nie przez Iplę. Mają problem ewidentny z tą platformą, chcą brać pieniądze za beznadziejną usługę. To nawet Eurosport Player ma się udoskonalać by komfort oglądania był odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem pokazywania spotkań w retransmisji po zakończonym dniu. To, że na TP1 leci powtórka meczu Radwańskiej, to fajnie, ale że w TP2 pokazują cały mecz 5setowy Ferrera z Lopezem, który trwał jakieś 4 godziny, tego kompletnie nie rozumiem. Powinno się transmitować skróty spotkań z całego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem pokazywania spotkań w retransmisji po zakończonym dniu. To, że na TP1 leci powtórka meczu Radwańskiej, to fajnie, ale że w TP2 pokazują cały mecz 5setowy Ferrera z Lopezem, który trwał jakieś 4 godziny, tego kompletnie nie rozumiem. Powinno się transmitować skróty spotkań z całego dnia.

 

Dokładnie.

Mogliby załatwić jakieś 10-minutowe skróty z jak największej ilości meczów i puszczać cały wieczór.

Wtedy to byłoby coś. Już nawet komentarza nie trzeba zapodawać, mimo że to nie jest problem posadzić kogoś na sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Jak oceniacie ten płatny pakiet Tenis Premium? Jak to wygląda w praktyce? Na tych 2 kanałach mamy najlepsze mecze dnia, czy np. te najlepsze Polsat puści na swoich kanałach, a tutaj pozostałe? Mecze Polaków będą na Premium, czy Polsat Sport?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego działu forum i wątku. Poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też się nie opłaca. Sesja wieczorna w US Open jest w późnych godzinach nocnych polskiego czasu, a w Australian open sesja dzienna zaczyna się o 1:00 w nocy naszego czasu, a wieczorna o 9:30 naszego czasu. Dla kogoś, kto pracuje, trudno będzie te turnieje oglądać na żywo. Chyba, że ktoś lubi oglądać powtórki.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Po każdym znaku interpunkcyjnym, przestankowym wstawiamy jeden odstęp (spację). Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widać szybką (reakcję) zmianę strategii tych dwóch kanałów Premium, we French Open nadawano to samo co na Eurosportach, tutaj już zupełnie inaczej heh.. kanał PS, PSE i PSN stał się odpowiednio 3,4 i 5 kanałem pod względem ważności. Czyli najważniejszych meczy nie zobaczymy na tych kanałach (do 1/4 finału), a wszystko po to aby prowokować wykupienie pakietu PREMIUM.

Było to kwestią czasu kiedy taki ruch nastąpi, po prostu na French Open pakiet się nie sprzedał, więc szybka reakcja i drastyczne zmiany podczas następnego turnieju ;)

W tej chwili już nie można powiedzieć, że pakietu nie opłaca się kupować, jak to było podczas transmisji Rolanda Garrosa.

Aktualnie nie mając pakietu Premium, nie zobaczymy do 1/4 finału, żadnego meczu głównych faworytów imprezy. To jakby, przekładając na piłkę nożną, oglądać mecz Azerbejdżan - San Marino i tak przez ponad tydzień.

W takim układzie widać, że ktoś robi wszystko aby pakiet miał w końcu wzięcie. 

Co w Roland Garrosie się nie opłacało, to w Wimbledonie już jest koniecznością mieć ten pakiet, aby normalnie obejrzeć turniej, a nie zadowalać się "odpadami".

Powoli czas kończyć wątek o opłacalności kupienia Tenis Premium ;) Chyba, że Eurosporty podczas następnych imprez nie pójdą w pomysły Polsatu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Polsat, poza plan nie nigdy nie wyjdą, elastyczności brak, a teraz jest właśnie najlepsza pora na zerknięcie na jakiś meczyk, no ale cóż, takie "premium". ;) Może komentatorów zabrakło, nie wiem, swoją drogą 9 osób do obsługi 17 meczów dziennie... ;) W Eurosporcie przy 2 kanałach już mają więcej osób.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Tyle meczy jeszcze trwa a oni na 5 kanałów pokazują teraz na żywo tylko na 2. Na TP1 powtórka a na TP2 premiera. Bezczelność CP nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsatach kontynuują transmisje chociażby Badene-Kalovic czy mecz Ostapenko? Może na TP1 jakiś teraz mecz?

 

Bedene-Karlovic dokończyli, Ostapenko? Poza pierwotnym planem, ich piątką transmitowanych kortów, ponad ich możliwości. :D Na TP1 powtórka Janowicza, TP2 powtórka (było w PSach, więc żadna premiera) Barty-Svitolina. Fajnie, że 5 kortów, tyle samo kanałów na żywo, ale pokazać coś ponad plan, to nie w ich stylu, za 40zł oczekuje się jednak czegoś więcej...

Plan na jutro, całe szczęście bez dubli Polek, a w wideo, które Wam się odpali możecie zobaczyć jak wygląda studio na żywo podsumowujące dzień w TP:

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-07-03/wimbledon-plan-transmisji-na-04-07/

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak na Polsat, który wiemy jak pokazywał Wimbledon to teraz jest bardzo dobrze,   5 kanałów to około 15 meczów dziennie, o może być najlepiej pokazywany turniej w Polsacie,ale i w ogóle. Tylko powinni do końca dnia emitować.

Pytałem o Ostapenko bo jej mecz był w planie transmisji. 


Czy tenisPremium 1 w związku z kreczami w meczach Djoko i Federera coś jeszcze pkazuje czy zakończyli transmisje na tym kanale? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o dziwo w TP pokazują coś ponad plan, teraz w jedynce Dodin-Safarova a na dwójce zgodnie z zapewnieniami Nowak miało być kolejne spotkanie z kortu nr. 2, czyli jak dobrze widzę na stronie Wimbledonu - Jabeur-Kuznetsova, choć leci powtórka Muguruzy, może się korty i kanały pomieszały. ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...